اجاره خودرو لوکس ارزان

با توجه به اینکه این روزها قیمت خودروهای لوکس به شکل سرسام آوری افزایش یافته است، اجاره خودرو لوکس ارزان یک گزینه مناسب برای متقاضیانی است که جهت مراسمات و تشریفات نیاز به اتومبیل های لوکس دارند. ممکن است شما به هر دلیلی به اجاره اتومبیل لوکس نیاز داشته باشید. این دلایل می تواند اجرای مراسمات استقبال از مهمانان خارجی یا برگزاری جشن های مجلل باشد. راه حل این مشکل مراجعه به موسسات کرایه خودرو لوکس است. شرکت تک سیر یکی از قدیمی ترین شرکت های اجاره اتومبیل در ایران است که با گردآوری اتومبیل های لوکس و روز دنیا به متقاضیان این امکان را می دهد که مراسمات خود را به نحو احسن انجام دهند.

متقاضیان می توانند از دو روش مختلف برای اجاره خودروهای لوکس بهره بگیرند که شامل اجاره اتومبیل لوکس بدون حضور راننده و با حضور راننده است. افراد می توانند اتومبیل مورد نظر خود را براساس نیاز خود به شکل روزانه، هفتگی، ماهانه و در برخی موارد سالانه اجاره کنند. موقعیت های خاصی وجود دارد که استفاده از خودروهای لوکس برای حفظ کلاس اجتماعی و پرستیژ الزامی است. شما می توانید با کمترین هزینه ها براساس نیازتان هر نوع اتومبیل لوکس اروپایی و آسیایی را اجاره کنید.

شرایط اجاره خودرو لوکس

همان طور که در ابتدا اشاره کردیم می توانید در شرایط مختلفی نسبت به اجاره خودرو لوکس اقدام کنید. اگر شما جزو آن دسته از افراد هستید که نیاز دارید یک اتومبیل لوکس در همه ساعات شبانه روز در دسترس تان باشد و بتوانید از آن نهایت استفاده را ببرید بهتر است از گزینه اجاره اتومبیل لوکس بدون حضور راننده بهره ببرید. به صورت کلی باید بگوییم که موسسه تک سیر برای حفاظت از اتومبیل های لوکس خود شرایط خاصی را ارائه می کند که متقاضیان باید براساس آن شرایط نسبت به اجاره اتومبیل های لوکس اقدام نمایند. اولین موردی که باید در این شرایط مد نظر داشته باشید ارائه ی یک سند مالکیت در تهران جهت ودیعه است. ممکن است برخی از متقاضیان امکان ارائه ی سند را نداشته باشند بنابراین می توانند به عنوان ودیعه 20 الی 30 درصد قیمت روز اتومبیل لوکس مورد نظر را به صورت نقدی نزد موسسه به عنوان ودیعه به امانت بگذارند. .

اجاره خودرو لوکس

نکته ی قابل توجه این است که ودیعه ی مورد نظر بعد از بازگرداندن اتومبیل و اطلاع از سلامت خودرو به افراد بازگردانده می شود. در صورت آسیب به اتومبیل میزان خسارت از ودیعه کسر خواهد شد. متقاضیان بهتر است قبل از مراجعه ی حضوری به شرکت لیست قیمت اتومبیل های لوکس را دریافت و مطالعه کرده و براساس آن اقدام به اجاره نمایند. افرادی که برای اجاره خودرو لوکس بدون حضور راننده اقدام می کنند باید حداقل 20 سال سن داشته باشند و در کنار کارت شناسایی معتبر گواهینامه ی دارای اعتبار بالای شش ماه را ارائه کنند

ایرانیان مقیم خارج از کشور می توانند کارت اقامت خود را به عنوان کارت شناسایی معتبر و توریست های خارجی پاسپورت خود را به موسسه ارائه کنند.

اما این سوال پیش خواهد آمد که اجاره خودرو لوکس به همراه راننده برای چه افرادی مناسب است؟ این امکان وجود دارد که برخی از متقاضیان تجربه ی رانندگی با اتومبیل های لوکس را نداشته باشند بنابراین می توانند از حضور راننده نهایت بهره را ببرند. این گزینه شامل افرادی می شود که با شهر آشنایی کامل نداشته باشند. ممکن است متقاضیان توریست های خارجی یا افراد ایرانی ناآشنا به خیابان های شهر باشند. حضور راننده باعث می شود که به سادگی به محل های مورد نظرتان بروید.

رانندگانی که در شرکت تک سیر مشغول به کار هستند علاوه بر اینکه با همه ی نقاط شهر آشنایی دارند با زبان انگلیسی نیز تسلط دارند از این رو می توانند به عنوان یک راهنمای فوق العاده برای افراد غیر ایرانی و توریست ها عمل کنند. نکته بسیار مهمی که در این زمینه وجود دارد این است که متقاضیان در این شرایط نیاز به ارائه ی برخی از مدارک مانند گواهینامه نخواهند بود. در صورت بروز هر حادثه ای همه ی مسئولیت ها بر عهده ی راننده خواهد بود. با توجه به اینکه این اتومبیل ها لوکس هستند و از قیمت میلیاردی برخوردارند شرکت به صلاحدید خود از متقاضیان اجاره اتومبیل های لوکس نیز مدارکی را دریافت خواهد کرد. در کل این روش از ریسک پایینی برخوردار است و معمولا برای تشریفات رسمی و ترانسفر های فرودگاهی مورد استفاده قرار می گیرد.

برای خواندن مطالب درمورد اجاره جنسیس کوپه

مدارک لازم برای اجاره خودرو لوکس

همانطور که میدانید ارائه ی برخی مدارک برای اجاره خودرو لوکس الزامی است که در ادامه به معرفی آن ها خواهیم پرداخت. مدارک برای متقاضیان ایرانی و خارجی متفاوت است.

متقاضیان ایرانی باید مدارک ذیل را برای اجاره اتومبیل های لوکس ارائه دهند:

متقاضیان ایرانی:

ارائه یک چک به ارزش اتومبیل لوکس مورد نیازتان

ارائه ی سند مالکیت در تهران در صورت عدم دسترسی به سند می شود 20 الی 30 درصد از ارزش اتومبیل را به عنوان ودیعه به شرکت ارائه دهید.

ارائه کارت شناسایی معتبر

ارائه ی گواهینامه دارای اعتبار

متقاضیان غیر ایرانی:

ارائه ی اصل پاسپورت

ارائه ی 1500 تا 5000 دلار وجه نقد که با توجه به نوع اتومبیل تعیین می گردد.

ارائه ی گواهینامه داری اعتبار

پس از آنکه قرار داد برای اجاره اتومبیل منعقد شد مالیات و بیمه مربوط به بدنه اتومبیل نیز اضافه می می شود.

در صورتی که قصد دارید اتومبیل لوکس مورد نظرتان را در هنگام تعطیلات اجاره کنید 20 الی 30 درصد با توجه به مدل اتومبیل اضافه اجاره وجود دارد.

کیلومتر مجاز برای تردد اتومبیل های لوکس مانند مازراتی، پورشه، بنز ، بی ام و در طول روز 100 کیلومتر تعیین شده است در صورتی که بیشتر از میزان مجاز تردد داشته باشید کیلومترهای اضافه محاسبه خواهد شود.

هزینه بنزین مصرفی بر عهده ی فرد اجاره کننده است.

تردد در جاده های خاکی و آفرود 2 تا 3 برابر اجاره روزانه در نظر گرفته خواهد شد.

کیلومترهای بیرون از شهر به همراه راننده به صورت رفت و برگشت محاسبه می گردد.

در صورتی که قصد دارید گزینه اجاره اتومبیل لوکس بدون راننده را به شکل روزانه تجربه کنید یک روز 10 ساعت محاسبه خواهد شد.

سوالات متداول اجاره خودرو لوکس

شرایط اجاره خودرو لوکس بدون راننده چیست ؟

اگر شما جزو آن دسته از افراد هستید که نیاز دارید یک اتومبیل لوکس در همه ساعات شبانه روز در دسترس تان باشد و بتوانید از آن نهایت استفاده را ببرید بهتر است از گزینه اجاره اتومبیل لوکس بدون حضور راننده بهره ببرید.

مدارک لازم برای اجاره خودرو لوکس برای متقاضیان ایرانی چیست ؟

ارائه یک چک به ارزش اتومبیل لوکس مورد نیازتان

ارائه ی سند مالکیت در تهران در صورت عدم دسترسی به سند می شود ۲۰ الی ۳۰ درصد از ارزش اتومبیل را به عنوان ودیعه به شرکت ارائه دهید.

ارائه کارت شناسایی معتبر

ارائه ی گواهینامه دارای اعتبار

مدارک لازم برای اجاره خودرو لوکس برای متقاضیان غیر ایرانی چیست ؟

ارائه ی اصل پاسپورت

ارائه ی ۱۵۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار وجه نقد که با توجه به نوع اتومبیل تعیین می گردد.

ارائه ی گواهینامه داری اعتبار