• هیوندا سانتافهnew

   • روزانه: 4/000/000 تومان

    هفتگی: 16/000/000 تومان

    ماهانه: 60/000/000 تومان

   • قیمت های با راننده

    کیلومتر خارج از شهر : 12/500 تومان

    روزانه جهت 8 ساعت در تهران : 2/500/000 تومان

اجاره سانتافه بعنوان یک خودروی لوکس بهترین روش برای استفاده کوتاه مدت از این اتومبیل در هنگام نیاز ، بدون صرف هزینه بالا برای خرید آن است که در بسیاری از موسسات مخصوص اجاره خودرو انجام می شود.

در این مقاله به شرح تمام نکات در این مورد پرداخته ایم لذا در ادامه ما را همراهی بفرمایید.

شرایط اجاره سانتافه

در صورتی که به یک اتومبیل مناسب برای انجام کارهای روزمره خود و یا مسافرت نیاز دارید می توانید از کرایه سانتافه استفاده کنید.

اجاره سانتافه بدون راننده در دراز مدت برای افرادی که دسترسی به اتومبیل مناسب ندارند یک گزینه مطلوب به شمار می رود.

این اتومبیل از ایمنی بالایی برخوردار است و طراحی آن باعث می شود که سرنشینان احساس راحتی زیادی را تجربه کنند.

یکی دیگر از شرایط اجاره سانتافه استفاده از موقعیت حضور راننده است.

این موقعیت برای افرادی مناسب است که برای انجام کاری به تهران سفر کنند با توجه به عدم آشنایی با مکان های مختلف وقت زیادی در روز تلف خواهند کرد در صورت استفاده از وسایل نقلیه عمومی نیز میزان این اتلاف وقت افزایش پیدا خواهد کرد.

از سوی دیگر اتلاف هزینه ها را خواهید داشت. با استفاده از کرایه اتومبیل سانتافه با حضور راننده می توانید از مزیت های زیادی بهره مند شوید.

راننده های شاغل در شرکت تک سیر علاوه بر آشنایی با همه ی معابر شهر و اماکن مختلف به زبان انگلیسی تسلط دارند و می توانند نقش یک راهنمای خبره را برای مهمانان و توریست های خارجی ایفا کنند.

در صورتی که از این گزینه برای اجاره اتومبیل سانتافه استفاده کنید نیازی به ارائه ی برخی از مدارک نیست. البته لازم است با صلاحدید شرکت مدارکی را برای اطمینان ارائه کنید.

یکی از شرایطی که در هنگام اجاره اتومبیل سانتافه در هر دو حالت وجود دارد ارائه ی ودیعه است که برای اطمینان از سالم بازگرداندن اتومبیل دریافت می شود.

در صورت سالم بودن ودیعه تمام وکمال باز گردانده می شود و در صورت بروز خسارت میزان آسیبی که به اتومبیل وارد شده از ودیعه کسر می شود.

نکته ی دیگر اینکه در صورت بروز هر حادثه برای اتومبیل در هنگام اجاره آن با راننده همه ی مسئولیت بر عهده ی راننده خواهد بود.

اجاره سانتافه

مدارک لازم جهت اجاره سانتافه

برای اجاره سانتافه لازم است که افراد مدارکی را به موسسه تک سیر ارائه بدهند که به شرح ذیل است:

متقاضیان ایرانی

یک عدد چک به ارزش قیمت روز اتومبیل سانتافه

به عنوان ودیعه می توانید یک سند مالکیت تهران را ارائه کنید در صورت عدم دسترسی به سند مالکیت می توانید به میزان 20 تا 30 درصد ارزش اتومبیل را به صورت نقدی ارائه کنید.

ارائه ی گواهینامه معتبر به همراه کارت شناسایی

متقاضیان خارجی

ارائه ی پاسپورت

1500 تا 5000 دلار وجه به صورت نقدی برای ودیعه

گواهینامه معتبر

افرادی که قصد دارند اتومبیل سانتافه را بدون حضور راننده اجاره کنند باید 20 سال سن داشته باشند.

میزان تردد برای این نوع اتومبیل به اندازه ی 200 کیلومتر است و در صورت استفاده بیشتر باید کیلومتر اضافه شده را محاسبه و پرداخت نمایند.

پرداخت کلیه مبلغ اجاره در هنگام تحویل اتومبیل به مشتری درگزینه اجاره اتومبیل سانتافه بدون حضور راننده

توریست ها و ایرانیان مقیم خارج از کشور باید بلیط برگشت خود را ارائه کنند.

ایرانیان مقیم خارج از کشور می توانند کارت اقامت خود را به عنوان مدرک شناسایی معتبر ارائه کنند.

مشتریان می توانند به جای ودیعه ی نقدی از طلا و جواهرات به میزان 10 درصد ارزش خودرو به عنوان جایگزین استفاده کنند.

برای خواندن مطالب درمورد اجاره بی ام و

اجاره سانتافه

قیمت اجاره سانتافه

صنعت اجاره اتومبیل سال ها ست که در دنیا رونق دارد و کشور ایران هم از این قاعده مستثنی نیست.

یکی از مهم ترین موارد در اجاره ی اتومبیل قیمت آن است. افراد می توانند قبل از اقدام به اجاره ی اتومبیل به سایت موسسه تک سیر با آدرس  takseir.com مراجعه کرده و براساس قیمت ها نسبت به اجاره اتومبیل سانتافه اقدام نمایند.

قیمت روزانه اجاره سانتافه: 2200000 تومانقیمت اجاره اتومبیل سانتافه به صورت هفتگی: 14700000 تومان قیمت اجاره ماهانه سانتافه: 55000000 تومان قیمت های  بار راننده کیلومتر بیرون از شهر: 2200000 تومان اجاره روزانه برای 8 ساعت در تهران: 2200000 تومان

با توجه به آپشن های موجود و ظاهر فوق العاده ی این اتومبیل قیمت اجاره این اتومبیل بسیار مناسب است.

نکته ی دیگری که باید به آن توجه داشت. این است اگر قصد دارید برای کرایه اتومبیل سانتافه در ایام تعطیلات اقدام کنید باید 20 تا 30 درصد بیشتر از قیمت ها در زمان عادی را بپردازید.

اتومبیل سانتافه با ظاهر اسپرتی که دارد بسیار مورد توجه افراد جوان واقع می شود. این اتومبیل گزینه ی مناسبی برای افرادی است که قصد دارند به مسافرت بروند.

با توجه به ظاهر زیبا و جذاب این اتومبیل قیمت اجاره ی آن بسیار مناسب است. می توانید با اجاره این اتومبیل اوقاتی خوشی را در مسافرت تجربه کنید.

در سال های اخیر این اتومبیل در کشور ایران محبوبیت زیادی داشته است از این رو برخی افراد تمایل دارند از این اتومبیل در مراسمات و جشن هایی نظیر عروسی استفاده کنند.

از دیگر ویژگی های اجاره سانتافه می توانیم به دسترسی به مجوز عبور از طرح ترافیک شاره کرد.

با استفاده از این ویژگی دیگر نگران عبور از طرح ترافیک نباشید. برخی از شرکت در صورت بروز اشکال و خرابی برای اتومبیل یک تعمیر کار را جهت رفع مشکل افراد به آن محل اعزام می کنند.

برای خواندن مطالب درمورد اجاره پورشه ماکان

اجاره سانتافه در تهران

استفاده از خودروهای لوکس یکی از خواسته هایی است که افراد زیادی در پی آن هستند، اما بدلیل هزینه بالا توان خرید این نوع ماشین ها را ندارد .

در این راستا شرکت اجاره خودرو تکسیر بر آن شده تا این خواسته ی افراد را تا حد امکان با اجاره دادن ماشین های لوکس تحت شرایط و قواعد مشخص و با بهترین قیمت ها برآورده کند .

در صورت نیاز برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن  ۰۲۱۲۲۵۶۳۲۲۳  تماس حاصل بفرمایید و در صورت تمایل به بازدید حضوری به آدرس یوسف آباد، خیابان حسینی، خیابان اشک شهر، پلاک 11 مراجعه فرمایید ،همکاران ما پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

سوالات متداول احاره سانتافه

مدارک لازم جهت اجاره سانتافه برای متقاضیان ایرانی چیست ؟

یک عدد چک به ارزش قیمت روز اتومبیل سانتافه

به عنوان ودیعه می توانید یک سند مالکیت تهران را ارائه کنید در صورت عدم دسترسی به سند مالکیت می توانید به میزان ۲۰ تا ۳۰ درصد ارزش اتومبیل را به صورت نقدی ارائه کنید.

ارائه ی گواهینامه معتبر به همراه کارت شناسایی

مدارک لازم جهت اجاره سانتافه برای متقاضیان خارجی چیست ؟

ارائه ی پاسپورت

۱۵۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار وجه به صورت نقدی برای ودیعه

گواهینامه معتبر

اجاره سانتافه بدون حضور راننده برای چه کسانی مناسب است؟

ممکن است شما جزو آن دسته از افراد باشید که بخواهید در همه ی مدت شبانه روز به یک خودرو لوکس دسترسی داشته باشید. می توانید از اجاره ی اتومبیل های لوکس استفاده کنید.