اجاره ماشین ارزان در قشم

درباره اجاره ماشین در قشم چه می دانید؟ قشم یکی از زیباترین و بزرگترین جزیره های خلیج فارس است که جاذبه های تجاری و تفریحی فراوانی دارد. افراد زیادی سالانه برای مقاصد مختلف به این جزیره زیبا سفر می کنند. در سال های اخیر شاهد این امر بوده ایم که افراد برای انجام فعالیت های درون شهری و برون شهری تمایل دارند از اتومبیل های شخصی استفاده کنند. همین امر باعث شده که اجاره اتومبیل نسبت به گذشته بیشتر مورد توجه قرار بگیرد.

اگر قصد سفر به جزیره قشم را دارید و به هر دلیلی به یک خودروی شخصی دسترسی ندارید می توانید از خدمات اجاره اتومبیل تک سیر بهره مند شوید. بی این ترتیب که پیش از سفر اتومبیل مورد نظرتان را رزرو کرده و در بدو ورود تحویل بگیرید. بیشترافراد قصد دارند که با اجاره اتومبیل امور روزمره ی خود را انجام دهند که در این موقعیت می توانند از خدمات اجاره اتومبیل ارزان در قشم استفاده کنند. موسسه تک سیر به عنوان یکی از قدیمی ترین موسسات رنت اتومبیل در ایران است که امکان اجاره اتومبیل در قشم را براساس استاندارد های روز دنیا و با بهترین شرایط برای افراد ایجاد کرده است برای آشنایی بیشتر با شرایط اجاره ماشین در قشم با ما همراه باشید.

شرایط اجاره ماشین در قشم

شرایط اجاره ماشین در قشم بستگی به این مسئله دارد که افراد تصمیم بگیرند روش اجاره اتومبیل استفاده کنند تا بنابر آن شرایط اجاره مشخص شود. در حالت کلی در سراسر دنیا دو شیوه متفاوت برای اجاره اتومبیل وجود دارد که یک اجاره بدون حضور راننده و دو اجاره با حضور راننده است. انتخاب هر کدام از این روش ها بستگی به موقعیت متقاضی دارد.

اجاره اتومبیل در قشم بدون راننده: افرادی که برای مسافرت یا انجام امور کاری نسبتا بلند مدت به جزیره کیش سفر می کنند می توانند از این روش برای اجاره ماشین در قشم استفاده کنند. این شیوه مناسب افرادی است که در هر ساعت از شبانه روز نیاز به یک اتومبیل دارند مناسب است. در صورتی که می خواهید به صورت هفتگی، ماهانه و… از اجاره اتومبیل استفاده کنید می توانید یک اتومبیل ارزان انتخاب کرده و نهایت استفاده را از آن ببرید. اجاره اتومبیل به این شیوه نیاز به ارائه ی مدارکی دارد که اولین و مهم ترین ارائه ی یک گواهینامه معتبر است. می توانید به عنوان ودیعه 20 الی 30 درصد از قیمت روز اتومبیل مورد نظرتان را به موسسه ارائه کنید. این ودیعه را به این دلیل دریافت می کنند که موسسه اطمینان داشته باشد که به اتومبیل خسارتی وارد نخواهد شد. در صورت بروز خسارت های احتمالی اندازه ی آن ها محاسبه شده و از اصل ودیعه کم می شود.

اجاره ماشین در قشم با راننده: این شیوه مناسب افرادی است که تا به حال به جزیره قشم سفر نکرده باشند. اجاره اتومبیل در قشم با حضور راننده می توانند به انجام کارهای شما سرعت ببخشد. در صورتی که شما جزو افرادی هستید که قصد دارید برای اولین بار از اماکن دیدنی این جزیره دیدن کنید حضور راننده باعث می شود که به راحتی از اماکن مختلف دیدن نمایید. مسافران غیر ایرانی می توانند از حضور این راننده ها به عنوان راهنما بهره بگیرند. با توجه به آشنایی رانندگان به زبان انگلیسی این مسئله چندان دور از ذهن نیست.

در صورتی که این شیوه اجاره اتومبیل را انتخاب کنید نیاز به ارائه ی برخی از مدارک به خصوص گواهینامه رانندگی نیست در صورت بروز هر حادثه ای برای اتومبیل اجاره شده هیچ مسئولیتی برعهده ی فرد اجاره کننده نیست و تمام مسئولیت ها به عهده راننده است. البته با انتخاب این شیوه اجاره اتومبیل در قشم شما موظف خواهید بود که مدارکی را طبق درخواست شرکت ارائه دهید.

برای خواندن مطالب درمورد اجاره ماشین شاسی بلند :

لیست قیمت اجاره ماشین در قشم 

پیش از اقدام به اجاره ماشین در قشم بهتر است لیست اجاره اتومبیل را چک کنید. در هنگام بررسی لیست قیمت ماشین در قشم باید دو فاکتور مهم را مد نظر داشته باشید که کدام شیوه ی اجاره اتومبیل را مد نظر دارید. به این دلیل که اجاره اتومبیل در شرایط با حضور راننده و بدون حضور راننده متفاوت است. در مورد لیست قیمت های اجاره اتومبیل بدون راننده این است که میزان اجاره در این شرایط به شکل روزانه محاسبه می شود. با مراجعه به سایت شرکت تک سیر می توانید لیست اتومبیل های ارزان و لوکس را بررسی کنید و براساس نیازتان نسبت به اجاره اتومبیل مورد نظرتان اقدام کنید. در مورد لیست قیمت اتومبیل های همراه با راننده باید بگوییم که به شکل ساعتی محاسبه می شود.مدارک لازم برای اجاره ماشین در قشم

پیش از اقدام برای اجاره ماشین در قشم باید شرایط مختلف را در سایت بررسی کنید و پس از آن اقدام نمایید. مدارکی که موسسه تک سیر از شما درخواست می کند برای اجاره براساس انتخاب شیوه اجاره ی اتومبیل است که مدارک ضروری به شرح ذیل است:

متقاضیان ایرانی

مشتریان داخلی موظف به ارائه یک چک به ارزش اتومبیل مورد نظرشان برای اجاره هستند.

ارائه ی سند مالکیت در صورت عدم دسترسی به سند افراد می توانند به میزان 20 الی 30 درصد ارزش اتومبیل وجه نقد را به عنوان ودیعه ارائه کنند.

ارائه ی گواهینامه و کارت شناسایی معتبر الزامی است.

متقاضیان خارجی 

ملزم به ارائه ی اصل پاسپورت هستند.

این افراد می توانند به عنوان ودیعه با توجه به اجاره اتومبیل مورد نظرشان بین 1500 تا 5000 دلار را ارائه کنند.

ارائه ی گواهینامه معتبر برای این افراد الزامی است.

نکته مهم اینکه بعد از عقد قرارداد اجاره اتومبیل مالیات و بیمه بدنه به مبلغ افزوده خواهد شد.

در صورت اجاره اتومبیل در زمان تعطیلات افراد باید 20 تا 30 درصد را بیشتر از مبلغ معمول اجاره پرداخت کنند.

کیلومتر مجازی که برای اتومبیل های ارزان در نظر گرفته شده است 200 کیلومتر است که بعد از گذشت از این میزان کیلومترهای اضافه محاسبه خواهد شد.

در صورتی که قصد دارید اتومبیل را برای تردد در جاده های خاکی و آفرود اجاره کنید مبلغ اجاره 2 تا 3 برابر روزانه محاسبه خواهد شد.

هزینه ی بنزین نیز بر عهده ی اجاره کننده است.

سوالات متداول اجاره ماشین در قشم

مدارک لازم برای اجاره ماشین در قشم برای متقاضیان ایرانی چیست ؟

مشتریان داخلی موظف به ارائه یک چک به ارزش اتومبیل مورد نظرشان برای اجاره هستند.

ارائه ی سند مالکیت در صورت عدم دسترسی به سند افراد می توانند به میزان ۲۰ الی ۳۰ درصد ارزش اتومبیل وجه نقد را به عنوان ودیعه ارائه کنند.

ارائه ی گواهینامه و کارت شناسایی معتبر الزامی است.

مدارک لازم برای اجاره ماشین در قشم برای متقاضیان خارجی چیست ؟

ملزم به ارائه ی اصل پاسپورت هستند.

این افراد می توانند به عنوان ودیعه با توجه به اجاره اتومبیل مورد نظرشان بین ۱۵۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار را ارائه کنند.

ارائه ی گواهینامه معتبر برای این افراد الزامی است.

لیست قیمت اتومبیل های همراه با راننده چگونه محاسبه میشود ؟

لیست قیمت اتومبیل های همراه با راننده  به شکل ساعتی محاسبه می شود.