TakSeir
اجاره ماشین تشریفاتی

اجاره ماشین تشریفاتی

اجاره خودرو تشریفاتی

اجاره ماشین تشریفاتی در همه جای دنیا رواج دارد و مخصوص کشور ایران نیست. در کشور ایران نیز اجاره ماشین تشریفاتی روز به روز در حال گسترش و بیشتر شدن است و دلیل اصلی آن هم قیمت بسیار بالای خودروهای لوکس و باکلاس در کشور ایران می‌باشد. در واقع آن قدر قیمت خودرو‌های با کیفیت و زیبا و لاکچری خارجی در کشور ایران بالا رفته است که نه تنها مردم عادی و بلکه بسیاری از شرکت‌ها و ادارات مختلف هم از خرید آن‌ها ناتوان مانده اند.

در نتیجه وقتی که مدیران شرکت‌ها و ادارات به دنبال عقد قرارداد با شرکت‌ها و ادارات دیگر هستند و دوست دارند سوار بر ماشین‌های لوکس و گران قیمت شوند، به دنبال اجاره ماشین‌های تشریفاتی می روند.

شرکت‌های زیادی هستند که هم به صورت خصوصی و هم به صورت دولتی، در امر اجاره خودرو‌های مختلف از جمله در امر اجاره ماشین‌های تشریفاتی فعال می‌باشند. هدف از اجاره ماشین تشریفاتی، اعتبار بخشیدن به اداره و یا شرکت است. در واقع شرکت‌ها و ادارات مختلف به اجاره ماشین‌های تشریفاتی اقدام می کنند تا در بستن قرارداد، دست بالاتر را داشته باشند.

اجاره خودرو تشریفاتی

آشنایی با کرایه خودرو تشریفاتی تکسیر

موسسه توریستی تشریفاتی تکسیر یک شرکت اجاره خودرو به شمار می‌رود. موسسه توریستی تشریفاتی تکسیر دارای مجوز اتحادیه اتومبیل کرایه می‌باشد. این موسسه، تجربه بسیار بالایی در امر اجاره انواع خودروهای لوکس و گران قیمت در کشور ایران دارد. کارکنان موسسه توریستی تشریفاتی تکسیر هم با سخت گیری و حساسیت بسیار زیادی، جذب این شرکت شده اند و در نتیجه کارایی این افراد بسیار بالا می‌باشد.

در واقع کارکنان این موسسه بسیار متعهد هستند و به بهترین نحو ممکن از خودروها نگهداری می‌کنند و آنها را چک و بررسی می‌کنند تا شما در زمان کرایه کردن‌ آن خودروها با مشکل خاصی مواجه نباشید. همچنین راننده‌هایی که در این شرکت حضور دارند، راننده‌های بسیار ماهری هستند و شما می‌توانید به راحتی به آنها اعتماد کنید. البته طبیعتا امکان کرایه خودرو از شرکت تکسیر بدون راننده هم وجود دارد.

چرا کرایه خودرو تشریفاتی با تکسیر

اجاره خودرو تشریفاتی از شرکت تکسیر، دارای مزایای بسیار زیادی است که باعث می‌شود افراد و شرکت‌های مختلف ترغیب شوند تا از این شرکت، خودرو اجاره کنند. شرکت توریستی تشریفاتی تکسیر، سال‌های سال است که در عمل اجاره خودرو، فعالیت می‌کند. البته این شرکت در امر حمل و نقل و ترابری هم فعالیت دارد. شرکت تکسیر دارای خودرو‌های بسیار با کیفیت و لوکس و زیبایی می‌باشد.

متاسفانه در بسیاری از شرکت‌هایی که به امر اجاره خودرو می‌پردازند، مشاهده می کنیم که خودروهای بی کیفیت و یا حتی خراب وجود دارد. همین امر باعث می شود افرادی که از این شرکت‌های غیر معتبر، اقدام به اجاره خودرو می‌کنند، با دردسرهای فراوانی مواجه شوند. هیچ کسی دوست ندارد خودرویی را اجاره کند که دارای مشکل فنی است و خطرات جانی و مالی زیادی را برای او به دنبال خواهد داشت.

خوشبختانه شرکت تکسیر همیشه خودروهایی را به مشتریان خود اجاره می‌دهد که از هر لحاظ، ایمن و سالم هستند و مشتریان آن اذیت نخواهند شد. آدرس اینترنتی سایت شرکت تکسیر، www.takseir.co است که شما می‌توانید با مراجعه به آن، ماشین مورد نظر خود را اجاره کنید.

مدارک و اسناد لازم برای اجاره ماشین تشریفاتی

 شرکت تکسیر مانند هر شرکت دیگر اجاره خودرویی، دارای یک سری قوانین و مقررات است که بدون رعایت آنها نمی توان از خدمات این شرکت استفاده کرد. بارزترین قانون شرکت تکسیر برای اجاره دادن خودرو، تحویل گرفتن مدارک مختلف از افراد و یا از شرکت‌های اجاره گیرنده خودرو است.

اگر قصد کرایه ماشین تشریفاتی را از شرکت تکسیر دارید باید مدارکی را نزد این شرکت قرار دهید تا بتوانید خودروی  مورد نظر خود را از این شرکت اجاره کنید. البته وقتی می‌گوییم مدارک مختلف، نباید شما هراس به خود راه دهید، چرا که هدف شرکت تکسیر، اذیت کردن مشتریان خود نیست. بلکه این شرکت، تنها مدارک شناسایی لازم  را از شما دریافت خواهد کرد. البته متناسب با خودرویی که شما اجاره خواهید کرد، مبلغی را هم به صورت چک یا سفته  باید به شرکت تکسیر تحویل دهید . این مبلغ تا زمانی که خودرو در اختیار شما است، تحویل شرکت تکسیر خواهد ماند. بعد از اینکه خودروی اجاره گرفته شده را به آن شرکت تحویل دادید، می‌توانید چک و یا سفته خود را تحویل بگیرد.

البته بدیهی است که کارکنان شرکت تکسیر، خودرو را چک می‌کنند. در صورتی که مشکلی برای آن پیش نیامده باشد، چک یا سفته را به شما تحویل خواهند داد. البته وقتی که شما خودرو را به همراه راننده اجاره می‌کنید یک مقدار از سخت گیری‌های مربوط به مدارک و چک و سفته کم تر خواهد بود. چرا که دیگر، مسئولیت خودرو با راننده خواهد بود.

اجاره ماشین تشریفاتی برای ادارات و سازمان‌ها

اجاره ماشین تشریفاتی برای ادارات و سازمان‌ها

اجاره ماشین تشریفاتی برای ادارات و سازمان‌ها، امروزه رواج بسیار زیادی دارد. طبیعی است که هزینه اجاره یک ماشین تشریفاتی هم نسبت به قیمت اجاره ماشین عادی بیشتر خواهد بود. چرا که ماشین‌های تشریفاتی همگی دارای مدل‌های بسیار مطرح مانند بنز و بی ام و غیره هستند که همین عامل باعث می‌شود که قیمت اجاره آنها هم بالا برود.

بعضی از ادارات وقتی اقدام به اجاره ماشین تشریفاتی می‌کنند از شرکت اجاره دهنده ماشین درخواست می‌کنند که یک راننده در کنار ماشین در اختیار آن‌ها قرار دهد. بعضی دیگر از شرکت‌ها فقط ماشین تشریفاتی را اجاره می‌کنند و یکی از اعضای اداره و یا شرکت، وظیفه رانندگی آن ماشین‌ها را بر عهده می‌گیرد.

نکات مهم هنگام انتخاب خودرو تشریفاتی

در هنگام انتخاب خودرو تشریفاتی، باید یک سری از نکات را مد نظر قرار دهید. از همه نکات، مهم تر، معتبر بودن شرکت اجاره دهنده خودرو است. نکته دیگر، این است که متناسب با نیاز خود، اقدام به اجاره خودرو تشریفاتی کنید.

رنت ماشین و مشکلات احتمالی آن

اجاره انواع خودرو از جمله اجاره خودروی تشریفاتی می‌تواند مشکلات خاص خود را داشته باشد. بدیهی است که اگر قصد دارید از مشکلات احتمالی اجاره ماشین تشریفاتی در امان باشید، باید از شرکت‌های معتبر، اقدام به اجاره ماشین کنید. متاسفانه شرکت‌های نامعتبر و سودجویی که در امر اجاره خودرو تشریفاتی فعال هستند، ماشین های خراب و مشکل دار را اجاره می‌دهند و همین امر باعث می‌شود افرادی که از این شرکت‌ها اقدام به اجاره خودرو می‌کنند، با مشکلات فراوانی مواجه شوند.

شما باید قبل از کرایه کردن یک خودرو، آن را به طور کامل تست کنید. با توجه به اینکه تست خودرو کار ساده‌ای نیست و نیاز به تخصص بالایی دارد، بهتر است که از شرکت‌های معتبر، اقدام به کرایه خودرو کنید. متاسفانه شرکت‌های نامعتبر با پایین آوردن قیمت‌های اعلامی خود سعی در جذب مشتریان می‌کنند که در بسیاری از موارد هم در این امر موفق می‌شوند. شما نباید به هیچ عنوان فریب قیمت پایین تر این شرکت‌های نامعتبر را بخورید. در ادامه به یک سری از مشکلات احتمالی اجاره ماشین تشریفاتی اشاره خواهیم کرد:

1. کرایه یک خودروی خراب و مشکل دار می‌تواند هزینه‌های زیادی را (بابت تعمیر آن خودرو) بر دوش شما بگذارد.

2. از سوی دیگر شما باید در هنگام کرایه خودرو، سند خانه یا چک و یا سفته و یا هر چیز با ارزش دیگری را در اختیار آن شرکت قرار دهید. اگر خودرویی که اجاره کرده اید در مدت زمانی که در اختیار شما است با مشکل خاصی مواجه شود، معمولاً شرکت‌ها هزینه تعمیر آن خودرو را از شما خواهند گرفت وگرنه مدارک شما و همچنین ضمانت‌های شما را پس نخواهند داد.

3. مشکل دیگری که در هنگام کرایه ماشین تشریفاتی ممکن است پیش بیاید این است که شما با رانندگی کردن آن خودرو راحت نباشید. هر چقدر که شما در امر رانندگی ماهر باشید، یک مدت زمانی طول می‌کشد که به رانندگی کردن با یک خودروی خاص عادت کنید. وقتی که شما اقدام به خرید یک خودرو می‌کنید، پس از چند روز به رانندگی کردن با آن عادت خواهید کرد ولی وقتی که شما اقدام به اجاره خودرو می‌کنید تا بخواهید به آن خودرو عادت کنیم باید آن را پس بدهید.

هزینه اجاره ماشین تشریفاتی

هزینه اجاره ماشین تشریفاتی، یک عدد ثابتی نیست و به پارامتر‌های متعددی بستگی دارد در ادامه می‌خواهیم عوامل موثر در تعیین هزینه اجاره ماشین تشریفاتی را بررسی کنیم.

1. تاثیر نوع ماشین و قیمت فروش آن بر قیمت اجاره ماشین تشریفاتی

اولین عامل موثر در هزینه اجاره ماشین تشریفاتی، نوع ماشین است. طبیعتاً هر چقدر که خودروی گران قیمت تری را برای اجاره کردن برگزینید، قیمت اجاره آن هم بالاتر خواهد رفت. البته با توجه به تورم عجیب و غریب و افسار گسیخته ای که در چند سال اخیر در کشور ایران وجود داشته است، دیگر اجاره یک خودروی لوکس و با کیفیت خارجی حتی برای چند ساعت هم عدد بالایی خواهد شد. می‌دانید که متاسفانه ثباتی در قیمت خودرو در کشور ایران وجود ندارد. بنابراین شرکت‌های اجاره دهنده خودرو هم متناسب با قیمت روز خودرو، قیمتی را برای اجاره آن تعیین می‌کنند.

خلاصه کلام اینکه قیمت اجاره خودرو تابع قیمت خودرو است و قیمت خودرو هم در کشور ایران تابع قیمت دلار می‌باشد. قیمت دلار هم که روز به روز در حال افزایش است در نتیجه قیمت اجاره خودرو همواره در حال افزایش خواهد بود. البته باید به شرکت‌های اجاره دهنده خودرو حق بدهید چرا که امروزه قیمت تک تک خدمات و کالاها افزایش پیدا کرده است. همان طوری که قیمت اجاره خانه همواره در حال افزایش است، قیمت کرایه خودرو‌های مختلف از جمله قیمت اجاره خودرو تشریفاتی هم ثابت نخواهد بود.

2. تاثیر مدت زمان اجاره بر قیمت اجاره ماشین تشریفاتی

عامل دیگر تاثیر گذار در هزینه کرایه خودروی تشریفاتی، مدت زمانی است که شما قصد دارید این خودرو را در اختیار خود داشته باشید. هر چقدر که مدت زمان اجاره خودرو بیشتر باشد، باید هزینه بیشتری را بابت کرایه ماشین تشریفاتی پرداخت نمایید. البته این نکته را هم متذکر شویم که رابطه خطی بین مدت زمان اجاره خودرو و هزینه پرداختی شما وجود ندارد. یعنی اگر اجاره روزانه یک خودرو برابر با دو میلیون تومان است، الزاما اجاره دو روز آن خودرو برابر با چهار میلیون تومان نخواهد بود. چرا که هر چقدر که مدت اجاره افزایش پیدا کند، معمولا شرکت‌های اجاره دهنده خودرو، تخفیف‌های مناسبی را به اجاره گیرندگان خودرو ارائه خواهند داد.

3. تاثیر وجود یا عدم وجود راننده بر قیمت اجاره ماشین تشریفاتی

عامل تاثیرگذار دیگر در قیمت کرایه ماشین تشریفاتی این است که شما تنها ماشین را از شرکت مربوطه کرایه خواهید کرد و یا راننده ای را هم از این شرکت تقاضا خواهید نمود. بدیهی است که کرایه ماشین تشریفاتی به همراه راننده، هزینه بسیار بیشتری را بر دوش اجاره‌ گیرندگان خودرو خواهد گذاشت.

سوالات متداول اجاره ماشین تشریفاتی

شما تنها باید هزینه اجاره خودرو و همچنین هزینه گل آرایی و دسته گل عروس و غیره را پرداخت نمایید. ولی اگر قرار باشد ماشین عروس را بدون راننده کرایه کنید، باید حتماً یک چک معتبر به قیمت خود خودروی کرایه شده به شرکت اجاره دهنده خودرو پرداخت نمایید. بسیاری از شرکت‌های اجاره دهنده خودرو، یک سند ملکی معتبر که قیمت ارزش آن برابر با ارزش خودرو و یا بیشتر از ارزش خودرو است را هم از شما طلب خواهند کرد. البته مدارک شناسایی هم باید به شرکت سازنده خودرو تحویل داده شود.

در هنگام انتخاب خودرو تشریفاتی، باید یک سری از نکات را مد نظر قرار دهید. از همه نکات، مهم تر، معتبر بودن شرکت اجاره دهنده خودرو است. نکته دیگر، این است که متناسب با نیاز خود، اقدام به اجاره خودرو تشریفاتی کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *