اجاره ماشین لوکس ارزان

اجاره ماشین لوکس ارزان در چه شرایطی انجام می گیرد؟ با توجه به قیمت های سرسام آور اتومبیل های لوکس در دنیای امروز ممکن است بیشتر افراد امکان دسترسی به این اتومبیل ها را نداشته باشند. موسسه های رنت و اجاره اتومبیل به افرادی که به اتومبیل های لوکس نیاز دارند این امکان را می دهد تا با شرایط آسان و قیمت ارزان این اتومبیل ها را در اختیار داشته باشند.

ممکن است شما به هر دلیلی به اجاره ی اتومبیل لوکس ارزان نیاز داشته باشید که باید بنا بر نیاز خود نسبت به اجاره ی آن اقدام کنید. معمولا شرکت ها برای انجام تشریفات و استقبال از مهمانان خارجی احتیاج به اتومبیل های لوکس دارند تا پرستیژ و کلاس اجتماعی آن ها حفظ شود. در صورتی که برای مدت زمان کوتاهی به یک اتومبیل لوکس نیاز دارید بهتر است از اجاره روزانه اتومبیل لوکس استفاده کنید.

همان طور که می دانید اجاره ماشین لوکس به 3 شکل مختلف روزانه، هفتگی و ماهانه انجام می گیرد که قیمت آنها متناسب با مدت زمان اجاره است.

چه زمانی اجاره خودرو لوکس استفاده می شود؟

اجاره ماشین لوکس در مواقعی اتفاق می افتد که افراد نیاز دارند در هر ساعت از شبانه روز به یک اتومبیل بسیار لوکس دسترسی داشته باشند. یکی از موارد دیگری که برای اجاره اتومبیل لوکس استفاده می شود اجاره ی این اتومبیل ها جهت مراسم عروسی است. نکته ی مهمی که در مورد اجاره ی اتومبیل های لوکس وجود دارد این است که افراد باید مسئولیت سنگین نگهداری از یک اتومبیل لوکس را بر عهده بگیرند. بنابراین پیش از اقدام لازم است که به سایت موسسه مراجعه کرده و همه ی شرایط را به صورت دقیق مطالعه کنید پس از آن نسبت به کرایه ی اتومبیل لوکس اقدام کنید.

نکته ی دیگری اینکه در صورتی که در طولانی مدت به یک اتومبیل لوکس نیاز دارید لازم است که از اجاره اتومبیل به شکل هفتگی یا ماهانه استفاده کنید.

اجاره ماشین لوکس به دو روش متفاوت انجام می گیرد که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

اجاره اتومبیل لوکس بدون حضور راننده: در برخی موارد افراد قصد دارند برای کاربردهای مختلف یک اتومبیل لوکس کرایه کنند. در صورتی که قصد دارید تجربه ی رانندگی با اتومبیل های لوکس را امتحان کنید می توانید این گزینه را انتخاب کنید. برخی افراد قصد دارند که به مسافرت های طولانی بروند و تمایل دارند که یک اتومبیل مناسب را تحت اختیار داشته باشند بنابراین می توانند از نسبت به اجاره ی اتومبیل لوکس اقدام کنند.

اجاره ماشین لوکس با حضور راننده: با توجه به اینکه اجاره ی یک اتومبیل لوکس عواقب مربوط به خود را دارد برخی از افراد تمایل دارند که از یک روش بی خطر بهره مند شوند. بنابراین می توانند نسبت به اجاره ی اتومبیل های لوکس بدون حضور راننده اقدام کنند. در این شرایط اگر اتفاقی برای اتومبیل رخ دهد مسئولیت آن بر عهده ی راننده است. توریست های خارجی و اتباع غیر ایرانی نیز تمایل دارند که برای انجام فعالیت های خود یک اتومبیل لوکس در اختیار داشته باشند. حضور راننده ها علاوه بر اینکه مسئولیت اجاره کننده را کم می کند می تواند برای این افراد حکم راهنما را داشته باشد.

برای خواندن مطالب درمورد اجاره ماشین کروک :

مدارک مورد نیاز برای اجاره ماشین لوکس

در هنگام اجاره ماشین لوکس باید به این مسئله توجه داشته باشید که قیمت این اتومبیل ها چند میلیاردی هستند بنابراین موسسه ی تک سیر برای اطمینان از سلامت اتومبیل ها از اجاره کنندگان مدارکی را درخواست می کنند که لازم است افراد آن ها را ارائه کنند. پیش از پرداختن به معرفی مدارک لازم برای اجاره اتومبیل های لوکس به سایت تک سیر مراجعه کنید و لیست قیمت ها را با دقت مطالعه کنید سپس براساس آن تصمیم بگیرید.

در صورتی که قصد دارید از روش اجاره ی اتومبیل های لوکس با حضور راننده بهره مند شوید نیازمند ارائه ی برخی مدارک نخواهد بود البته با صلاح دید شرکت موظف هستید که برخی مدارک را ارائه کنید.

در صورتی که افراد قصد دارند در شهر تهران نسبت به اجاره ی اتومبیل لوکس اقدام کنند لازم است که یک سند ملکی را ارائه کنند. در صورت عدم دسترسی به سند افراد می توانند 20 الی 30 درصد وجه نقد به ارزش قیمت روز اتومبیل نزد شرکت به عنوان ودیعه بگذارند.

در ارتباط با دریافت ودیعه باید بگوییم که موسسه برای اطمینان از سلامت اتومبیل دریافت می شود در صورتی که افراد اتومبیل را صحیح و سالم به موسسه بازگردانند مبلغ ودیعه تمام کمال به افراد بازگردانده می شود. اما در صورتی که اتومبیل آسیب دیده باشد مبلغ خسارت از ودیعه کسر خواهد شد.

در هنگام اجاره اتومبیل لوکس لازم است افراد سن قانونی داشته باشند و کارت اعتباری معتبر به همراه گواهینامه ی دارای اعتبار را ارائه کنند. اتباع مقیم خارج از کشور می توانند از کارت اقامت خود به عنوان کارت شناسایی معتبر استفاده کنند.

با توجه به اینکه متقاضیان اجاره ماشین لوکس در موسسه تک سیر به دو دسته تقسیم می شوند شرکت مدارک لازم را برای اتباع داخلی و خارجی تقسیم بندی کرده است که در ادامه به شرح آن خواهیم پرداخت.

مدارک لازم برای متقاضیان ایرانی:

  • ارائه ی یک چک به ارزش اتومبیل لوکس مورد نظر
  • ارائه ی سند ملکی در تهران در صورت عدم دسترسی به سند ارائه ی ودیعه به صورت نقدی با میزان 20 الی 30 درصد ارزش اتومبیل الزامی است.
  • ارائه ی کارت شناسایی معتبر
  • ارائه گواهینامه با اعتبار حداقل 6 ماه

مدارک لازم برای متقاضیان غیر ایرانی:

  • این افراد ملزم هستند که اصل پاسپورت خود را به موسسه ارائه دهند.
  • برای ودیعه نیز براساس ارزش اتومبیل مبلغ 1500 تا 5000 دلار را نزد شرکت به امانت می گذارند.
  • بعد از انعقاد قرارداد اجاره ی اتومبیل های لوکس مالیات و مبلغ بیمه اضافه خواهد شد.

نکته ی مهمی که در ارتباط با اجاره ی اتومبیل های لوکس مانند پورشه، بنز، مازراتی وجود دارد این است که کیلومتر مجازی که برای تردد این اتومبیل ها از سمت شرکت مجاز شمرده می شود 100 کیلومتر است. در صورت استفاده بیشتر از طرف شرکت کیلومترهای اضافه محاسبه خواهد شد.

موسسه اجاره ماشین لوکس تک سیر

تک سیر لوکس ترین خودرو های روز بازار جهانی را تدارک دیده است

تا در صورت نیاز و درخواست مشتریان عزیز به آنان ارائه کند

اتومبیل های لوکس ما شامل پورشه و مازاراتی و… می باشد

این خودرو ها با قوانین خاص و قیمتی مشخص شده به متقاضیان ارائه می شود.

هدف ما فراهم کردن ارامش مشتری های گرامیان می باشد.

هر مدل خودرو ایرانی و یا خارجی فقط کافیست انتخاب کنید زیرا همگی اماده تحویل هستند

اجاره ماشین لوکس به چند شکل انجام میگیرد ؟

اجاره ماشین لوکس به ۳ شکل مختلف روزانه، هفتگی و ماهانه انجام می گیرد که قیمت آنها متناسب با مدت زمان اجاره است.

اجاره ماشین لوکس به چه روش هایی صورت میگیرد ؟

اجاره اتومبیل لوکس بدون حضور راننده

اجاره ماشین لوکس با حضور راننده

مدارک لازم برای اجاره ماشین لوکس برای متقاضیان غیر ایرانی چیست ؟

  • این افراد ملزم هستند که اصل پاسپورت خود را به موسسه ارائه دهند.
  • برای ودیعه نیز براساس ارزش اتومبیل مبلغ ۱۵۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار را نزد شرکت به امانت می گذارند.
  • بعد از انعقاد قرارداد اجاره ی اتومبیل های لوکس مالیات و مبلغ بیمه اضافه خواهد شد.