استفاده از خودروی خاص برای استفاده در مراسمات خاص می تواند بسیار خاطره انگیز باشد و از این روی خدمات کرایه ماشین از سوی شرکت ارائه می شود تا در مراسمات خاص مانند عروسی از آن استفاده شود. در واقع می توان گفت که در این شیوه شما دسترسی به انواع خودروها را دارید تا در صورت لزوم بتوانید از خودروی مورد علاقه خود در مهم ترین شب زندگی استفاده کنید. خدمات کرایه ماشین در این صورت به صورت بدون راننده و با راننده ارائه می شود و شما می توانید از آن استفاده داشته باشید. در این مقاله با شما همراه خواهیم بود تا در زمینه کرایه ماشین با شما صحبت داشته باشیم و شرایط کرایه به صورت ساعتی، مراسمات خاص و همچنین ترانسفر فرودگاهی را به اطلاع شما برسانیم.

خودروی خوب می تواند اعتماد به نفس شما را افزایش دهد و از این روی باید اهمیت بسیار زیادی را به این موضوع بدهید. همچنین باید در نظر داشته باشید که امروزه انواع خودروی لوکس بدون هزینه زیاد برای خرید، بلکه به صورت کرایه ای در دسترس شما می باشد تا بتوانید از آن استفاده داشته باشید. در ادامه این مقاله ما را همراهی کنید تا بیشتر در این خصوص اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

کرایه ماشین

کرایه ماشین از جمله راه‌هایی است که می‌تواند شما را برای مدتی از داشتن اتومبیل شخصی بی‌نیاز کند. حتما برای شما هم مانند بسیاری دیگر پیش آمده است که در موقعیت‌های گوناگون بنا به هر دلیلی استفاده از اتومبیل شخصی را نسبت به استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی ترجیح می‌داده‌اید. برای کرایه ماشین باید از مزایای کرایه ماشین مطلع باشید و موارد استفادۀ آن را بدانید. این امر به شما کمک می‌کند تا شاید تصمیم بگیرید به جای صرف هزینه برای خرید ماشین، به کرایه ماشین روی آورید. اساساً این از مزایای استفاده از کرایه ماشین محسوب می‌شود که شما بتوانید ظرف مدتی کوتاهی، بدون پرداخت هزینۀ هنگفت از یک اتومبیل شخصی استفاده کنید. البته این نکته را در نظر داشته باشید که پرداخت هزینه به منظور کرایه ماشین بسته نوع ماشینی که انتخاب می‌کنید و مدت زمانی که ماشین در اختیار شما قرار می‌گیرد متفاوت است.

اگر به اتومبیل کرایه ای بدون بیمه آسیب برسانید چه اتفاقی می افتد؟

اگر تصادف تقصیر شما بود ، شما مسئول خسارت وارده به ماشین اجاره ای و هر گونه مساله مربوط به مسئولیت هستید. در صورت عدم تقصیر ، شرکت اجاره ای شما مستقیماً با شرکت بیمه رانندگان دیگر همکاری می کند.

آیا رانندگی اتومبیل کرایه ای بدون پوشش بیمه قانونی است ؟

رانندگی اتومبیل کرایه ای بدون پوشش بیمه معمولاً غیرقانونی است.

کرایه ماشین چیست؟

کرایه ماشین به معنای به مالکیت در آوردن یک خودرو در مدت زمان محدودی می باشد. مستاجر باید مدارک و شرایط کرایه را داشته باشد و همچنین هزینه استفاده از خودرو را به صورت توافق شده در قرارداد بپردازد. مالک نیز موظف است که خودرو را در زمان مقرر به صورت کاملا سالم با شرایط ذکر شده در قرارداد به مشتری ارائه دهد و از این روی می توان گفت که این روش یکی از بهترین راه های دسترسی به انواع خودرو به شمار می رود. در نظر داشته باشید که امروزه انواع روش های کرایه ماشین که در دسترس شماست می تواند به شما این امکان را بدهد که از خودرو در مراسمات خاص استفاده داشته باشید و همچنین در هزینه های شما صرفه جویی به عمل خواهد آورد. برای مثال شما می توانید با کرایه ماشین ساعتی در کوتاه ترین زمان به خودروی مورد نظر خود برای ساعت های مشخص دسترسی داشته و از آن برای تردد استفاده کنید. در ادامه بیشتر در خصوص شرایط کرایه ماشین با شما صحبت خواهیم داشت و اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهیم.

چرا ماشین کرایه کنیم؟

گرانی و تورم سبب شده تا قدرت خرید بسیاری از افراد برای خرید ماشین به حداقل ممکن برسد. در این‌جا مردم یا از خرید ماشین صرف نظر کرده و یا تصمیم می‌گیرند ماشینی تهیه کنند که از استانداردهای کافی برخوردار نیست. اگر نگاهی به صف های عریض و طویلی که برای خرید یک ماشین کم کیفیت تشکیل می‌شود بیاندازید، متوجه میزان تقاضای بالای مردم به داشتن یک اتومبیل شخصی می‌شوید. اما آیا بهتر نیست به جای خرید ماشینی کم کیفیت، ماشینی با کیفیت و استانداردی به مراتب بالاتر اختیار کنیم؟ البته که پاسخ به این سؤال بسته به شرایط افراد متفاوت است اما می‌توان با عمق بیشتری به آن فکر کرد. احتمالا برای برخی از شما خدمات کرایه ماشین در این شرایط ایجاب می‌کند به جای‌ هزینه برای خرید ماشینی با کیفیت پایین به کرایه ماشین روی آورید. طبیعتا هزینۀ کرایه ماشین از خرید آن بسیار کم‌تر بوده و با این حساب شما می‌توانید با ارائه مدارک لازم کرایه ماشین اتومبیل بهتر و با استانداردهای بالاتری سوار شوید.

اگر نگاهی به تعداد بالای متقاضیانی که به خرید ماشین‌های کم کیفیت روی آورده‌اند بیاندازید، حتی در موقعیتی که قیمت این ماشین‌ها بسیار بالا رفته و قدرت خرید مردم پایین آمده است، متوجه این نکته می‌شوید که احتمالاً افراد کمی از خدمات کرایه ماشین آگاهی دارند. شاید هم در راستای اقدام به چنین عملی کمتر فرهنگ‌سازی شده و افراد بیش‌تر ترغیب می‌شوند تا به خرید ماشین اقدام کنند و کمتر به کرایه ماشین روی می‌آورند. آگاهی در جهت روی آوردن به کرایه ماشین و اطلاع از مزایای کرایه ماشین کمک می‌کند تا عدۀ بیش‌تری بتوانند حتی شده برای چند روزی نیاز خود را در راستای استفاده از اتومبیل شخصی تأمین کنند و این امر شاید بتواند از متقاضیان خرید ماشین کاسته و حتی تا حدی روند صعودی قیمت خودرو را کنترل کند.  رسیدن به چنین هدفی نیازمند حمایت‌های دولتی و تلاش مراکز کرایه ماشین برای آگاهی‌رسانی بیش‌تر در این راستا برای مردم است.

اهمیت استفاده از خودروی استاندارد زمانی پررنگ‌تر می‌شود که به آمار تصادفات جاده‌ای در ایران و وضعیت جاده‌های کشور نظر بیافکنید و یا حتی استاندارد خودروهایی که قرار است برای خرید آن‌ها میلیون‌ها تومان هزینه صرف کنید را بسنجید. خدمات کرایه ماشین به شما کمک می‌کند تا ضمن صرف هزینۀ کمتر، از امکانات خودروی بهتری استفاده کنید و از این طریق حافظ جان خود و عزیزانتان باشید. اهمیت این مسئله در حدی است که بتوان از طریق فرهنگ‌سازی در این راستا حتی از میزان تصادفات جاده‌ای کاست.

ممکن است با خود بگویید که احتمالاً کرایه ماشین صرفاً محدود به مدت زمان کوتاهی شده و اصلاً جای خرید اتومبیل را نمی‌گیرد. در این جا باید به این نکته اشاره کرد برای افرادی که در نظر دارند از خدمات کرایه ماشین استفاده کنند، این امکان وجود دارد که حتی به مدت یک سال ماشین را با رعایت شرایط و ضوابط و ارائه مدارک لازم کرایه ماشین، اتومبیل مورد نظر خود را اختیار کنید. ضمن اینکه برای افرادی که ممکن است صرفاً در دوره‌های زمانی خاص نیاز به اتومبیل شخصی داشته باشند، کرایه ماشین نسبت به خرید ماشین مقرون به صرفه‌تر به نظر می‌رسد.

از جمله خدمات کرایه ماشین این است که شما می‌توانید ماشین‌هایی را به همراه راننده کرایه کنید. این مسئله نشانگر این است که خدمات کرایه ماشین الزاماً افراد دارای گواهینامه را شامل نمی‌شود. شما می‌توانید بدون داشتن گواهینامه و صرفاً با استفاده از دیگر مدارک لازم کرایه ماشین، اقدام به کرایه ماشین کرده و از گشتن در شهر با ماشینی که به سلیقۀ خودتان انتخاب کرده‌اید، لذت ببرید. فارغ از این شاید حتی گاهی با داشتن گواهینامه نیز ترجیح دهید راننده‌ای داشته باشید و زحمت رانندگی در شهر را به خود ندهید.

از دیگر مزایای استفاده از کرایه ماشین این است که شما می‌توانید مدل ماشینی که بنا دارید سوار آن شوید را انتخاب کنید. اگر سری به سایتهای مختلف ارائه دهندۀ خدمات در این راستا بزنید، متوجه انواع و اقسام مدل‌های ماشینی که در آنجا برای ارائه به مشتریان وجود دارد می‌شوید. قطعاً انتخاب کسی که به کرایه ماشین عروس می‌پردازد با کسی که در پی کرایه ماشین صرفا برای انجام کاری معمولی و روتین بوده، متفاوت است. کرایه ماشین عروس در مراکز کرایه ماشین آپشن‌های ویژۀ خودش را دارد. برای مثال ممکن است عروس و دامادی برای کرایه ماشین عروس دست به انتخاب ماشینی کلاسیک بزنند که استفاده از این نوع ماشین صرفاً برای مصارفی مانند مراسم عروسی کاربرد دارد. این امر سبب شده تا آپشن‌های ویژه برای کرایه ماشین عروس در مراکز مربوط به کرایه ماشین در نظر گرفته شود. شاید بتوان گفت از پرطرفدارترین بخش‌های مربوط به کرایه ماشین و مرسوم‌ترین فعالیت در این حوزه کرایه ماشین عروس است که ارائه‌دهندگان و مشتریان زیادی را شامل می‌شود.

برای خواندن مطالب درمورد اجاره خودرو

از دیگر مزایای کرایه ماشین این است که گاهی حضور شما در شهر و یا حتی کشوری غریب سبب می‌شود نیاز به اتومبیلی شخصی پیدا کنید. در این وضعیت قطعاً بهترین گزینه کرایه ماشین از مراکز معتبر است. گاهی نیز پیش می‌آید که مدت‌ها برای اینکه چه نوع ماشینی خریداری کنید وقت صرف کرده و دستِ آخر ممکن است انتخابی که می‌کنید، چندان مطلوب نباشد. خدمات کرایه ماشین این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد که بتوانید انواع و اقسام ماشین‌های مختلف را قبل از خرید امتحان کنید. با آن‌ها در شهر گشت بزنید و طبق سلیقه و نیازتان بهترین انتخاب را برای خرید ماشین داشته باشید.

بسیاری از افراد نیز هستند که در آرزوی داشتن یک ماشین لوکس و گران‌قیمت روزها و شب‌ها را می‌گذرانند و هر طور که حساب می‌کنند به نتیجه‌ای نمی‌رسند که حکم کند آن‌ها روزی به این آرزو دست می‌یابند. شاید به واقع شما هیچ‌گاه موفق به خرید ماشینی که رؤیایش را داشتید نرسید اما قرار نیست هیچ‌گاه لذت رانندگی با آن را از دست دهید! شما می‌توانید با مراجعه به یکی از مراکزی که به کرایه ماشین می‌پردازند، برای مدتی هم که شده به به رؤیایتان دست یابید.

البته این نکته را در نظر داشته باشید که خدمات کرایه ماشین صرفاً منحصر به افرادی نمی‌شود که در پی تحقق آرزوی خود مبنی بر سوار شدن در ماشین لوکس هستند بلکه عده‌ای برای مصارف ضروری نیاز دارند تا اتومبیلی شخصی چه در شهر خود و چه در شهری غریب داشته باشند. طبیعتا برای حمایت از چنین افرادی که نیاز به اتومبیل شخصی دارند اما شاید تمکن مالی خرید آن را نداشته باشند نیاز است تا بیشتر در راستای شناساندن خدمات کرایه ماشین به مردم اقدام صورت گیرد. ضمن اینکه هزینه‌های کرایه ماشین نیز نباید به گونه‌ای باشد که این خدمات صرفاً برای طبقات خاصی ارائه شود. به هر جهت اگر شما نیز در شرایطی به سر می‌برید که نیاز به کرایه ماشین دارید می‌توانید با مراجعه به سایت‌های مختلف که از سمت مراکز ارائه دهندۀ خدمات کرایه ماشین پشتیبانی می‌شوند اقدام به کرایه ماشین کنید.

گاهی حتی ممکن است در شهر خودتان باشید و یک روز پس از برخاستن از خواب و آماده شدن جهت رفتن به محل کار مطلع شوید که ماشین شما خراب شده و مدتها مجبور هستید بدون اتومبیل باشید. در این شرایط احتمالاً ترجیح می‌دهید از دوستان و آشنایان خود ماشینی قرض گرفته و یا اقدام به کرایه ماشین کنید. کرایه ماشین برای شمایی که شاید هیچ کس تمایل نداشته باشد ماشین شخصی‌اش را در اختیارتان بگذارد، بهترین گرینه است.

شما با رجوع به پایگاه اینترنتی یکی از بزرگترین مراکز کرایه ماشین متوجه می‌شوید که خدمات مربوط به این کار با شرایط خاصی دسته‌بندی شده‌اند. مثلاً شرایط کرایه ماشین و احتمالاً ارائه مدارک لازم کرایه ماشین برای اتباع خارجی یا توریستها با ساکنان بومی متفاوت است. همچنین بخش مربوط به ماشین عروس نیز جداگانه بوده و این دسته‌بندی که در سایت موجود است، کار را برای متقاضیان اجاره ماشین بسیار سهل و در دسترس کرده است. کرایه ماشین همچنین برای تمامی گروه‌های سنی مجاز نیست و صرفاً افراد بالای بیست سال توانایی استفاده از چنین خدماتی را دارند. همچنین به منظور رعایت حقوق مالک ماشین که در واقع یک شرکت اجاره ماشین است، شرایطی در نظر گرفته شده تا ضمانتی برای برگرداندن ماشین باشد. این ضمانت معمولاً شامل مدارک مورد نیاز و یک ودیعۀ نقدی است که پس از بازگرداندن ماشین به مشتری پس داده می‌شود. فارغ از شرایط ذکر شده، شرایط کرایه ماشین با جزئیات بیش‌تری در سایتهای معتبر گفته شده است که می‌توانید به آسانی به آن دسترسی داشته باشید.

کرایه ماشین در فرودگاه امام خمینی

از دیگر خدماتی که از سوی مرکز کرایه ماشین در دسترس شما می باشد و می توانید از آن استفاده داشته باشید، خدمات کرایه ماشین در فرودگاه امام خمینی است. این خدمات که با هزینه ای بسیار مناسب در دسترس شما است، در واقع مناسب کسانی است که می خواهند پس از ورود به تهران و فرودگاه امام خمینی از آن استفاده داشته باشید. این خدمات به صورت کرایه ماشین بدون راننده و با راننده در دسترس شما بوده و در صورت لزوم می توانید بر اساس شرایط شخصی که دارید از آن استفاده کنید.

به طور کلی می توان گفت که خدمات کرایه ماشین در فرودگاه امام خمینی علاوه بر این که می تواند مناسب برای افرادی باشد که می خواهند به خودروی خاص دسترسی داشته باشند، برای تشریفات نیز در دسترس شما می باشد و شما می توانید از آن استفاده کنید. همچنین باید در نظر داشته باشید که کرایه ماشین در فرودگاه امام خمینی به صورت کرایه ماشین ساعتی می باشد و شما می توانید از آن استفاده کنید. در صورتی که سوای در خصوص این خدمات داشته باشید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید. برای کرایه ماشین می توانید از شیوه های مختلفی استفاده داشته باشید که از جمله مهم ترین آن ها می توان به کرایه خودرو با راننده و بدون راننده استفاده داشته باشید. تمامی این خدمات در کوتاه ترین زمان در دسترس شما قرار می گیرد و شما می توانید با استفاده از آن در هزینه های خود صرفه جویی داشته باشید.

کرایه ماشین ساعتی با راننده و بدون راننده

برای تردد در شهر و بیرون شهر، کرایه خودرو می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما می باشد و شما می توانید از آن استفاده داشته باشید. این خدمات به صورت بدون راننده و با راننده در دسترس شما بوده و می توانید از آن استفاده کنید. انواع خودروها از جمله خودروهای لوکس در دسترس شما می باشد و شما می توانید با استفاده از خدمات کرایه ماشین بدون راننده به صورت ساعتی از خودرو برای تردد در شهر استفاده کنید. یکی از مسائلی که باید در نظر داشته باشید آن است که استفاده از خودروی بدون راننده محدودیت هایی دارد و به خصوص این محدودیت ها برای خودروهای لوکس بیشتر می باشد و شما باید حتما در زمان عقد قرارداد به این مسئله توجه داشته باشید تا بهترین خودرو را برای کرایه ماشین انتخاب کرده و از آن استفاده داشته باشید. در صورتی که سوالی در این خصوص داشته باشید نیز می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید.

کرایه خودرو به صورت با راننده نیز به صورت ساعتی در دسترس شما بوده و شما حداقل به مدت ده ساعت باید خودروی مورد نظر خود را ثبت سفارش کرده و رزرو کنید. در صورتی که می خواهید مسئولیت رانندگی نداشته باشید و یا برای تشریفات نیاز به کرایه خودرو داشته باشید می توانید از این شیوه استفاده کنید. در صورتی که سوالی در این زمینه داشته باشید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید. تمامی خدمات مربوطه با بهترین کیفیت در دسترس شما می باشد و شما می توانید از آن استفاده داشته باشید.

شرایط کرایه ماشین 

شرکت کرایه خودرو برای این که ماشین را در دسترس شما قرار دهد، شما باید شرایط مربوطه را لحاظ کرده و از آن استفاده کنید. در نظر داشته باشید که برای کرایه ماشین بدون راننده شما حتما باید گواهینامه داشته باشید و همچنین تمامی مسئولیت های مربوط به رانندگی را قبول کنید. همچنین برای کرایه انواع خودروی لوکس باید ودیعه بگذارید که به صورت کلی سند یک ملک ثبت شده در تهران و یا ودیعه ای برابر با 20 الی 30 درصد را ارائه دهید. در کنار این مسئله باید در نظر داشته باشید که کرایه ماشین نیازمند مدارک احراز هویت می باشد. خودرویی که در دسترس شما می باشد، نباید جریمه شود و در صورت بروز هرگونه خسارت در مدت زمانی که خودرو در دسترس شما می باشد، با شما بوده و همچنین خسارت های خوابیدن خودرو در پارکینگ با شما خواهد بود. در مقابل می توان گفت که کرایه ماشین با راننده به این دلیل که مسئولیت خودرو با شما نیست، شرایط کرایه خودرو در دسترس شما خواهد بود.

کرایه ماشین

کرایه ماشین

کرایه ماشین ، خودرو در تهران و کیش توسط موسسه تکسیر اجاره داده می شود.

با قیمت های مناسب و ماشین های مدل بالا و سلامت از هر نظر

با خیالی راحت در زمینه خودرو،می توانید با اجاره خودرو به کار های مورد نظر خود بپردازید

چه ماشین داخلی و چه اتومبیل خارجی تک سیر دارا می باشد

کرایه ماشین عروس 

یکی از مهم ترین دلایلی که باعث می شود بسیاری از کاربران نسبت به کرایه خودرو اقدام کنند، کرایه ماشین عروس است. در واقع با استفاده از این شیوه می توانید به انواع خودروی لوکس دسترسی داشته باشید که در مدل های مختلفی عرضه می شوند و می توانید از میان آن ها انتخاب کنید. برای مثال شما می توانید انواع خودروی لوکس آلمانی نظیر بنز و بی ام و یا خودروی مازراتی ایتالیایی را انتخاب کنید تا در خاص ترین شب زندگی، خودروی لوکس را برانید. همچنین طراحی های ماشین عروس را می توانید بهتر بر روی این نمونه از انواع خودرو پیاده سازی کنید.

کرایه ماشین عروس

شرایط کرایه ماشین عروس مانند کرایه ماشین ساعتی بوده و شما قادر نخواهید بود که خودرو را کمتر از 10 ساعت رزرو کنید. همچنین باید در نظر داشته باشید که انواع مدل های خودرو که از سوی این شرکت در دسترس شما می باشد، با هزینه ای بسیار پایین در اختیار شما خواهد بود. در نظر بگیرید که سایر شرایط کرایه ماشین عروس مانند کرایه خودرو بدون راننده بوده و شما باید کارت احراز هویت، سند ملکی (یا ودیعه ای به اندازه 20 الی 30 درصد خودرو) به همراه داشته باشید و در کنار آن باید گواهینامه رانندگی را نیز به همراه داشته باشید. در کنار این مسائل نباید از یاد ببرید که حتما باید ذکر کنید که خودرو را برای ماشین عروس می خواهید و خودروهایی که شرایط کرایه به عنوان ماشین عروس را دارند انتخاب کنید.

برای خواندن مطالب درمورد اجاره ماشین شاسی بلند

معرفی موسسه کرایه ماشین تکسیر

takseir از با سابقه ترین رنت کاران کشور است که همه مدل ماشین اماده دارد تا به مشتریان عزیز خود تحویل دهد

کرایه ماشین از جمله راه‌هایی است که می‌تواند شما را برای مدتی از داشتن اتومبیل شخصی بی‌نیاز کند. حتما برای شما هم مانند بسیاری دیگر پیش آمده است که در موقعیت‌های گوناگون بنا به هر دلیلی استفاده از اتومبیل شخصی را نسبت به استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی ترجیح می‌داده‌اید.

برای کرایه باید از مزایای آن مطلع باشید و موارد استفادۀ آن را بدانید. این امر به شما کمک می‌کند تا شاید تصمیم بگیرید به جای صرف هزینه برای خرید ماشین، به کرایه ماشین روی آورید. اساساً این از مزایای استفاده از کرایه  محسوب می‌شود که شما بتوانید ظرف مدتی کوتاهی، بدون پرداخت هزینۀ هنگفت از یک اتومبیل شخصی استفاده کنید. البته این نکته را در نظر داشته باشید که پرداخت هزینه به منظور کرایه ماشین بسته نوع ماشینی که انتخاب می‌کنید و مدت زمانی که ماشین در اختیار شما قرار می‌گیرد متفاوت است.

نتیجه گیری

کرایه ماشین به صورت ساعتی می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما باشد و شما می توانید از خدمات ما استفاده داشته باشید. در صورتی که می خواهید سوالی در این خصوص بپرسید نیز می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. در واقع می توان گفت که امروزه کرایه ماشین برای مراسمات و یا ترانسفر فرودگاهی در دسترس شما بوده و می توانید از آن استفاده کنید. در صورتی که سوالی در این خصوص داشته باشید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سوالات خود را در این زمینه بپرسید. امروزه استفاده از خدمات کرایه خودرو بسیار مناسب بوده و شما می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. به طور کلی می توان گفت که خدمات کرایه ماشین یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما می باشد و شما می توانید از آن استفاده داشته باشید.

چرا ماشین کرایه کنیم؟

گرانی و تورم سبب شده تا قدرت خرید بسیاری از افراد برای خرید ماشین به حداقل ممکن برسد. در نتیجه مردم یا از خرید ماشین صرف نظر کرده و یا تصمیم می‌گیرند ماشینی تهیه کنند که از استانداردهای کافی برخوردار نیست.

از مزایای استفاده از کرایه ماشین چیست ؟

اساساً این از مزایای استفاده از کرایه  محسوب می‌شود که شما بتوانید ظرف مدتی کوتاهی، بدون پرداخت هزینۀ هنگفت از یک اتومبیل شخصی استفاده کنید. البته این نکته را در نظر داشته باشید که پرداخت هزینه به منظور کرایه ماشین بسته نوع ماشینی که انتخاب می‌کنید و مدت زمانی که ماشین در اختیار شما قرار می‌گیرد متفاوت است.

خدمات کرایه ماشین چیست ؟

از جمله خدمات کرایه ماشین این است که شما می‌توانید ماشین‌هایی را به همراه راننده کرایه کنید. این مسئله نشانگر این است که خدمات کرایه ماشین الزاماً افراد دارای گواهینامه را شامل نمی‌شود.