اجاره مازراتی بعنوان یک خودروی لوکس بهترین روش برای استفاده کوتاه مدت از این اتومبیل در هنگام نیاز ، بدون صرف هزینه بالا برای خرید آن است که در بسیاری از موسسات مخصوص اجاره خودرو انجام می شود.

در این مقاله به شرح تمام نکات در این مورد پرداخته ایم لذا در ادامه ما را همراهی بفرمایید.

اجاره مازراتی کیش

شرایط اجاره مازراتی در کیش چیست؟ با توجه به اینکه رنت تکسیر در جزیره کیش نیز دارای یک شعبه است متقاضیان می توانند به سادگی یک اتومبیل لوکس را برای استفاده خود در هنگام حضور در جزیره کیش اجاره نمایند.

یکی از گزینه های بسیار جذاب برای مشتریان اجاره مازراتی کیش است. اجاره ی این اتومبیل فوق لوکس شرایط چندان دشواری ندارد و مشتریان می توانند بدون مراجعه ی حضوری با استفاده از سایت این اتومبیل را اجاره کرده و نهایت استفاده را از این اتومبیل ببرند.

برای اجاره ی مازراتی باید چند روز پیش از ورود به جزیره برای رزرو آن اقدامات لازم را انجام دهید.

شرایط اجاره مازراتی

برای اجاره مازراتی شرایط خاصی مد نظر نیست افراد می توانند به دو شیوه برای اجاره اتومبیل مازراتی اقدام کنند. متقاضیان می توانند براساس نیاز و شرایطی که دارند از این دو روش استفاده کنند.

اجاره اتومبیل مازراتی بدون حضور راننده: افرادی که قصد دارند از این اتومبیل فوق لوکس برای موقعیت های شخصی استفاده کنند بهتر است این گزینه را انتخاب نمایند.

ممکن است بنا بر عللی شما نیاز داشته باشید در هر ساعت از شبانه روز به یک اتومبیل بسیار لوکس دسترسی داشته باشید. بنابراین می توانید برای اجاره مازراتی اقدام کنید.

نکته ای که در این جا وجود دارد قیمت چند میلیاردی این اتومبیل است که با توجه به این موضوع موسسه شرایطی را برای آن در نظر گرفته است که مشتریان می توانند با مراجعه به سایت takseir.com از شرایط موجود اطلاع پیدا کرده و با آگاهی کامل مسئولیت نگهداری از یک اتومبیل لوکس را بر عهده بگیرند.

هنگام اقدام به اجاره این اتومبیل موسسه متقاضیان را ملزم به ارائه ی مدارکی می کند که لازم است آن ها را تحویل بدهند. پیش از اجاره مازراتی حتما به بیمه ی آن توجه داشته باشید.

اجاره مازراتی

در حالت کلی می توانیم بگوییم که موسسه تکسیر برای حفاظت از اتومبیل های لوکس از جمله مازراتی به بهترین شکل ممکن عمل می کند. در ابتدا از متقاضیان ارائه ی یک گواهینامه ی معتبر درخواست می شود.

فرد اجاره کننده باید حداقل 20 سال سن داشته باشد. در صورتی که مشتری قصد داشته باشد از خدمات موسسه در شهر تهران بهره مند شود باید یک سند ملکی معتبر را که متعلق به حوزه تهران است ارائه دهد.

در صورت عدم دسترسی یا موقعیت اجاره در جزیره کیش یا قشم افراد می توانند معادل 20 الی 30 درصد قیمت روز اتومبیل مازراتی وجه نقد را به عنوان ودیعه نزد موسسه به امانت بگذارد.

این ودیعه تا هنگامی که اتومبیل بازگردانده شود نزد موسسه می ماند در صورت اطمینان از سلامت اتومبیل و عدم آسیب ودیعه ی مورد نظر به مشتریان بازگردانده خواهد شد.

اجاره اتومبیل مازراتی با حضور راننده: اگر به دنبال یک شرایط با ریسک کمتر برای اجاره مازراتی هستید می توانید گزینه اجاره با حضور راننده را امتحان کنید.

این روش بیشتر مناسب افرادی است که قصد دارند یک اتومبیل لوکس را جهت تشریفات یا ترانسفر مهمانان مهم به فرودگاه را انجام دهند است.

در این روش اجاره اتومبیل کمتر از ده ساعت امکان پذیر نخواهد بود. متقاضیان این امکان را دارند که برای راننده فرم مورد نظرشان را درخواست کنند البته این موارد باید چند روز قبل از تاریخی که اتومبیل را نیاز دارند به موسسه اطلاع دهند تا در روز معین اتومبیل مازراتی و راننده در اختیار آن ها قرار بگیرد.

در صورتی که شما کمتر از ده ساعت مقرر به اتومبیل نیاز داشته باشید باز هم موظف هستید که قیمت اجاره را به شکل کامل پرداخت کنید.

با توجه به این امر که در این روش مسئولیت رانندگی برعهده ی متقاضی نخواهد بود ارائه ی برخی مدارک ضرورتی ندارد. اما با توجه به لوکس بودن این اتومبیل وظیفه دارند مدارکی را که از سوی شرکت درخواست می شود ارائه کنند.

حضور راننده مزیت هایی دارد که در ادامه به آن اشاره خواهیم که در شرکت تک سیر مشغول به کار هستند با زبان انگلیسی آشنایی دارند از این رو می توانند به عنوان یک راهنمای مناسب برای متقاضیان خارجی محسوب شوند.

این رانندگان با همه ی معابر و اماکن، گذرگاه های شهر آشنایی دارند و باعث صرفه جویی در زمان می شوند. نکته ی دیگری که وجود دارد این است که در صورت بروز هر حادثه ای برای اتومبیل مسئولیت بر عهده ی راننده است.

از این رو افرادی که تمایل ندارند مسئولیت یک اتومبیل فوق لوکس و گران قیمت را بر عهده بگیرند باید این گزینه را برای اجاره مازراتی انتخاب کنند.

برای خواندن مطالب درمورد اجاره لندکروز

اجاره ماشین مازراتی تک سیر

قیمت اجاره مازراتی

یکی از مهم ترین موارد برای اجاره اتومبیل مازراتی قیمت این اتومبیل بسیار لوکس است افراد می توانند برای اطلاع از قیمت اجاره پیش از اقدام به سایت موسسه تکسیر مراجعه کنند و از قیمت های اجاره ی این اتومبیل در شرایط مختلف اطلاع پیدا کنند و سپس براساس آگاهی از ایم مبالغ اقدام به اجاره اتومبیل کنند.

قیمت اجاره اتومبیل مازراتی روزانه: 80000000 تومانقیمت اجاره اتومبیل مازراتی هفتگی: 420000000 تومانقیمت اجاره اتومبیل مازراتی ماهانه: 750000000 تومان

قیمت های اجاره با راننده

برای کیلومتر خارج از شهر: 800000 تومان

اجاره روزانه جهت 8 ساعت استفاده از اتومبیل در شهر تهران: 80000000 تومان

مدارک مورد نیاز برای اجاره مازراتی

همان طور که در ابتدا اشاره کردیم رنت خودرو تکسیر برای اطمینان از سلامت اتومبیل های اجاره ای خود مدارکی را دریافت می کند که مشتریان موظف هستند این مدارک را ارائه کنند.

متقاضیانی ایرانی برای اجاره مازراتی ملزم به ارائه یک چک به ارزش اتومبیل هستند.

ارائه ی سند مالکیت در تهران و در صورت عدم دسترسی ارائه 20 الی 30 درصد از ارزش اتومبیل وجه نقد به عنوان ودیعه

ارائه گواهینامه و کارت شناسایی معتبر

متقاضیان خارجی باید اصل پاسپورت خود را ارائه کنند

ارائه 1500 تا 5000 دلار ودیعه نقدی

گواهینامه معتبر

میزان کیلومتر مجازی که برای اتومبیل مازراتی در نظر گرفته اند 100 کیلومتر است و در صورت استفاده بیشتر کیلومترهای اضافه محاسبه خواهد شد.

در صورتی که قصد دارید مازراتی را برای ایام تعطیلات اجاره کنید باید 20 تا 30 درصد اضافه تر از مبلغ اجاره را بپردازید.

کیلومترهای بیرون از شهر که با حضور راننده هستند رفت و برگشت محاسبه خواهد شد.

اجاره خودرو مازراتی تک سیر

مازاراتی یک سازنده خودروی لوکس ایتالیایی است که در 1 دسامبر 1914 در بولونیا تاسیس شد.

اسم Maserati “لوکس، ورزش و سبک بازیگران در اتومبیل های منحصر به فرد” است

و بیانیه ماموریت نام تجاری این است که “ساخت خودروهای فوق العاده لوکس با سبک بی نظیر ایتالیایی

سازگار با محیط داخلی سفارشی و قدرت صدایی امضا”

دفتر مرکزی این شرکت در حال حاضر در مودنا قرار دارد و نماد آن یک درخت است.

Maserati در ابتدا با Ferrari S.p.A همراه بود، که تا سال 2015 در اختیار FCA قرار گرفت

در ماه مه سال 2014، با توجه به برنامه های بلند پروازانه و راه اندازی محصولات، Maserati در یک ماه رکورد بیش از 3000 اتومبیل را به فروش رساند.

این باعث شد آنها تولید مدل های Quattroporte و Ghibli را افزایش دهند.

علاوه بر Ghibli و Quattroporte، Maserati Maserati GranTurismo، GranTurismo Convertible، Maserati Levante (اولین Maserati SUV) و Maserati Alfieri جدید 2 + 2 را ارائه می دهد.

Maserati تولید 75000 خودرو در کارنامه خود سراسر جهان قرار داده است.

همانطور که می دانید تنها موسسه ای که در ایران خودرو مازاراتی آماده اجاره کرده است برای مشتریان خود

قدیمی ترین این موسسات یعنی تک سیر می باشد

سوالات متداول اجاره مازراتی

مدارک مورد نیاز برای اجاره مازراتی چیست ؟

ارائه گواهینامه و کارت شناسایی معتبر

متقاضیان خارجی باید اصل پاسپورت خود را ارائه کنند

ارائه ۱۵۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار ودیعه نقدی

گواهینامه معتبر

اجاره اتومبیل مازراتی با حضور راننده چگونه است ؟

اگر به دنبال یک شرایط با ریسک کمتر برای اجاره مازراتی هستید می توانید گزینه اجاره با حضور راننده را امتحان کنید.

اجاره اتومبیل مازراتی بدون حضور راننده چگونه است ؟

افرادی که قصد دارند از این اتومبیل فوق لوکس برای موقعیت های شخصی استفاده کنند بهتر است این گزینه را انتخاب نمایند.