توصیه های مهم در آفرود سواری

آیا شما یکی از متقاضیان کرایه ماشین آفرود هستید؟ رانندگی آفرود معمولا به سفرهایی اطلاق می شود که از مسیرهای غیر موسوم و بدون اقامتگاه های لوکس انجام می گیرد. مسیرهای انتخابی توسط دوستداران آفرود معمولا توسط گردشگران عادی استفاده نشده است. این مسیرها بیرون از جاده های اصلی و خیابان های معمولی است. به همین دلیل است که اتومبیل های مخصوص این نوع رانندگی دارای شکل های عجیب و تیون هستند تا به سادگی بتوانند مسیرهای دشوار و صعب العبور را طی کنند.

مسیرهای آفرود معمولا از توی جنگل، کوهستان، برف، کویر می گذرد. اولین گام برای کرایه ماشین آفرود این است که روحیه ماجراجویی داشته باشید. افراد باید قبل از اقدام به رانندگی با اتومبیل های آفرود اطمینان داشته باشند که قابلیت رانندگی با اتومبیل های دو دیفرانسیل را دارید.رانندگی با این اتومبیل ها نیاز به آموزش دارد، شما باید بتوانید در شرایط جوی سخت اتومبیل آفرود را کنترل کنید.

بهتر است سفرهای این چنینی را به همراه دوستانتان خود انجام دهید. در صورت بروز هر مشکلی اتومبیل های دیگر می توانند به شما کمک کنند، همچنین شما می توانید مواد غذایی و تجهیزات بیشتری را با خود حمل کنید و از گزند حیوانات وحشی نیز در امان باشید.

هنگام اجاره ماشین ماشین آفرود بهتر است که باد لاستیک های خود را کاهش دهید ممکن است این سوال پیش بیاید آیا این کار باعث افزایش مصرف سوخت نمی شود پاسخ منفی است این عملکرد برای حرکت در جاده ها بهتر است. در صورتی که لاستیک اتومبیل شما مخصوص آفرود است لازم است که نسبت به کاهش باد لاستیک اقدام کنید. این عملکرد باعث می شود که لاستیک نرم تر حرکت کند و جداره های جانبی تایر نیز از انعطاف پذیری بیشتری برخوردار باشند. در صورتی که فشار باد لاستیک ها کاهش پیدا کند امکان چسبندگی بیشتری با زمین را ایجاد می کنند.

هنگام رانندگی با اتومبیل های آفرود نباید با توجه به توانایی های این اتومبیل سهل انگارانه عمل کنید. درست است که اتومبیل های آفرود بسیار قدرتمند هستند اما این به منزله انجام هر ریسکی نیست به خصوص برای افراد تازه کار بهتر است با سرعت کنترل شده رانندگی کنید تا سیستم تعلیق کاری اتومبیل عملکرد بهتری داشته باشد و وظیفه خود را به شکل صحیح انجام دهد.

کرایه ماشین افرود

یکی از مهم ترین موارد در هنگام استفاده از اتومبیل های آفرود این است که تجهیزات را بازیابی یا تست کنید. در صورت عدم دسترسی به برخی تجهیزات آن را خریداری کنید. شاید این تجهیزات ساده به نظر برسند اما لازم است که یک سیم بکسل، جک، جعبه ابزار را با خود داشته باشید. مهم تر از همه الزامی است که یک وینچ که حداقل تحمل وزن 5 تن را داشته باشد را نصب کنید. این وسیله به عنوان فرشته نجات آفرود سواران به شمار می رود.

برای خواندن مطالب درمورد کرایه ماشین عروس

کرایه ماشین آفرود

شرایط کرایه ماشین آفرود

برای کرایه ماشین آفرود چه قوانینی وجود دارد؟ در صورتی که دوست دارید لذت مسافرت با اتومبیل آفرود را تجربه کنید می توانید از گزینه ی کرایه اتومبیل آفرود با حضور راننده ی حرفه ای استفاده کنید. این امر از ریسک کمتری برخوردار است. در صورتی که با اصول رانندگی آفرود آشنایی دارید اما دسترسی به یک اتومبیل آفرود ندارید و امکان خریداری این اتومبیل های گران قیمت را ندارید می توانید به اجاره اتومبیل آفرود از رنت تکسیر فکر کنید. اجاره اتومبیل آفرود مسئولیت های خاص خود را دارد.

در صورتی که قصد دارید به جاهای بکر سفر کنید و نیاز دارید یک اتومبیل آفرود همواره تحت اختیار شما باشد می توانید با قبول مسئولیت ها و ارائه ی مدارک لازم نسبت به اجاره ماشین بدون راننده آفرود اقدام کنید. در غیر این صورت بهتر است از حضور یک راننده بهره مند شوید. این افراد برای کنترل و هدایت این نوع اتومبیل ها آموزش های لازم را دیده اند و همین امر می تواند سلامت شما و همراهان شمار را تضمین کند. حضور راننده باعث می شود که در صورت بروز هر حادثه ای برای اتومبیل مسئولیت آن بر عهده ی شما نباشد.

نکته قابل توجه در ارتباط با اجاره اتومبیل های آفرود وجود دارد این است که قیمت آن 2 تا 3 برابر اجاره ی روزانه محاسبه می گردد. این اتومبیل ها معمولا در جاده های عادی عبور و مرور نمی کنند به همین دلیل اکثر رنت های خودرو اجاره ی بیشتری را دریافت می کنند.

با توجه به اینکه کیلومترهای طی شده توسط این اتومبیل ها اغلب در خارج از شهر است در صورت گزینش کرایه ماشین آفرود با حضور راننده هزینه ها رفت و برگشت در نظر گرفته می شود.

بعد از بستن قرارداد هزینه های مربوط به بیمه بدنه اتومبیل و مالیات به مبلغ اجاره اضافه خواهد شد.

اجاره ی انواع خودروهای آفرود

کرایه ماشین آفرود در موسسه تک سیر گزینه های مختلفی دارد می توانید اتومبیل هایی را نظیر اف جی کروزر، تویوتا لندکروز و … را انتخاب کنید و نهایت لذت را از یک سفر پر ماجرا ببرید. این اتومبیل ها از طراحی فوق العاده ای برخوردار هستند و به افراد ماجراجو امکان می دهد از اوقات فراغت خود نهایت لذت را ببرند.

کرایه ماشین آفرود

قیمت  کرایه ماشین آفرود

معمولا رنت های حرفه ای اجاره اتومبیل برای آگاهی متقاضیان اجاره اتومبیل اطلاعات مربوط به قیمت و شرایط مربوط به اجاره اتومبیل ها را در سایت قرار می دهند تا افراد بتوانند به سادگی از این موارد مطلع شوند و جوانب امر را سنجیده و براساس آن نسبت به اجاره اتومبیل اقدام کنند.

  • قیمت پایه برای اتومبیل های آفرود در یک روز 6000000 تومان
  • قیمت هفتگی برای اتومبیل های آفرود 390000000 تومان
  • قیمت ماهیانه برای اجاره اتومبیل های آفرود 150000000 تومان
  • اجاره این نوع اتومبیل به همراه راننده برای کیلومترهای خارج از شهر 60000 تومان

برای خواندن مطالب درمورد کرایه خودرو

این اتومبیل ها از قیمت بالایی برخوردار هستند بنابراین در زمان اجاره افراد موظف به ارائه ی مدارکی هستند که از سوی موسسه درخواست می شود. قیمت اجاره ی اتومبیل های آفرود با توجه به توانایی ها و مدل های این نوع اتومبیل متفاوت است. اتومبیل های آفرود می توانند یک تجربه ی فوق العاده را در هنگام سفرهای هیجان انگیز برای افراد رقم بزنند.

انواع خودروهای آفرود برای اجاره چیست؟

کرایه ماشین آفرود در موسسه تک سیر گزینه های مختلفی دارد می توانید اتومبیل هایی را نظیر اف جی کروزر، تویوتا لندکروز و … را انتخاب کنید و نهایت لذت را از یک سفر پر ماجرا ببرید.

یکی از مهم ترین موارد در هنگام استفاده از اتومبیل های آفرود چیست؟

این است که تجهیزات را بازیابی یا تست کنید. در صورت عدم دسترسی به برخی تجهیزات آن را خریداری کنید.

اولین گام برای کرایه ماشین آفرود چیست؟

اولین گام برای کرایه ماشین آفرود این است که روحیه ماجراجویی داشته باشید. افراد باید قبل از اقدام به رانندگی با اتومبیل های آفرود اطمینان داشته باشند که قابلیت رانندگی با اتومبیل های دو دیفرانسیل را دارید