قیمت اجاره پورشه پانامرا

اجاره پورشه پانامرا چه شرایطی دارد؟ با توجه به اینکه صنعت کرایه اتومبیل از دیرباز تا کنون در سراسر دنیا رونق داشته است. در کشور ایران نیز موسساتی مانند شرکت تک سیر وجود دارد که امکان دسترسی به اتومبیل های لوکس و روز دنیا را برای متقاضیان به وجود می آورد. یکی از این اتومبیل های سوپر لوکس پورشه پانامرا است که طرفداران زیادی دارد. مهم ترین مسئله در ارتباط با اجاره پورشه پانامرا قیمت آن است که در موقعیتهای مختلف متفاوت است. برای آشنایی با قیمت کرایه پورشه پانامرا با ما همراه باشید:

قیمت اجاره روزانه: 15000000 تومانقیمت اجاره هفتگی: 90000000 تومان

قیمت ماهانه : 300000000 تومان

قیمت های اجاره اتومبیل پورشه پانامرا با راننده

کیلومتر خارج از شهر:150000 تومان

روزانه جهت 8 ساعت در تهران: 15000000

شرایط و مدارک لازم برای اجاره پورشه پانامرا

اجاره پورشه پانامرا مانند دیگر اتومبیل های لوکس این مجموعه شرایط و قوانین خاص خود را دارد. این شرایط برای متقاضیان ایرانی و غیر ایرانی متفاوت است.

متقاضیان ایرانی برای کرایه پورشه پانامرا باید مدارک ذیل را ارائه کنند:

یک فقره چک به ارزش اتومبیل پورشه

ارائه ی 20 تا 30 درصد ارزش اتومبیل وجه نقد یا سند مالکیت تهران

ارائه ی کارت شناسایی و گواهینامه ی معتبر

متقاضیان غیر ایرانی باید مدارکی را ارائه کنند که شامل:

اصل پاسپورت

ارائه گواهینامه معتبر

پرداخت 1500 تا 5000 دلار وجه نقد

بعد از منعقد شدن قرارداد اجاره بیمه ی بدنه به همراه مالیات به مبلغ اجاره الحاق می شود.

کیلومتر تردد برای پورشه پانامرا 100 کیلومتر در نظر گرفته شده است. در صورتی که اتومبیل بیشتر از این میزان را تردد کند براساس قوانین شرکت کیلومترهای اضافه محاسبه خواهد شد.

امکانات رفاهی و آپشن های پورشه پانامرا

اجاره پورشه پانامرا به عنوان یک اتومبیل بسیار لوکس باعث می شود که مشتریان به امکانات و آپشن های فوق العاده ای نظیر سرعت 325 اسب بخار این اتومبیل بهره مند شوند. این اتومبیل از طراحی اسپرت برخوردار است . این اتومبیل مجهز به فرمان GT اسپرت است همچنین دارای صندلی هایی است که براساس مدل خودرو می توانند در 8، 14، 18 جهت تنظیم شوند. از دیگر ویژگی های این اتومبیل دسترسی به سیستم صوتی بنگ اند اولافسن است که 1455 وات قدرت داشته و به 21 بلندگو مجهز شده است. این سیستم با ساب ووفر 400 واتی به عنوان یک آپشن بسیار جذاب است. این اتومبیل مجهز به قابلیت دستیار حفظ اتومبیل در بین خطوط است و توانایی تشخیص علائم ترافیکی را دارد. این اتومبیل مجهز به سیستم های کنترل کروز، تطبیقی، هدآپ دیسپلی و… است.

این اتومبیل به صورت سدان طراحی شده است اما مشخصات یک اتومبیل کوپه را دارد. پورشه پانامرا به عنوان یک اتومبیل ایمن شناخته می شود که دارای امکانات ایمنی و آپشن های فوق العاده ای نظیر:

ایربگ مخصوص راننده ، سرنشینان و جانبی است.

امکان اتصال به USB و آیپد

سانروف، آینه های تاشو برقی به همراه امکان تنظیم آینه ها به صورت برقی و مجهز به گرم کن آینه می باشد.

مجهز به سنسور باران

قابلیت تنظیم ارتفاع

مجهز به سنسورهای پارک در قسمت های عقب و جلو

این امکانات و ده ها امکانات شگفت انگیز دیگری که پورشه پانامرا در اختیار متقاضیان قرار می دهد باعث شده که به عنوان یک اتومبیل محبوب برای مسافرت ها تبدیل شود.

برای خواندن مطالب درمورد اجاره پورشه ماکان

اجاره پورشه پانامرا با راننده

افرادی که قصد دارند پورشه پانامرا را با راننده اجاره کنند می توانند برای راننده درخواست فرم و لباس رسمی مورد نظرشان را داشته باشند. در صورتی که قصد دارید این اتومبیل را برای مراسم های رسمی اجاره کنید بهتر است از گزینه اجاره با راننده استفاده کنید.

اجاره پورشه پانامرا

در صورت اجاره اتومبیل پورشه با راننده نیاز به ارائه ی مدارک نخواهید داشت که در مورد این اتومبیل به دلیل لوکس بودن و قیمت چند میلیاردی آن احتمال دارد به صلاحدید شرکت ملزم به ارائه ی مدارکی باشید. در غیر این صورت نیاز به ارائه ی مدرک خاصی نخواهد بود و در صورت بروز هر اتفاقی مسئولیت آن بر عهده ی راننده خواهد بود.در این شرایط متقاضیان به علت حضور راننده نیاز به ارائه ی مدارک رانندگی نخواهند داشت. نکته ی دیگری که باید به آن توجه کرد باید چند روز قبل از تاریخی که به اتومبیل نیاز دارید از طریق سایت نسبت به رزرو اتومبیل پورشه با راننده اقدام کنید. این گزینه یک پیشنهاد مناسب برای توریست ها و افراد غیر ایرانی است. رانندگانی که در این شرکت حضور دارند با معابر، مناطق فرهنگی، تفریحی و مراکز خرید آشنایی دارند و به زبان انگلیسی آشنایی دارند. این رانندگان می توانند به عنوان یک راهنمای مناسب عمل کنند.

اجاره پورشه پانامرا بدون راننده

با توجه به قیمت بسیار بالای این اتومبیل شرکت تک سیر برای حفاظت از اتومبیل از متقاضیان درخواست ارائه مدارکی را دارد. مهم ترین مدرکی که از مشتریان درخواست می شود گواهینامه رانندگی معتبر است. فرد اجاره کننده ی اتومبیل باید حداقل 20 سال سن داشته باشد.

یکی دیگر از مواردی که از مشتریان درخواست می شوند ارائه ی سند مالکیت در تهران است که در صورت عدم دسترسی به این مورد افراد می توانند به عنوان ودیعه 20 الی 30 درصد از قیمت اتومبیل را به صورت نقدی به موسسه ارائه کنند. در هنگام بازگرداندن اتومبیل در صورت سلامت آن و عدم وجود خسارات ودیعه مورد نظر به شکل کامل به مشتری بازگردانده می شود. در همه ی شرایط برای اجاره اتومبیل ارائه ی کارت شناسایی معتبر برای متقاضی الزامی است. توریست ها و اتباع ایرانی که در خارج از کشور زندگی می کنند ملزم ارائه بلیط برگشت خود به موسسه هستند. همچنین این افراد می توانند از کارت اقامت خود به عنوان کارت شناسایی استفاده کنند. در صورتی که قصد دارید اتومبیل را برای روزهای تعطیل اجاره کنید باید مبلغ اجاره را 20 تا 30 درصد اضافه تر پرداخت کنید.

این اتومبیل یک گزینه مناسب برای سفر و لذت بردن از تعطیلات است علاوه بر ظاهر بسیار زیبا و لوکس آن از سرعت قابل توجه ای برخوردار است. طراحی پورشه ی پانامرا از لحاظ ایمنی متناسب با استاندارد های روز دنیاست و یک تجربه لذت بخش را نصیب شما می کند.

مدارک لازم برای اجاره پورشه پانامرا برای متقاضیان غیرایرانی چیست ؟

اصل پاسپورت

ارائه گواهینامه معتبر

پرداخت ۱۵۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار وجه نقد

امکانات رفاهی و آپشن های پورشه پانامرا چیست؟

سانروف، آینه های تاشو برقی به همراه امکان تنظیم آینه ها به صورت برقی و مجهز به گرم کن آینه می باشد.

مجهز به سنسور باران

قابلیت تنظیم ارتفاع

مجهز به سنسورهای پارک در قسمت های عقب و جلو

مهم ترین مدرک اجاره پورشه پانامرا بدون راننده چیست؟

مهم ترین مدرکی که از مشتریان درخواست می شود گواهینامه رانندگی معتبر است. فرد اجاره کننده ی اتومبیل باید حداقل ۲۰ سال سن داشته باشد.