شرایط اجاره خودرو در کیش

شرایط اجاره خودرو در کیش چیست؟ اجاره اتومبیل در جزیره زیبای کیش در حال حاضر به عنوان یکی از پرطرفدارترین خدمات گردشگری برای توریست ها محسوب می شود. اجاره اتومبیل در جزیره کیش شرایط و مزیت های خاص خود را دارد که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت. شرکت تکسیر یکی از معتبر ترین رنت های اتومبیل در کیش است که به افراد اجازه می دهد تا به سادگی به اتومبیل ها خارجی دسترسی داشته باشند. افرادی که علاقه مند به رانندگی با اتومبیل های خارجی هستند می توانند از این گزینه استفاده کنند. اگر شما جزو آن دسته از افراد هستید که به دنبال هیجان و تفریحات نیستید باز هم می توانید از اجاره خودرو در کیش نهایت استفاده را کنید.

قیمت اجاره ی اتومبیل در کیش از قیمت های بسیار پایین شروع می شود از این رو برای افراد صرفه اقتصادی زیادی دارد. با توجه به اینکه قیمت تاکسی در جزیره کیش بسیار بالاست می توانید با اجاره اتومبیل تا حدود زیادی در هزینه ها صرفه جویی کنید. علی الخصوص اگر تعداد افراد زیاد باشد. در صورتی که شما گزینه اجاره اتومبیل بدون حضور راننده را در کیش انتخاب کنید به افراد اجازه می دهد تا با خیال راحت برنامه ی سفر خود را تنظیم کنند.

افرادی که مایل هستند رانندگی با اتومبیل های اسپرت و سوپر لوکس را تجربه کنند می توانند با کمترین هزینه ها از این موقعیت نهایت استفاده را ببرند. اجاره اتومبیل در جزیره ی زیبای کیش باعث می شود مسافران از تهویه مطبوع برخوردار می شوند و می توانند به سادگی از هوای گرم و شرجی فرار کنند.

با توجه به اینکه کیش یک منطقه ی آزاد تجاری است امکان دسترسی به اتومبیل فوق لوکس آمریکایی و اروپایی که اجازه ی ورود به کشور را ندارند وجود دارد. قیمت اجاره خودرو در کیش در مقایسه با دیگر نقاط در داخل ایران از قیمت پایین تری برخوردار است. به این ترتیب افراد می توانند نهایت استفاده را از این موقعیت ببرند. افرادی که قصد دارند برای اجاره اتومبیل در کیش اقدام کنند باید چند روز قبل از عزیمت به این جزیره به سایت موسسه تکسیر مراجعه کرده و با در نظر گرفتن قیمت ها و اطلاع از شرایط اجاره خودرو در کیش نسبت به رزرو اتومبیل مورد علاقه ی خود اقدام کرده و در محل مورد نظر اتومبیل را تحویل بگیرند.

برای خواندن مطالب درمورد اجاره موستانگ کیش

شرایط اجاره خودرو در تهران

اگر شما جزو آن دسته از افراد هستید که به هر دلیلی به اتومبیل شخصی دسترسی ندارید یا برای انجام امور کاری و شخصی خود به تهران سفر کرده اید می توانید از گزینه اجاره خودرو در شهر تهران بهره مند شوید. اجاره اتومبیل در سطح شهر تهران به شکل روزانه، ماهیانه و هفتگی وجود دارد که افراد می توانند براساس نیاز خود نسبت به اجاره اتومبیل مورد نظرشان اقدام کنند. اجاره اتومبیل در تهران باعث می شود که متقاضیان به میزان زیادی در وقت و هزینه ها صرفه جویی کنند. اگر شما جزو آن دسته از افراد هستید که بنا به هر دلایلی به شهر تهران سفر کرده اید و با اماکن و معابر این شهر آشنایی چندانی ندارید می توانید گزینه اجاره خودرو در تهران به همراه راننده را برگزینید مسافران خارجی با انتخاب این گزینه می توانند از شر مشکلات رانندگی خلاص شوند. در صورتی که ساکن تهران هستید و به مدت زیادی به یک اتومبیل لوکس نیاز دارید می توانید کرایه اتومبیل بدون حضور راننده را انتخاب کنید. تا امکان دسترسی به اتومبیل مورد نظرتان در هر ساعت از شبانه روز برایتان امکان پذیر باشد.

شرایط اجاره خودرو

شرایط اجاره خودرو بدون راننده

اولین پرسشی که در ارتباط با شرایط اجاره خودرو در تهران مطرح می شود این است که اجاره اتومبیل بدون حضور راننده مناسب چه افرادی است؟ اگر شما جزو آن دسته از افراد هستید که به صورت تمام وقت به یک اتومبیل لوکس نیاز دارید می توانید این گزینه را انتخاب کنید. اجاره اتومبیل بدون حضور راننده شرایط خاص خود را دارد. افراد باید در وهله اول به این مورد توجه کنند که مسئولیت نگهداری از یک اتومبیل لوکس نسبتا دشوار است موسسات اجاره اتومبیل برای اطمینان از سلامت ماشین های خود شرایطی را در نظر گرفته و مدارکی را درخواست می کنند که متقاضیان ملزم به ارائه ی آن هستند.

افرادی که اقدام به کرایه اتومبیل بدون حضور راننده اقدام می کنند بایست حداقل 20 سال سن داشته باشند.

متقاضیان داخلی و خارجی ملزم به ارائه ی گواهینامه دارای اعتبار حداقل 6 ماه هستند.

توریست ها و ایرانیان مقیم خارج از کشور باید بلیط برگشت خود را به موسسه ارائه کنند.

افراد موظف هستند به پرداخت کلیه میزان اجاره را در هنگام تحویل اتومبیل به مشتری

متقاضیان باید 20 تا 30 درصد قیمت روز اتومبیل را به عنوان ودیعه در نزد موسسه به امانت بگذارند. در صورت عدم دسترسی به وجه نقد می توانند طلا و جواهر یا اتومبیل شخصی خود را در نزد شرکت به امانت بگذارند.

ایرانیانی که اقامت خارج از کشور را دارند می توانند از کارت اقامت خود به عنوان کارت شناسایی معتبر استفاده کنند.

در صورتی که اتومبیل سالم و بدون هیچگونه آسیبی به شرکت تحویل داده شود همه ی مدارک و ودیعه به صورت تمام و کمال به مشتری بازگردانده خواهد شد. در صورت بروز هر آسیبی میزان خسارت از اصل ودیعه کسر خواهد شد و باقی مانده ودیعه به فرد بازگردانده می شود. نکته ی قابل توجه ای که در این زمینه وجود دارد این است که افراد پیش از اقدام به اجاره ی اتومبیل بدون حضور راننده با توجه به قیمت میلیاردی اتومبیل ها باید همه ی جوانب امر و مسئولیت های مربوط به آن را در نظر بگیرند.

برای خواندن مطالب درمورد اجاره ماکسیما

شرایط اجاره خودرو

مدارک لازم برای اجاره خودرو

مدارک لازم و شرایط اجاره خودرو که توسط متقاضیان ایرانی باید ارائه شود:

یک چک به ارزش قیمت اتومبیل مورد نظر

ارائه ی سند ملکی در تهران در غیر این صورت 20 تا 30 درصد ارزش روز اتومبیل وجه نقد به عنوان ودیعه به موسسه ارائه شود.

ارائه ی گواهینامه و کارت شناسایی معتبر

مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو که توسط متقاضیان خارجی باید ارائه شود:

ارائه ی اصل پاسپورت

براساس ارزش اتومبیل 1500 تا 5000 دلار وجه نقد به عنوان ودیعه به موسسه ارائه گردد.

ارائه ی گواهینامه معتبر

مدارک لازم برای اجاره خودرو چیست ؟

یک چک به ارزش قیمت اتومبیل مورد نظر

ارائه ی سند ملکی در تهران در غیر این صورت ۲۰ تا ۳۰ درصد ارزش روز اتومبیل وجه نقد به عنوان ودیعه به موسسه ارائه شود.

ارائه ی گواهینامه و کارت شناسایی معتبر

مدارک لازم برای اجاره خودرو برای متقاضیان خارجی چیست ؟

ارائه ی اصل پاسپورت

براساس ارزش اتومبیل ۱۵۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار وجه نقد به عنوان ودیعه به موسسه ارائه گردد.

ارائه ی گواهینامه معتبر

شرایط اجاره خودرو در تهران چیست؟

اجاره اتومبیل در سطح شهر تهران به شکل روزانه، ماهیانه و هفتگی وجود دارد که افراد می توانند براساس نیاز خود نسبت به اجاره اتومبیل مورد نظرشان اقدام کنند. اجاره اتومبیل در تهران باعث می شود که متقاضیان به میزان زیادی در وقت و هزینه ها صرفه جویی کنند