اجاره پورشه ماکان بعنوان یک خودروی لوکس بهترین روش برای استفاده کوتاه مدت از این اتومبیل در هنگام نیاز ، بدون صرف هزینه بالا برای خرید آن است که در بسیاری از موسسات مخصوص اجاره خودرو انجام می شود.

در این مقاله به شرح تمام نکات در این مورد پرداخته ایم لذا در ادامه ما را همراهی بفرمایید.

قیمت اجاره پورشه ماکان

شرایط اجاره پورشه ماکان چیست؟ پورشه ماکان به عنوان یکی از لوکس ترین و زیبا ترین اتومبیل هایی است که در سراسر جهان طرفداران زیادی دارد.

شرکت تک سیر به عنوان یکی از قدیمی ترین موسسات اجاره اتومبیل در ایران امکان اجاره پورشه  را برای متقاضیان به وجود آورده است.

یکی از مهم ترین مواردی که مشتریان در هنگام اجاره پورشه ماکان مطرح می کنند قیمت اجاره این اتومبیل فوق العاده در حالت های مختلف است. برای آشنایی با این موضوع با ما همراه باشید.

اجاره پورشه ماکان در تهران

اجاره پورشه ماکان در تهران برای چه کسانی مناسب است؟ ممکن است شما در شهر تهران زندگی کنید و به علتی دسترسی به وسیله ی نقلیه مورد نظرتان نداشته باشید یا اینکه به تهران سفر کرده اید و برای انجام اموری نیاز به یک اتومبیل خاص داشته باشید.

 این امور می تواند انجام مراسمات تشریفاتی مثل استقبال از مهمانان خارجی باشد. در این موقعیت کرایه اتومبیل پورشه یک گزینه فوق العاده به شمار می رود.

اجاره ی این اتومبیل می تواند علاوه بر ایجاد کلاس اجتماعی در هنگام تشریفات تا حد زیادی در هزینه های شما صرفه جویی کند.

نکته ی مهمی که در رابطه با اجاره اتومبیل در تهران وجود دارد این است که برخی از موسسات کرایه اتومبیل امکان دریافت مجوز برای عبور از طرح ترافیک را دارد.

با استفاده از این ویژگی دیگر مشتریان نگران عبور از طرح های ترافیکی نخواهند بود. در صورتی که اتومبیل اجاره ای شما در محدوده ی شهر تهران دچار مشکل شود امکان اعزام یک تعمیر کار برای کمک وجود خواهد داشت.

قیمت اجاره پورشه ماکان بدون راننده

قیمت اجاره اتومبیل بدون راننده در موقعیت های مختلف متفاوت است که در ابتدا به آن ها اشاره شد.

اما یک سوال وجود دارد استفاده از خدمات اجاره اتومبیل بدون راننده برای چه کسانی مناسب است؟

افرادی که تمایل دارند از اتومبیل های لوکس استفاده کنند و در طول مدت شبانه روز به آن دسترسی داشته باشند می توانند از خدمات کرایه اتومبیل پورشه بدون راننده بهره مند شوند.

افرادی که قصد دارند برای یک مدت زمان نسبتا طولانی مثل هفتگی و ماهیانه به اتومبیل دسترسی داشته باشند می توانند این گزینه را انتخاب کنند.

قیمت اجاره پورشه ماکان بدون راننده

با توجه به قیمت چند میلیاردی پورشه ماکان متقاضیان باید توجه داشته باشند که مسئولیت نگهداری از یک اتومبیل لوکس را به عهده بگیرند از این رو شرکت مدارکی از متقاضیان درخواست می کند که مشتریان ملزم به ارائه ی آن هستند.

نکته ی دیگر اینکه در مورد اجاره اتومبیل بیمه شده توجه لازم را مبذول داشته و یک شرکت معتبر را برای اجاره ی اتومبیل های لوکس انتخاب کنید.

در صورتی که قصد دارید به مسافرت های نسبتا طولانی بروید می توانید از خدمات کرایه اتومبیل پورشه بدون راننده بهره مند شوید.

برای خواندن مطالب درمورد اجاره پورشه پانامرا

قیمت اجاره پورشه ماکان با راننده

برای اجاره اتومبیل پورشه ماکان به همراه راننده لازم نیست مدرک خاصی را برای رانندگی ارائه کنید.

اما با توجه به لوکس و گرانقیمت بودن این اتومبیل شرکت مطمئنا از شما درخواست مدارکی را بنا بر شرایط خواهد داشت که نوع این مدارک به صلاحدید شرکت مشخص می شود.

به همین علت برای اجاره اتومبیل مورد نظرتان باید چند روز قبل از تاریخی که به آن نیاز دارید به شرکت اطلاع بدهید.

رانندگان شاغل در این موسسات به زبان انگلیسی آشنایی دارند و به اقتضای شغلی که دارند با تمام معابر شهری آشنایی داشته و می توانند بهترین مسیرها را به اماکن تفریحی، مراکز خرید رستوران های مختلف را انتخاب کنند.

این رانندگان می توانند برای افراد غیر ایرانی نقش یک راهنما را ایفا کنند.

1500 تا 5000 دلار ودیعه به صورت نقدی

ارائه ی گواهینامه دارای اعتبار

مواردی که به عنوان ودیعه از سوی شرکت دریافت می شود پس از بازگرداندن اتومبیل در صورت اطمینان از سلامت خودرو ودیعه ی پرداخت شده به صورت تمام و کمال بازگردانده خواهد شد.

شرایط اجاره خودرو پورشه ماکان

در صورتی که متقاضیان اجاره پورشه ماکان بدون حضور راننده را انتخاب کنند نیاز به ارائه  برخی از مدارک نیست اما اگر گزینه بدون راننده را انتخاب کنند برای دسترسی به اتومبیل پورشه ماکان فرد تقاضا کننده باید حداقل 20 سال سن داشته باشد.

ارائه ی گواهینامه به اعتبار 6 ماهه الزامی است.

افراد در این شرایط ملزم به پرداخت مبلغ کل اجاره در هنگام دریافت اتومبیل هستند.

اجاره پورشه ماکان

ودیعه ای که شرکت از متقاضیان درخواست خواهد کرد 10 الی 20 درصد از قیمت روز اتومبیل است.

توریست ها و اتباع غیر ایرانی می توانند بلیط برگشت خود را ارائه کنند.

پس از انعقاد قرارداد اجاره اتومبیل پورشه ماکان به مبلغ اجاره مالیات و بیمه بدنه را اضافه می کنند.

افرادی که قصد دارند این اتومبیل را در زمان تعطیلات اجاره کنند باید به این مسئله آگاهی داشته باشند که مبلغ اجاره در این برهه زمانی 20 تا 30 درصد افزایش خواهد داشت.

برای اجاره پورشه ماکان در یک روز بدون حضور راننده ده ساعت محاسبه می گردد.

در صورت استفاده از خدمات کرایه با حضور راننده کیلومترهای بیرون از شهر به صورت رفت و برگشت محاسبه خواهد شد.

برای اجاره روزانه جاده های خاکی و آفرود قیمت ها  2 تا 3 برابر محاسبه می گردد.
پورشه ماکان به عنوان اتومبیل های بسیار لوکس شناخته می شود بنابراین کیلومتر مجاز برای تردد این اتومبیل از طرف شرکت 100 کیلومتر محاسبه می شود در صورتی که از این میزان بیشتر شود کیلومترهای اضافه محاسبه و دریافت خواهد شد.

هزینه ی بنزین مصرف شده توسط متقاضی پرداخت خواهد شد.

متقاضیان ایرانی برای اجاره این اتومبیل ملزم به ارائه ی یک چک به ارزش قیمت اتومبیل پورشه ماکان

برای ودیعه می توانید سند مالکیت تهران را ارائه کنید در صورت عدم دسترسی به سند می توانید 20 تا 30 درصد ارزش اتومبیل را به  صورت نقدی به عنوان ودیعه پرداخت کنید.

ارائه گواهینامه و کارت شناسایی معتبر الزامی است.

متقاضیان غیر ایرانی لازم است که اصل پاسپورت را ارائه کنند.

اجاره پورشه ماکان در تهران

استفاده از خودروهای لوکس یکی از خواسته هایی است که افراد زیادی در پی آن هستند، اما بدلیل هزینه بالا توان خرید این نوع ماشین ها را ندارد .

در این راستا شرکت اجاره خودرو تکسیر بر آن شده تا این خواسته ی افراد را تا حد امکان با اجاره دادن ماشین های لوکس تحت شرایط و قواعد مشخص و با بهترین قیمت ها برآورده کند .

در صورت نیاز برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن  ۰۲۱۲۲۵۶۳۲۲۳  تماس حاصل بفرمایید و در صورت تمایل به بازدید حضوری به آدرس یوسف آباد، خیابان حسینی، خیابان اشک شهر، پلاک ۱۱ مراجعه فرمایید ،همکاران ما پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

سوالات متداول اجاره پورشه ماکان

نکته ی مهمی که در رابطه با اجاره اتومبیل در تهران چیست؟

نکته ی مهمی که در رابطه با اجاره اتومبیل در تهران وجود دارد این است که برخی از موسسات کرایه اتومبیل امکان دریافت مجوز برای عبور از طرح ترافیک را دارد.

شرایط اجاره خودرو پورشه ماکان چیست؟

فرد تقاضا کننده باید حداقل ۲۰ سال سن داشته باشد.

ارائه ی گواهینامه به اعتبار ۶ ماهه الزامی است.

ودیعه ای که شرکت از متقاضیان درخواست خواهد کرد ۱۰ الی ۲۰ درصد از قیمت روز اتومبیل است.

شرایط اجاره پورشه ماکان برای متقاضیان غیر ایرانی چیست؟

متقاضیان غیر ایرانی لازم است که اصل پاسپورت را ارائه کنند.

۱۵۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار ودیعه به صورت نقدی

ارائه ی گواهینامه دارای اعتبار