بررسی قیمت اجاره ماکسیما

شرایط اجاره ماکسیما چیست؟ اتومبیل ماکسیما یکی از محبوب ترین اتومبیل های مونتاژ داخلی است. اجاره اتومبیل ماکسیما برای چه کسانی مناسب است؟ ممکن است شما جزو آن دسته از افراد باشید که به هر دلیلی به اتومبیل شخصی دسترسی نداشته باشید و قصد داشته باشید برای انجام کارهای روزمره خود در یک مدت زمان طولانی یک اتومبیل اجاره کنید. با انتخاب ماکسیما این امکان را دارید که  به میزان زیادی در هزینه ها صرفه جویی کنید. یکی از مهم ترین موارد که در هنگام اجاره ماکسیما حائز اهمیت است قیمت اجاره این اتومبیل است. پیش از اقدام به اجاره این اتومبیل بهتر است برای بررسی قیمت به سایت تک سیر مراجعه کنید و همه ی موارد را به دقت مورد بررسی قرار دهید.

در ادامه قصد داریم به بررسی قیمت اجاره ماکسیما در رنت تکسیر بپردازیم

 • قیمت اجاره روزانه ماکسیما: 2500000 تومان
 • قیمت اجاره هفتگی ماکسیما: 16100000 تومان
 • قیمت اجاره ماهانه ماکسیما: 60000000 تومان

قیمت اجاره با راننده:

 • کیلومتر بیرون از شهر: 12500
 • اجاره روزانه برای استفاده در تهران: 2500000 تومان

برای خواندن مطالب درمورد شرایط اجاره خودرو

اجاره ماکسیما

اجاره ماکسیما

شرایط اجاره ماکسیما

شرایط اجاره ماکسیما چیست؟ اجاره این اتومبیل برای چه افرادی مناسب است. در صورتی که شما به یک اتومبیل مناسب برای انجام امور روزمره خود احتیاج دارید گزینه اجاره اتومبیل ماکسیما بسیار مناسب است. اجاره این اتومبیل با توجه به قیمت مناسبی که دارد برای افرادی که در مدت زمان طولانی به یک اتومبیل با کیفیت نیاز دارند مناسب است. اگر قصد مسافرت دارید می توانید این اتومبیل را انتخاب کنید که با توجه به ساختار آن تجربه ی مطلوبی را برای شما به دنبال دارد.

اجاره اتومبیل ماکسیما به دو روش انجام می گیرد که هر کدام از این شیوه ها با توجه به شرایط افراد مورد توجه قرار می گیرند. در صورتی که شما به یک اتومبیل نیاز دارید که در مدت زمان طولانی در هر ساعت از شبانه روز به آن دسترسی داشته باشید می توانید از گزینه اجاره ماکسیما بدون حضور راننده بهره مند شوید این مورد برای مسافرت ها نیز پیشنهاد می شود.

برخی از افراد تمایل چندانی به رانندگی ندارند اما به یک اتومبیل تمام وقت نیاز دارند در این شرایط افراد می توانند از اجاره اتومبیل ماکسیما با حضور راننده بهره مند شوند علاوه بر آرامش در هنگام انجام کارهای روزمره این شیوه از ریسک پایین تری برخوردار است.

در ادامه شرایط اجاره این اتومبیل باید بگوییم که در هنگام انتخاب روش اجاره اتومبیل بدون حضور راننده باید همه ی شرایط و مسئولیت هایی را که برعهده ی شما گذاشته می شود را در نظر بگیرید همچنین مدارکی را که از سوی شرکت درخواست می شود را باید ارائه کنید. برای اطلاع از شرایط موجود بهتر است قبل از اقدام به اجاره همه ی جوانب را مورد بررسی قرار دهید.

مدارک لازم برای اجاره ماکسیما

همان طور که در ابتدا اشاره کردیم ارائه مدارک برای اجاره ماکسیما مستلزم به انتخاب شیوه اجاره اتومبیل است. در صورتی که متقاضیان تصمیم بگیرند از روش کرایه اتومبیل با حضور راننده بهره مند شوند نیازی به ارائه ی برخی مدارک نخواهد بود البته در این موقعیت نیز افراد به صلاحدید شرکت ملزم به ارائه ی مدارکی خواهند بود.

در هنگام انتخاب اجاره ماکسیما بدون حضور راننده باید همه ی جوانب امر را در نظر داشته باشید و با توجه به آن اقدام کنید. در ادامه به معرفی مدارک مورد نیاز خواهیم پرداخت.

 • ارائه ی گواهینامه دارای اعتبار از سوی متقاضی الزامی است.
 • برای اجاره اتومبیل در تهران ارائه ی یک سند ملکی نیاز است که در صورت عدم دسترسی به سند مورد نظر افراد می توانند 20 تا 30 درصد ارزش روز اتومبیل را به عنوان ودیعه به موسسه ارائه دهند.
 • ارائه مدرک شناسایی معتبر سن فرد اجاره کننده باید حداقل 20 سال باشد.
 • مورد دیگری که برای اجاره اتومبیل بدون حضور راننده وجود دارد دسته بندی مدارک مورد نیاز برای اتباع ایرانی و غیرایرانی است.

متقاضیان ایرانی 

 • ارائه ی یک چک به ارزش اتومبیل ماکسیما
 • ارائه سند مالکیت در صورت عدم دسترسی ارائه وجه نقد به میزان 20 الی 30 درصد ارزش روز اتومبیل
 • ارائه ی گواهینامه و کارت شناسایی معتبر

متقاضیان غیرایرانی

 • ارائه ی اصل پاسپورت
 • ارائه 1500 تا 5000 دلار ودیعه با توجه به مدل اتومبیل
 • ارائه ی گواهینامه معتبر

اجاره ماکسیما

برای خواندن مطالب درمورد شرایط اجاره موستانگ کیش

اجاره ماکسیما با بالاترین امکانات

موسسه تکسیر یکی از قدیمی ترین موسسات رنت اتومبیل در ایران است که یکی از خدمات آن اجاره ماکسیما با بالاترین امکانات است. همان طور که می دانید اتومبیل ماکسیما یک خودرو تمام اتوماتیک ژاپنی است که در کشور ما از محبوبیت بالایی برخوردار است. این اتومبیل یکی از گزینه های مناسب برای افرادی است که قصد دارند برای مسافرت اتومبیل اجاره کنند. از ویژگی های این اتومبیل می توانیم به پیشرانه قدرتمند و حجیم، ظاهری فوق العاده و عضلانی  دارد که باعث می شود افراد زیادی را به خود جلب کند. یکی دیگر از مزیت هایی که برای اجاره اتومبیل ماکسیما اجاره پایین این اتومبیل است که در مقایسه با امکانات و آپشن هایی که در اختیار کاربران می گذارد بسیار مقرون به صرفه هستند. اتومبیل ماکسیما از سرعت بالایی برخوردار است و از لحاظ ایمنی در جایگاه مناسبی قرار دارد. استفاده از این اتومبیل برای مسافرت و انجام کارهای روزمره یک گزینه فوق العاده است. با توجه به اینکه اتومبیل ماکسیما یکی از نمونه های خودروهای قدیمی در ایران به شمار می رود اما در مقایسه با برخی از اتومبیل ها از امکانات فوق العاده ای مانند سیستم عدم استارت بدون نیاز به سوئیچ اصلی است.

از دیگر امکانات این اتومبیل دسترسی به سیستم تهویه مطبوع عالی که شامل کنترل کننده ی کیفیت هوای داخل فضای کابین و کولر و بخاری است که باعث می شود که این اتومبیل به یک گزینه مناسب برای مسافرت های طولانی مدت و انجام امور روزمره مناسب باشد. سرنشینان پشتی اتومبیل می توانند به دریچه های کنترل کیفی هوا دسترسی داشته باشند.

از دیگر قابلیت های این اتومبیل می توانیم به دسترسی سنسور  دنده عقب است که باعث می شود پارک این اتومبیل به سادگی انجام بگیرد. افرادی که قصد دارند یک اتومبیل با قیمت ارزان و امکانات فوق العاده را اجاره کنند می توانند اتومبیل ماکسیما را انتخاب کنند.

سوالات متداول اجااره ماکسیما

مدارک لازم برای اجاره ماکسیما چیست؟

 • ارائه ی یک چک به ارزش اتومبیل ماکسیما
 • ارائه سند مالکیت در صورت عدم دسترسی ارائه وجه نقد به میزان ۲۰ الی ۳۰ درصد ارزش روز اتومبیل
 • ارائه ی گواهینامه و کارت شناسایی معتبر

شرایط اجاره ماکسیما برای متقاضیان غیر ایرانی چیست ؟

 • ارائه ی اصل پاسپورت
 • ارائه ۱۵۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار ودیعه با توجه به مدل اتومبیل
 • ارائه ی گواهینامه معتبر

از امکانات اجاره ماکسیما چیست ؟

از دیگر امکانات این اتومبیل دسترسی به سیستم تهویه مطبوع عالی که شامل کنترل کننده ی کیفیت هوای داخل فضای کابین و کولر و بخاری است که باعث می شود که این اتومبیل به یک گزینه مناسب برای مسافرت های طولانی مدت و انجام امور روزمره مناسب باشد.