مسلما در جامعه امروزی ما ماشین یکی از پر استفاده ترین وسایل است و نقش مهمی در زندگی روزمره ما دارد . قطعا هر شخصی مواردی براش پیش آمده که به خودرو نیاز شدیدی داشته است. در این مواقع شاید افراد از لحاظ مالی توانایی خرید یک اتومبیل را نداشته باشند . در این زمان ها هست که موسسه اجاره ماشین معنا پیدا می کند. این موسسه ها با در نظر گرفتن قوانین خاصی ماشین مورد نظر افراد را که به خودرو نیاز دارند در اختیار انان قرار می دهد.از این طریق هم مشکل فرد نیازمند به ماشین حل می شود و هم تجارتی برای موسسات اجاره خودرو می باشد.

کرایه خودرو

همه ما ممکن است در شرایط مختلف به یک خودرو نیاز داشته باشیم، اما با توجه به شرایط، خرید خودرو همیشه امکان پذیر نیست؛ در برخی موارد نیز ممکن است خودرو داشته باشیم، اما به هر دلیلی نخواهیم یا نتوانیم از آن استفاده کنیم و به خودروی بهتری احتیاج داشته باشیم به عنوان مثال خودرو ما خراب شده باشد یا بخواهیم به سفر برویم و به خودرو راحت‌تر و مدرن‌تری نیاز داشته باشیم، در این شرایط بهترین کار کرایه خودرو است. کرایه خودرو در جهان و مخصوصا کشورهای اروپایی بسیار رواج دارد، در ایران نیز شرکت‌هایی جهت کرایه خودرو وجود دارد، اما به این دلیل که کرایه خودرو یک صنعت جدید و نو است، بسیاری از مردم درباره آن اطلاعات کمی دارند. در اینجا قصد داریم صنعت کرایه خودرو را شرح دهیم پس با ما همراه باشید.

کرایه خودرو به دو صورت کرایه خودرو با راننده و کرایه خودرو بدون راننده است و شما میتوانید با توجه به نیاز خود،یکی از آنها را انتخاب کنید.

شرایط و مدارک لازم برای کرایه خودرو

اگر شما قصد کرایه خودرو دارید، باید بدانید چه مدارکی برای آن لازم است و بهتر است مدارک را از قبل آماده کنید. برای کرایه خودرو با راننده به مدارک خاصی نیاز نیست و فقط لازم است با شرکت کرایه خودرو برای مدت مشخص قرارداد بسته و کل مبلغ اجاره را پرداخت کنید، اما برای کرایه خودو بدون راننده مدارکی لازم است که آنها را شرح می‌دهیم.

مدارک و شرایط اصلی کرایه خودرو به شرح زیر است:

شرایط سنی: حداقل سن برای اجاره خودرو بدون راننده، در اکثر شرکت‌های اجاره خودرو بین ۲۰ تا ۲۵ سال است و افراد زیر ۲۰ سال نمی‌توانند خودرو بدون راننده اجاره کنند. همچنین در برخی از شرکت‌ها حداکثر سن اجاره خودرو ۶۵ سال است وافراد بالای ۶۵ سال در صورت اجاره خودرو بدون راننده باید هزینه بیشتری پرداخت کنند.
گواهینامه: داشتن گواهی نامه معتبر با حداقل اعتبار ۶ ماه برای اجاره خودرو بدون راننده الزامی است. اتباع خارجی با گواهینامه محل زندگی خود می‌توانند به مدت ۶ ماه از زمان ورود به ایران رانندگی کنند.
پرداخت کل مبلغ کرایه خودرو قبل از تحویل خودرو به مشتری(زمان تحویل خودرو به مشتری): مبلغ کرایه خودرو با توجه به نوع آن مشخص می‌شود ومشتری باید هنگام تحویل گرفتن خودرو، کل مبلغ کرایه خودرو را بر اساس روزهای ذکر شده در قرارداد پرداخت کند. کرایه خودرو را می‌توان به صورت نقدی و یا با کارت‌های اعتباری پرداخت کرد. اتباع خارجی می‌توانند این مبلغ را به صورت ارزی یا ریالی پرداخت کنند.
ارائه مدرک شناسایی معتبر: هنگام عقد قرارداد جهت کرایه خودرو، ارائه یک مدرک شناسایی معتبر الزامی است. اتباع ایرانی می‌توانند کپی کارت ملی، شناسنامه، گواهینامه، گذرنامه ایرانی یا هر مدرک شناسایی معتبر دیگر را ارائه دهند. برای اتباع خارجی ارائه کپی پاسپورت و ویزا و برای اتباع ایرانی مقیم خارج از کشور، ارائه کپی کارت اقامت آنها به‌عنوان مدرک شناسایی قابل قبول است.
پرداخت ودیعه: معمولا شرکت‌های کرایه خودرو، ۱۰ الی ۲۰ درصد از قیمت روز خودرو را به عنوان ودیعه از مشتری دریافت میکنند. به جای ودیعه نقدی در برخی شرکت‌ها می‌توان سند ملکی به نام شخص اجاره کننده یا خودرو شخصی به همراه سند را به عنوان ودیعه به شرکت به امانت سپرد، همچین می‌توان به طلا و جواهرات، سکه یا ارز رایج به ارزش ۱۰ درصد قیمت روز خودرو را به عنوان ودیعه در نظر گرفت و نزد شرکت به امانت گذاشت. برای اتباع ایرانی مقیم خارج از کشور، در صورت ارائه اصل پاسپورت نیازی به پرداخت ودیعه نیست. ودیعه بعد از پایان قرارداد و زمانی که مشتری خودرو را به شرکت تحویل داد، به او باز گردانده می‌شود.
علاوه‌بر مدارک گفته شده، مدارک و شرایط دیگری برای کرایه خودرو به صورت اختصاصی هستند که به دسته‌های زیرتقسیم می‌شود:

مدارک لازم جهت کرایه خودرو برای اتباع ایرانی
مدارک لازم جهت کرایه خودرو برای اتباع ایرانی مقیم خارج از کشور، اتباع خارجی و توریست‌ها
مدارک لازم جهت کرایه خودرو برای افراد کارمند دولتی یا نظامی

مدارک لازم جهت کرایه خودرو بدون راننده برای اتباع ایرانی

مدرک احراز شغلی یا احراز محل سکونت: لازم است برای کرایه خودرو، یک گواهی معتبر اشتغال به کار یا یک گواهی احراز محل سکونت، به شرکت کرایه خودرو ارائه شود. هرچیزی که نشان دهنده شغل شما باشد، مانند فیش حقوقی، جواز کسب و… گواهی شغلی نامیده می‌شود.
ارائه یک فرقه چک به میزان قیمت روز خودرو انتخابی: این چک به عنوان ضمانت از مشتری گرفته می‌شود و معمولا مبلغ آن را قیمت روز خودرو در نظر می‌گیرند. در صورتی که برای مشتری ارائه چک مقدور نباشد، می‌تواند مبلغ چک را به صورت سفته ارائه دهد. چک تضمین بعد از پایان قرارداد و زمانی که خودرو به شرکت تحویل داده شد، به مشتری بازگردانده می‌شود.

برای خواندن مطالب درمورد کرایه ماشین آفرودمدارک لازم جهت کرایه خودرو برای اتباع ایرانی مقیم خارج از کشور، اتباع خارجی و توریست‌ها

بلیط برگشت: ایرانیان مقیم خارج از کشور و توریست‌ها باید هنگام کرایه خودرو بلیط برگشت خود را همراه دیگر مدارک به شرکت ارائه دهند.
مدارک لازم جهت کرایه خودرو برای افراد کارمند دولتی یا نظامی
گواهی عادی اشتغال به کار: کارمندان دولتی یا نظامی متقاضی کرایه خودرو باید یک گواهی عادی اشتغال به کار از محل خدمت خود، به شرکت ارائه دهد.
ارائه یک فرقه چک کارمندی: کارمندان دولتی یا نظامی لازم است یک فرقه چک کارمندی به میزان ۲۰ درصد بیشتر از قیمت روز خودرو به عنوان ضمانت به شرکت ارائه دهند.

آیا اجاره ماشین برای یک هفته ارزان تر است؟

به طور کلی ، اجاره ماشین ممکن است هفته ای بسیار ارزانتر اجاره شود.

آیا اجاره اتومبیل در فرودگاه ارزان تر است؟

اتومبیل های اجاره ای در فرودگاه تقریباً همیشه به دلیل مالیات و هزینه های اضافی گران تر هستند.

کرایه خودرو

کرایه خودرو

خدمات کرایه خودرو

یکی از خدماتی که شرکت‌های کرایه خودرو به مشتریان خود ارائه می‌دهند، کرایه خودرو برای مراسمات خاص مانند عروسی می‌باشد. در برخی از شرکت‌ها شما می‌توانید بعد از انتخاب نوع خودرو، نوع گل آرایی و تزئین خودرو را مشخص کنید تا شرکت کرایه خودرو، خودرو مورد نظر شما را برای روز مشخص آماده کرده و به شما تحویل دهد. در صورت کرایه خودرو با راننده، شما می‌توانید با هماهنگی شرکت، نوع پوشش راننده را نیز انتخاب کنید. کرایه خودرو برای مراسم‌های خاص مانند عروسی، نامزدی و… به صورت ساعتی محاسبه می‌شود و اغلب قیمت اعلام شده از طرف شرکت کرایه خودرو، برای ۱۵ ساعت از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ شب است و درصورتی که زمان بیشتری نیاز باشد هزینه آن مطابق تعرفه محاسبه می‌شود.

از دیگر خدماتی که شرکت‌های کرایه خودرو ارائه می‌دهند، کرایه خودرو با راننده برای مسافران خارجی و توریست‌ها است. اغلب توریست‌ها که به کشورهای دیگر سفر می‌کنند، زبان کشور مقصد را بلد نیستند یا اماکن سیاحتی و گردشگری آن را نمیدانند در این موارد کرایه خودرو با راننده بهترین گزینه برای آنهاست. برخی رانندگان شرکت‌های کرایه خودرو به زبان انگلیسی مسلط هستند و برای خودروهای کرایه شده توسط مسافران و توریست‌های خارجی بسیار مناسب هستند.

برخی از شرکت‌های کرایه خودرو خدمات اسکورت نیز به مشتریان خود ارائه می‌دهند به این صورت که تعدادی موتور سنگین یا خودروهای لوکس ویژه به همراه و در اطراف خودرو کرایه شده هستند. اسکورت معمولا برای محافظت از افراد مهم است، اما به تازگی برای مراسم عروسی نیز استفاده می‌شود و جلوه بسیار زیبایی به مراسم می‌دهد.

کرایه خودرو در کیش 

کیش یکی از جذاب ترین جزیره های گردشگری در ایران است که هر ساله تعداد زیادی از گردشگران از سراسر کشور به این جزیره می روند تا بتوانند تفریحات خاص این جزیره را تجربه کنند. یکی از جذاب ترین سرگرمی ها و تفریحاتی که در این جزیره در دسترس شما می باشد را می توان کرایه خودرو عنوان کرد که با هزینه ای بسیار مناسب در دسترس شما قرار داده می شود و شما می توانید از آن بهره مند شوید. با توجه به این که محدودیت های واردات خودرو به دلیل این که جزیره کیش منطقه آزاد است در این منطقه الزامی ندارد، انواع خودروهای لوکس آمریکایی، اروپایی و آسیایی در این جزیره یافت می شود و شما می توانید با خدمات کرایه خودرو بدون راننده، رانندگی این خودروهای جذاب را امتحان کنید.

در واقع کرایه خودرو در کیش به شما کمک می کند تا بتوانید برای تردد در این جزیره به انواع خودروی لوکس دسترسی داشته باشید. مزایای کرایه خودرو در این جزیره شامل کاهش هزینه ها، دسترسی به خودروهای به روز و همچنین امکان کرایه خودروهای با کیفیت به صورت بدون راننده و با راننده می باشد و از این روی بسیاری از گردشگران را تشویق کرده است که از این خدمات استفاده کنند. در ادامه با ما همراه باشید تا در خصوص کرایه ماشین در این جزیره اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم.

خدمات کرایه خودرو در کیش برای انواع مدل ها

یکی از مهم ترین مزایای کرایه ماشین در جزیره کیش را می توان دسترسی به انواع خودروها دانست. تفاوتی ندارد که شما می خواهید لذت رانندگی با خودروی آمریکایی را بچشید و یا می خواهید با یک خودروی تشریفاتی آلمانی که آپشن های زیادی دارد رانندگی کنید. دسترسی برای شما وجود دارد که انواع خودروهایی که در شهرهای ایران تردد نمی کنند را تجربه کنید. این شیوه البته باعث می شود که شما برای تردد در میان نقاط شهری و بیرون شهری کیش هیچ محدودیتی نداشته باشید و از این روی یکی از بهترین خدمات در دسترس شما خواهند بود. در صورتی که می خواهید از این خدمات استفاده کنید البته شرایط کرایه ماشین را باید بدانید و بر این اساس از آن استفاده داشته باشید.

شرایط کرایه خودرو به شرکت کرایه دهنده این امکان را می دهد تا از صحت عملکرد شما از خودرو اطمینان کسب کرده و شما بتوانید از خودروی این شرکت بدون راننده استفاده کنید. مهم ترین شرایط برای دریافت خودرو در کیش به صورت کرایه ای را می توان ارائه مدارکی از جمله گواهینامه عنوان نمود. در کنار این مسئله نباید از یاد برد که حتما باید کارت های شناسایی در اختیار داشته باشید. همچنین به همراه داشتن دسته چک از دیگر نیازهایی می باشد که در کرایه خودرو در کیش می توانید از آن استفاده داشته باشید. در صورتی که سوالی در این خصوص داشته باشید نیز می توانید با کارشناسان ما در ارتباط بوده و سوالات خود را در این خصوص بپرسید.

کرایه خودرو با راننده در کیش برای چه کسانی مناسب است؟

یکی از مهم ترین خدماتی که از سوی شرکت کرایه خودرو در دسترس شما می باشد را می توان خدمات کرایه خودرو با راننده دانست که با هزینه ای بسیار مناسب در دسترس شما بوده و به این دلیل که مسئولیت رانندگی بر عهده شما نیست می تواند گزینه ای بسیار جذاب به شمار رود. در واقع این شیوه برای کسانی مناسب است که نمی خواهند و یا نمی توانند رانندگی کنند و همچنین برای کسانی که مقصد یک طرفه دارند نیز گزینه ای مناسب به شمار می رود. برای مثال در صورتی که شما می خواهید خدمات ترانسفر فرودگاهی را در شهر کیش دریافت کنید، می توانید از خدمات کرایه خودرو ارائه شده استفاده داشته باشید. در صورتی که سوالی در این زمینه داشته باشید می توانید به وب سایت ما مراجعه کرده و شرایط کرایه ماشین با راننده در کیش را مطالعه کنید که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود. همچنین در صورت نیاز می توانید با کارشناسان ما در ارتباط بوده و سوالات خود را در خصوص کرایه خودرو در کیش با راننده بپرسید که تمامی این مسائل می تواند برای شما مفید واقع شود. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر در خصوص این مسئله با شما صحبت کنیم و اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

کرایه خودروی خاص در کیش با بهترین قیمت

یکی از مهم ترین ویژگی های در دسترس شما که می توانید از آن استفاده داشته باشید را می توان کرایه خودروی خاص در کیش دانست. در واقع این مسئله با هزینه ای بسیار مناسب در دسترس شماست. برای مثال سوپرکارهایی که از سوی شرکت در اختیار شما قرار داده می شوند به عنوان محصولات خاصی شناخته می شوند که تنها افراد محدودی توانایی استفاده از آن ها را دارند و در واقع یکی از لذت بخش ترین و خاص ترین تفریحات شما در طول سفر به کیش خواهد بود. از این روی برای برنامه ریزی سفر به کیش توصیه می شود که حتما در میان مراجعه به مراکز گردشگری این جزیره، حتما از خدمات کرایه خودرو استفاده داشته باشید. این خدمات به صورت گسترده ای ارائه شده و در دسترس شما می باشد تا در کوتاه ترین زمان بتوانید از آن استفاده داشته باشید.F

تمامی شرایط و ضوابط کرایه ماشین در جزیره کیش به گونه ای طراحی شده است که شما بتوانید به سادگی از آن استفاده داشته باشید. در واقع ما سعی داشته ایم که هزینه ها را برای مسافرین کاهش دهیم و در عین حال با ارائه بهترین خدمات در کوتاه ترین زمان، با شما همراه باشیم. در صورتی که سوالی در این خصوص داشته باشید نیز می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سوالات خود را در این زمینه بپرسید.

کدام مدل از انواع خودرو در کیش در دسترس است؟

همانطور که گفته شد، کیش یکی از مهم ترین مقاصد گردشگری است که به عنوان منطقه آزاد تجاری شناخته می شود و واردات خودرو به صورت آزادانه به این منطقه انجام می شود. در واقع شما می توانید با استفاده از خدمات ارائه شده در خصوص کرایه خودرو در کوتاه ترین زمان به انواع خودروهای آمریکایی نظیر شورلت دسترسی داشته باشید و یا خودروهای سلطنتی و لوکس انگلیسی را برانید. همه چیز برای شما مهیا شده است تا در جزیره کیش از رانندگی لذت ببرید و این مسئله در کنار ارائه خدمات با مناسب ترین قیمت باعث می شود تا گردشگران بیشتری بتوانند از آن استفاده داشته باشند. در صورتی که سوالی در این خصوص داشته باشید و نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه کرایه خودرو دارید، می توانید با کارشناسان و مشاوران ما در ارتباط بوده و سوالات خود را بپرسید.

چرا هزینه کرایه خودرو در کیش ارزان تر است؟

هزینه کرایه خودرو که در کیش پرداخت می شود، برای همان مدل خودرو در تهران بسیار ارزان تر است و این مسئله باعث شده است که سوالاتی برای بسیاری از کاربران پیش بیاید. در جواب به این سوال باید گفت که قیمت خرید خودرو در کیش به این دلیل که هزینه خاص گمرکی بر آن افزوده نمی شود بسیار مناسب تر از شهرهای دیگر ایران بوده و در کنار این مسئله می توان گفت که هزینه های مربوط به بیمه و مخارج اضافه ای که برای خودروهای لوکس بسیار بالاست، در کیش با هزینه های بسیار پایین تری در دسترس می باشد. از این روی قیمت کرایه خودروی مشابه در کیش نسبت به تهران بسیار پایین تر است و شما می توانید به سادگی از این خدمات استفاده داشته باشید. در کنار این مسائل، خودرو در جزیره کیش به دلیل محدودیت های تردد و فواصل رانندگی، استهلاک بسیار پایین تری دارد و در کنار این مسائل می توان گفت که شرکت ما هم برای تسهیل در روند دریافت خدمات کرایه خودرو، هزینه های خود را تا حد بسیار زیادی کاهش داده است تا شما بتوانید از آن استفاده داشته باشید.

برای خواندن مطالب درمورد لیست قیمت اجاره خودرو

قطعا برای همه افراد پیش اومده که به اتومبیل نیاز شدید پیدا کنند.

اما در اون شرایط از لحاظ مالی توانایی خرید خودرو نداشته باشند،یا فقط برای یه مدت کوتاهی به خودرو نیاز داشته باشند

و بعد گذراندن آن زمان دیگر به خودرو نیاز نداشته باشند و مثل قبل به زندگی عادی خود ادامه بدهند.

حالا اون نیاز داشتن به خودرو خودش می تواند دلایل مختلفی داشته باشد.

مثل مراسم های مهمی مانند مراسم عروسی،مجلس ختم و حتی یک سری قرار های اداری مهم و…

از موارد دیگری که یک شخص به خودرو نیاز داشته باشه می توان به داشتن مهمان اشاره کرد،

مثلا از یک شهر یا کشور دیگه مهمان مهمی برای او آمده باشد.

یک مهمان نوازی مهم در پیش داشته باشند

(موسسه تک سیر برای مهمان های خارجی مشتریان خدمات زیادی در نظر گرفته است)

و می شود به این مورد هم نظر داشت که برای شخص یک سفر کاری پیش اومده باشد

و حتی سفر تفریحی که ترجیح می دهد به سراغ کرایه ماشین برود.

مشتری های محترم موسسه اجاره خودرو (کرایه خودرو) تک سیر این امکان در اختیارشان است

که ماشین مورد نظر خود را از این موسسه با یک راننده مجرب تا امر رانندگی برایشان انجام دهد

و یا خودرو انتخاب شده خود را بدون راننده(بی راننده) تحویل بگیرند.

گاهی پیش می آید شخص اجاره کننده به دلیل خستگی،ترافیک سطح شهر،آشنا نبودن به خیابان ها شهر و…

بخواهد از این خدمت موسسه تک سیر استفاده به عمل بیاورند و بر عکس در این نظر می باشد که ماشین بی راننده اجاره کند.

تمامی راننده های ما بسیار مجرب،حرفه ای بوده و به تمام شهر آشنایی کامل دارند.

نکته پایانی

شرکت‌های بسیای جهت کرایه خودرو وجود دارد اما بهتر است برای کرایه خودرو به شرکت‌های معتبر و مجاز مراجعه کنید. کرایه خودرو از شرکت‌های نامعتبر می‌تواند برای شما دردسرساز باشد. برخی شرکت‌های نامعتبر با ارائه خدمات ضعیف به مشتری باعث نارضایتی و بی اعتمادی مشتریان به این صنعت می‌شوند. بهتر است قبل از اقدام به کرایه خودرو، شرکتی معتبر را برای این امر انتخاب کنید.

موسسه اجاره خودرو تک سیر

موسسه ما با بهره گیری و فراهم کردن بهترین خودرو های روز و مدل بالا ، سالم از هر نظر به راحتی مشتریان خود می اندیشد با استخدام بهترین رانندگان و اشنا به مسیر های شهر ها و کشور به راحت انجام شدن امور مشتری ها فکر می کند. و همینطور با به خدمت گرفتن بهترین راهنما های کشور مسلط به زبان انگلیسی برای مهمان های خارجی و مسافران عزیز خارجی که به کشور ما می آیند اجاره ماشین تک سیر علاوه بر شهر بزرگ تهران در جزیره زیبای کیش هم خودرو در اختیار مشتری های خود قرار می دهد . اندیشه و هدف موسسه کرایه ماشین تک سیر ، ماندگاری در ذهن مشتری های خویش می باشد. تک سیر خدمات گسترده ای دارا است و همواره در تلاش برای افزودن به این خدمات است همه مدل اتومبیل نیز دارا است هم در پایتخت کشور تهران و هم در جزیره زیبای قشم

نتیجه گیری نهایی

امروزه انواع خودروهای لوکس در جزیره کیش تردد می کنند که قطعا برای شما هم جذاب است و علاقمند خواهید بود که رانندگی آن ها را بر عهده بگیرید. با توجه به این که خدمات کرایه خودرو در جزیره زیبای کیش در دسترس شما می باشد، می توانید با استفاده از این خدمات در هزینه های خود صرفه جویی داشته باشید. در صورتی که می خواهید نسبت به دریافت خدمات کرایه ماشین در این جزیره اقدام کنید، می توانید از طریق وب سایت ما شرایط را مطالعه کرده و سپس نسبت به ثبت سفارشات خود اقدام کنید تا خودرو به محض ورود شما به جزیره کیش در اختیار شما قرار گیرد.

ما در این مقاله اطلاعاتی را در خصوص کرایه خودرو در جزیره کیش در اختیار شما قرار دادیم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود. در صورتی که سوالی در خصوص کرایه خودرو داشته باشید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید. تمامی مسائل مربوط به کرایه خودرو در جزیره زیبای کیش از سوی شرکت ما ارائه می شود و ارائه خدمات با بهترین قیمت باعث شده است تا بسیاری از گردشگران بتوانند از این خدمات در کوتاه ترین زمان استفاده کنند.

کرایه خودرو به چه صورتی انجام میشود ؟

کرایه خودرو به دو صورت کرایه خودرو با راننده و کرایه خودرو بدون راننده است و شما میتوانید با توجه به نیاز خود،یکی از آنها را انتخاب کنید.

شرایط و مدارک لازم برای کرایه خودرو چیست ؟

شرایط سنی

گواهینامه

پرداخت کل مبلغ کرایه خودرو قبل از تحویل خودرو به مشتری

ارائه مدرک شناسایی معتبر

پرداخت ودیعه

خدمات کرایه خودرو چیست ؟

یکی از خدماتی که شرکت‌های کرایه خودرو به مشتریان خود ارائه می‌دهند، کرایه خودرو برای مراسمات خاص مانند عروسی می‌باشد. در برخی از شرکت‌ها شما می‌توانید بعد از انتخاب نوع خودرو، نوع گل آرایی و تزئین خودرو را مشخص کنید تا شرکت کرایه خودرو، خودرو مورد نظر شما را برای روز مشخص آماده کرده و به شما تحویل دهد.