اجاره لکسوس بعنوان یک خودروی لوکس بهترین روش برای استفاده کوتاه مدت از این اتومبیل در هنگام نیاز ، بدون صرف هزینه بالا برای خرید آن است که در بسیاری از موسسات مخصوص اجاره خودرو انجام می شود.

در این مقاله به شرح تمام نکات در این مورد پرداخته ایم لذا در ادامه ما را همراهی بفرمایید.

اجاره لکسوس

لکسوس بزرگ ترین توزیع کننده و تولید کننده خودرو های سفارشی در جهان خودرو های با کیفیت زیادی را به بازار عرضه کرده است.

خودرو های این برند جز با کیفیت ترین و خوش فیس ترین خودرو های لوکس جهان هستند و به خاطر ظاهر جوان پسند و پیشتازی در کورس های سرعت طرفداران بسیاری دارند.

در این گفتار تمام نکات پیرامون اجاره لکسوس را بررسی خواهیم کرد.

مزایای اجاره لکسوس

– اگر می خواهید نیو فیس ترین و جوان پسند ترین خودرو را اجاره کنید، پیشنهاد ما به شما اجاره لکسوس است. برند لکسوس مدل های متنوعی از زیبا ترین خودرو های جهان را با کیفیتی درخور ستایش تولید و عرضه کرده است.

– با اجاره لکسوس نیازی نیست که برای استفاده از این خودرو لوکس، زیبا و با کیفیت مبلغ هنگفتی پرداخت کنید و آن را خریداری کنید، کافی است مبلغ ناچیزی برای اجاره این خودرو بپردازید و به مدت دلخواه از آن استفاده کنید.

– هنگام خرید خودرو های لوکس خودروی شما فقط تا چند سال یا حتی چند ماه به روز و لاکچری است، چون روز به روز مدل های نیوفیس تر با آپشن های جدید به بازار عرضه می شوند. با اجاره لکسوس شما آخرین مدل خودرو تولید شده توسط برند محبوب خود را سوار می شوید بدون اینکه مجبور باشید بخش بزرگی از سرمایه خود را با خرید ماشین گران قیمتی مانند لکسوس راکد کنید.

– هنگام اجاره خودرو لکسوس پرداخت هزینه هایی مانند مالیات، تعمیر و تامین قطعات، اخذ بیمه نامه، معاینات فنی و… توسط شرکت اجاره دهنده پرداخت می شود و شما فقط با پرداخت اجاره بها و هزینه سوخت از مزایای خودرو بهره می برید.

اجاره خودرو لکسوس تک سیر

شرایط و مدارک لازم برای اجاره لکسوس

برای اجاره اتومبیل لکسوس لازم است که شرایط و مدارکی را به موسسه ارائه کنید.

افراد ممکن است به هر دلیلی به اتومبیل شخصی دسترسی نداشته باشند از این رو می توانند با استفاده از خدمات شرکت های اجاره دهنده ی اتومبیل این نیاز خود را مرتفع سازند.

متقاضیان به فراخور نیازی که دارند می توانند به شکل روزانه، ماهانه و هفتگی نسبت به اجاره اتومبیل لکسوس اقدام کنند.

اجاره ی اتومبیل لکسوس به دو روش مختلف انجام می گیرد که هر کدام شرایط خاص خود را دارد.

این روش ها شامل اجاره اتومبیل بدون حضور راننده و با حضور راننده است که در ادامه به تفصیل به معرفی این روش ها خواهیم پرداخت.

شرکت های رنت اتومبیل در سراسر دنیا برای اطمینان از سلامت اتومبیل خود مدارکی را از مشتریان درخواست می کنند که افراد ملزم به ارائه ی آن به موسسه می باشند.این مدارک عبارتند از:

افراد در هنگام اجاره اتومبیل لکسوس بدون حضور راننده باید از سن قانونی برخوردار بوده و حداقل سن 20 سال در نظر گرفته شده است.

ارائه ی مدارک برای متقاضیان داخلی و خارجی متفاوت است.

متقاضیان ایرانی ملزم به ارائه ی

کارت شناسایی معتبر

گواهینامه ی دارای اعتبار

یک چک به ارزش اتومبیل لکسوس

ارائه ی سند مالکیت در تهران در صورت عدم دسترسی به سند این امکان وجود دارد که افراد 20 تا 30 درصد ارزش روز اتومبیل را به عنوان ودیعه ارائه کنند که در صورت سلامت اتومبیل در پایان مدت اجاره  مبلغ ودیعه به صورت تمام کمال بازگردانده خواهد شد.

در غیر این صورت مبلغ خسارت محاسبه شده و از کل ودیعه کم خواهد شد.

متقاضیان خارجی

ارائه ی اصل پاسپورت

ارائه ی گواهینامه معتبر

پرداخت 1500 تا 5000 دلار به عنوان ودیعه

ایرانیان مقیم خارج از کشور این امکان را دارند که از کارت اقامت خود به عنوان کارت شناسایی معتبر استفاده کنند.

در صورتی که قصد دارید برای اجاره اتومبیل در زمان تعطیلات اقدام کنید باید مبلغ اجاره را 20 تا 30 درصد بیشتر از زمان های عادی پرداخت کنید.

پس از انعقاد قرارداد اجاره اتومبیل لکسوس دقت داشته باشید که مبلغ مربوط به مالیات و بیمه ی بدنه به اجاره اضافه خواهد شد.

تردد در جاده های خاکی و آفرود 2 تا 3 برابر بیشتر از اجاره روزانه محاسبه می گردد.

محصولات مشابه

کرایه ماشین عروس

اجاره بی ام و 630

اجاره پورشه پانامرا

اجاره بنز s500

اجاره لکسوس بدون راننده

برخی از افراد تمایل دارند که لذت رانندگی با اتومبیل های لوکس را تجربه کنند. از این رو گزینه اجاره لکسوس بدون حضور راننده را انتخاب می کنند.

این روش افراد را ملزم به ارائه ی مدارک و قبول شرایطی می کند که در بالا به آن ها اشاره شد.

استفاده از روش اجاره اتومبیل لکسوس بدون حضور راننده باعث می شود که افراد بتوانند به راحتی در هر ساعت از شبانه روز به یک اتومبیل لوکس دسترسی داشته باشند و با خیال راحت به انجام امور روزمره خود برسند.

از آن جا که اتومبیل لکسوس یک خودروی لوکس و اسپرت محسوب می شود گزینه مناسبی برای سفر به شمار می رود.

می توانید با استفاده از این روش به مسافرت های طولانی مدت بروید. پیش از اقدام به کرایه اتومبیل لکسوس بدون حضور راننده به سایت مراجعه کنید و تمام جوانب امر را بسنجید.

در این شیوه مسئولیت نگهداری از یک اتومبیل با قیمت بالا بر عهده ی شما خواهد بود.

از دیگر مواردی که در این زمینه می توانیم به آن اشاره کنیم این است که استفاده از این روش مناسب افرادی است که قصد دارند برای مدت زمان طولانی یک اتومبیل را اجاره کنند مناسب است.

افراد در این شرایط اجاره اتومبیل ملزم به پرداخت ودیعه هستند که یک امر کاملا طبیعی برای محافظت از اتومبیل ها به شمار می رود. هر اتفاقی که برای اتومبیل پیش بیاید همه ی مسئولیت آن بر عهده ی فرد اجاره کننده است.

اجاره لکسوس با راننده

در صورتی که تمایل دارید در هنگام اجاره لکسوس یک روش با خطر کمتر را تجربه کنید می توانید از اجاره اتومبیل لکسوس به همراه راننده استفاده کنید.

این روش برای مدت زمان کمتر از 10 ساعت امکان پذیر نیست. مهم ترین ویژگی این نوع روش اجاره اتومبیل این است که نیازی به ارائه ی برخی از مدارک نیست.

همچنین در صورت بروز هر حادثه ای برای اتومبیل مسئولیت آن بر عهده ی راننده می باشد. معمولا از این روش برای استقبال از مهمانان و ترانسفر به فرودگاه استفاده می کنند.

اجاره اتومبیل رنت خودرو اجاره ماشین لکسوس

از دیگر ویژگی های اجاره اتومبیل لکسوس به همراه راننده این است که رانندگان شرکت به زبان انگلیسی تسلط دارند و می توانند نقش یک راهنمای خبره را برای توریست ها و مشتریان خارجی ایفا کنند.

رانندگان براساس تجربه ای که دارند با همه ی معابر، خیابان ها و اماکن مهم شهر اعم از تجاری، اداری و تفریحی و…. آشنایی دارند.

از این رو کوتاه ترین مسیرها را برای رسیدن به مقصد انتخاب می کنند و همین امر باعث می شود که در زمان به میزان زیادی صرفه جویی شود.

برای اجاره اتومبیل به این شیوه می توانید قبل از اقدام به سایت موسسه مراجعه کنید و از لیست قیمت اجاره آگاهی پیدا کنید.

مناسب ترین قیمت اجاره لکسوس

تعیین مناسب ترین قیمت برای اجاره لکسوس به فاکتور های متعددی بستگی دارد.

از جمله اینکه نوع و سری خودرو لکسوس چیست، چون این برند خودرو های لوکس در کلاس های استاندارد متنوعی را عرضه کرده است و هم چنین موارد دیگری مانند ضوابط و قوانین شرکت اجاره دهنده، مدل و کارکرد خودرو، حتی مواردی مانند رنگ، آپشن های اضافی و نمای داخلی و بیرونی خودرو در تعیین قیمت اجاره آن موثر هستند، پس نمی توان بدون اطلاع از جزییات قیمت مشخصی برای اجاره این خودرو تعریف کرد.

از طرف دیگر چون قیمت اجاره خودرو های لوکس با توجه به ارزش کلی خودرو تعیین می شود و قیمت روز خودرو هم تحت تاثیر عدم ثبات شرایط اقتصادی به صورت دائم نوسان می کند، عملا تعیین قیمت اجاره به صورت روزانه انجام می شود.

البته به طور کلی می توان گفت مراجعه به یک شرکت اجاره دهنده معتبر تا حد زیادی می تواند به شما کمک کند که خودرو لکسوس را به مناسب ترین قیمت اجاره کنید.

شما می توانید با مراجعه به وب سایت های معتبری مانند وب سایت تک سیر www.takseir.com ) ) از مناسب ترین قیمت اجاره لکسوس و سایر خودرو های لوکس آگاه شوید.

اجاره لکسوس در تهران

استفاده از خودروهای لوکس یکی از خواسته هایی است که افراد زیادی در پی آن هستند، اما بدلیل هزینه بالا توان خرید این نوع ماشین ها را ندارد .

در این راستا شرکت اجاره خودرو تکسیر بر آن شده تا این خواسته ی افراد را تا حد امکان با اجاره دادن ماشین های لوکس تحت شرایط و قواعد مشخص و با بهترین قیمت ها برآورده کند .

در صورت نیاز برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن  ۰۲۱۲۲۵۶۳۲۲۳  تماس حاصل بفرمایید و در صورت تمایل به بازدید حضوری به آدرس یوسف آباد، خیابان حسینی، خیابان اشک شهر، پلاک 11 مراجعه فرمایید ،همکاران ما پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

سخن پایانی

در این گفتار به معرفی و بیان ویژگی های خودرو لکسوس پرداختیم و اطلاعاتی در مورد اجاره این خودرو لوکس و یکی از معتبر ترین مراکز اجاره دهنده خودرو در تهران اطلاعاتی ارائه دادیم.

شما با اجاره این خودرو با کیفیت و لاکچری می توانید با حداقل هزینه به مدت دلخواه برای حضور در مراسمات و جشن ها و یا قرار های کاری مهمتان و به صورت با راننده یا بدون راننده از این خودرو استفاده کنید و از کیفیت و کارایی آن لذت ببرید.

سوالات متداول اجاره لکسوس

شرایط و مدارک لازم برای اجاره لکسوس چیست؟

کارت شناسایی معتبر

گواهینامه ی دارای اعتبار

یک چک به ارزش اتومبیل لکسوس

ارائه ی سند مالکیت در تهران

مدارک لازم برای اجاره لکسوس برای متقاضیان خارجی چیست؟

ارائه ی اصل پاسپورت

ارائه ی گواهینامه معتبر

پرداخت ۱۵۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار به عنوان ودیعه

از ویژگی های اجاره اتومبیل لکسوس به همراه راننده چیست ؟

از دیگر ویژگی های اجاره اتومبیل لکسوس به همراه راننده این است که رانندگان شرکت به زبان انگلیسی تسلط دارند و می توانند نقش یک راهنمای خبره را برای توریست ها و مشتریان خارجی ایفا کنند