اجاره خودرو لکسوس تک سیر

لکسوس بخش لوکس خودروی ژاپنی تویوتا است.

اجاره خودرو لکسوس توسط موسسه تک سیر بسیار ساده انجام می گردد .نام تجاری Lexus در بیش از 70 کشور و سرزمین های جهان به فروش می رسد و تبدیل به بزرگترین فروش ژاپن اتومبیل های برتر شده است. این در میان 10 بزرگترین مارک های جهانی ژاپن در ارزش بازار قرار دارد.Lexus مستقر در ناگویا، ژاپن است. مراکز عملیاتی در بروکسل، بلژیک و ایالات متحده در Plano، تگزاس واقع شده است.Lexus از یک پروژه شرکتی به منظور ایجاد یک صندوقدار جدید با نام F1، که در سال 1983 آغاز شد و در سال 1989 شروع به راه اندازی لکسوس LS کرد.

در نهایت، این بخش شامل مدل های سدان، کوپه، قابل تبدیل و SUV است.لکسوس تا سال 2005 به عنوان یک نام تجاری در بازار خانه اش وجود نداشت و تمام وسایل نقلیه بین المللی به عنوان Lexus از سال 1989 تا 2005 به بازار عرضه شد.در ژاپن تحت نام تویوتا و نام مدل معادل آن منتشر شد.در سال 2005، یک نسخه ترکیبی از کراسور RX عرضه شد و مدل های هیبریدی اضافی بعدا به ترکیب گروه تقسیم شد.Lexus در سال 2007 با اولین مدل اسپرت اسپرت F-F اسپرت F marque خود را در سال 2007 راه اندازی کرد.وسایل نقلیه لکسوس عمدتا در ژاپن تولید می شوند

قیمت اجاره لکسوس

قیمت اجاره لکسوس چقدر است؟ لکسوس یکی از اتومبیل های ساخت ژاپن است که در ایران طرفداران خاص خود را دارد. اتومبیل لکسوس یکی از انواع اتومبیل های شاسی بلند اسپرت است که ایمنی بالایی را در هنگام رانندگی برای سرنشینان خود ایجاد می کند. این اتومبیل به دلیل ظاهر بسیار زیبایی که دارد مورد توجه جوانان قرار می گیرد.  اولین گزینه ای که در هنگام اجاره لکسوس برای افراد حائز اهمیت است قیمت اجاره ی این اتومبیل است. با توجه به اینکه رنت های حرفه ای اتومبیل در سراسر دنیا برای اطلاع کاربران خود از لیست قیمت ها آن را بر روی سایت خود قرار می دهند.

موسسه تک سیر نیز از این قاعده مستثنی نیست برای اطلاع از قیمت اجاره اتومبیل مورد نظرتان می توانید به سایت مراجعه کنید.

قیمت اجاره لکسوس

قیمت اجاره روزانه لکسوس: 10000000 تومان

قیمت اجاره هفتگی لکسوس: 66000000 تومان

قیمت اجاره ماهانه لکسوس: 240000000 تومان

قیمت اجاره با راننده

کیلومتر بیرون از شهر: 60000 تومان

روزانه جهت 8 ساعت در تهران: 9000000 تومان

برای خواندن مطالب درمورد مدارک لازم برای مدارک لازم برای اجاره خودرو

اجاره خودرو لکسوس تک سیر

شرایط و مدارک لازم برای اجاره لکسوس

برای اجاره اتومبیل لکسوس لازم است که شرایط و مدارکی را به موسسه ارائه کنید. افراد ممکن است به هر دلیلی به اتومبیل شخصی دسترسی نداشته باشند از این رو می توانند با استفاده از خدمات شرکت های اجاره دهنده ی اتومبیل این نیاز خود را مرتفع سازند. متقاضیان به فراخور نیازی که دارند می توانند به شکل روزانه، ماهانه و هفتگی نسبت به اجاره اتومبیل لکسوس اقدام کنند.

اجاره ی اتومبیل لکسوس به دو روش مختلف انجام می گیرد که هر کدام شرایط خاص خود را دارد. این روش ها شامل اجاره اتومبیل بدون حضور راننده و با حضور راننده است که در ادامه به تفصیل به معرفی این روش ها خواهیم پرداخت.

شرکت های رنت اتومبیل در سراسر دنیا برای اطمینان از سلامت اتومبیل خود مدارکی را از مشتریان درخواست می کنند که افراد ملزم به ارائه ی آن به موسسه می باشند.این مدارک عبارتند از:

افراد در هنگام اجاره اتومبیل لکسوس بدون حضور راننده باید از سن قانونی برخوردار بوده و حداقل سن 20 سال در نظر گرفته شده است.

ارائه ی مدارک برای متقاضیان داخلی و خارجی متفاوت است.

متقاضیان ایرانی ملزم به ارائه ی

کارت شناسایی معتبر

گواهینامه ی دارای اعتبار

یک چک به ارزش اتومبیل لکسوس

ارائه ی سند مالکیت در تهران در صورت عدم دسترسی به سند این امکان وجود دارد که افراد 20 تا 30 درصد ارزش روز اتومبیل را به عنوان ودیعه ارائه کنند که در صورت سلامت اتومبیل در پایان مدت اجاره  مبلغ ودیعه به صورت تمام کمال بازگردانده خواهد شد. در غیر این صورت مبلغ خسارت محاسبه شده و از کل ودیعه کم خواهد شد.

متقاضیان خارجی

ارائه ی اصل پاسپورت

ارائه ی گواهینامه معتبر

پرداخت 1500 تا 5000 دلار به عنوان ودیعه

ایرانیان مقیم خارج از کشور این امکان را دارند که از کارت اقامت خود به عنوان کارت شناسایی معتبر استفاده کنند.

در صورتی که قصد دارید برای اجاره اتومبیل در زمان تعطیلات اقدام کنید باید مبلغ اجاره را 20 تا 30 درصد بیشتر از زمان های عادی پرداخت کنید.

پس از انعقاد قرارداد اجاره اتومبیل لکسوس دقت داشته باشید که مبلغ مربوط به مالیات و بیمه ی بدنه به اجاره اضافه خواهد شد.

تردد در جاده های خاکی و آفرود 2 تا 3 برابر بیشتر از اجاره روزانه محاسبه می گردد.

اجاره لکسوس بدون راننده

برخی از افراد تمایل دارند که لذت رانندگی با اتومبیل های لوکس را تجربه کنند. از این رو گزینه اجاره لکسوس بدون حضور راننده را انتخاب می کنند. این روش افراد را ملزم به ارائه ی مدارک و قبول شرایطی می کند که در بالا به آن ها اشاره شد. استفاده از روش اجاره اتومبیل لکسوس بدون حضور راننده باعث می شود که افراد بتوانند به راحتی در هر ساعت از شبانه روز به یک اتومبیل لوکس دسترسی داشته باشند و با خیال راحت به انجام امور روزمره خود برسند. از آن جا که اتومبیل لکسوس یک خودروی لوکس و اسپرت محسوب می شود گزینه مناسبی برای سفر به شمار می رود. می توانید با استفاده از این روش به مسافرت های طولانی مدت بروید. پیش از اقدام به کرایه اتومبیل لکسوس بدون حضور راننده به سایت مراجعه کنید و تمام جوانب امر را بسنجید. در این شیوه مسئولیت نگهداری از یک اتومبیل با قیمت بالا بر عهده ی شما خواهد بود. از دیگر مواردی که در این زمینه می توانیم به آن اشاره کنیم این است که استفاده از این روش مناسب افرادی است که قصد دارند برای مدت زمان طولانی یک اتومبیل را اجاره کنند مناسب است. افراد در این شرایط اجاره اتومبیل ملزم به پرداخت ودیعه هستند که یک امر کاملا طبیعی برای محافظت از اتومبیل ها به شمار می رود. هر اتفاقی که برای اتومبیل پیش بیاید همه ی مسئولیت آن بر عهده ی فرد اجاره کننده است.

اجاره لکسوس با راننده

در صورتی که تمایل دارید در هنگام اجاره لکسوس یک روش با خطر کمتر را تجربه کنید می توانید از اجاره اتومبیل لکسوس به همراه راننده استفاده کنید. این روش برای مدت زمان کمتر از 10 ساعت امکان پذیر نیست. مهم ترین ویژگی این نوع روش اجاره اتومبیل این است که نیازی به ارائه ی برخی از مدارک نیست. همچنین در صورت بروز هر حادثه ای برای اتومبیل مسئولیت آن بر عهده ی راننده می باشد. معمولا از این روش برای استقبال از مهمانان و ترانسفر به فرودگاه استفاده می کنند.

از دیگر ویژگی های اجاره اتومبیل لکسوس به همراه راننده این است که رانندگان شرکت به زبان انگلیسی تسلط دارند و می توانند نقش یک راهنمای خبره را برای توریست ها و مشتریان خارجی ایفا کنند.رانندگان براساس تجربه ای که دارند با همه ی معابر، خیابان ها و اماکن مهم شهر اعم از تجاری، اداری و تفریحی و…. آشنایی دارند از این رو کوتاه ترین مسیرها را برای رسیدن به مقصد انتخاب می کنند و همین امر باعث می شود که در زمان به میزان زیادی صرفه جویی شود. برای اجاره اتومبیل به این شیوه می توانید قبل از اقدام به سایت موسسه مراجعه کنید و از لیست قیمت اجاره آگاهی پیدا کنید.

اجاره اتومبیل رنت خودرو اجاره ماشین لکسوس

شرایط و مدارک لازم برای اجاره لکسوس چیست؟

کارت شناسایی معتبر

گواهینامه ی دارای اعتبار

یک چک به ارزش اتومبیل لکسوس

ارائه ی سند مالکیت در تهران

مدارک لازم برای اجاره لکسوس برای متقاضیان خارجی چیست؟

ارائه ی اصل پاسپورت

ارائه ی گواهینامه معتبر

پرداخت ۱۵۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار به عنوان ودیعه

از ویژگی های اجاره اتومبیل لکسوس به همراه راننده چیست ؟

از دیگر ویژگی های اجاره اتومبیل لکسوس به همراه راننده این است که رانندگان شرکت به زبان انگلیسی تسلط دارند و می توانند نقش یک راهنمای خبره را برای توریست ها و مشتریان خارجی ایفا کنند