اجاره خودرو قشم از جمله خدمات ارائه شده توسط شرکت تکسیر بمنظور بر طرف کردن نیاز مشتری های عزیز خود می باشد که در پی اجاره ماشین های لوکس با قیمت و شرایط اجاره مناسب هستند. در این مقاله به توضیح کامل این مطلب پرداخته ایم.

اجاره ماشین در قشم

تک سیر موسسه اجاره خودرو یی می باشد که علاوه بر تهران در قشم نیز ماشین کرایه می دهد
همینطور که میدونید این موسسه در کنار خودرو های خارجی ون های لوکس هم اماده ارائه دارد
در قشم نیز همه خودرو های ما تنوع زیادی دارد و همگی از هر نظر سالم می باشند.
خودرو کرایه ای قشمبرای خواندن مطالب درمورد اجاره ماشین

اجاره خودرو ارزان در قشم 

اجاره خودرو قشم چه شرایطی دارد؟ موسسه تک سیر به عنوان یکی از موسسات قدیمی رنت خودرو در ایران است که امکان اجاره اتومبیل ارزان را در قشم فراهم کرده است.

اجاره خودرو قشم مزیت های زیادی برای مسافران  به دنبال دارد. افرادی که با هدف سفر تفریحی به قشم می روند.

در صورت استفاده از وسایل نقلیه شخصی باید استهلاک زیادی را پرداخت کنند. اگر گزینه استفاده از وسایل نقلیه عمومی انتخاب کنند باید زمان و هزینه های زیادی را صرف کنند.

با استفاده از خدمات اجاره خودرو قشم می توانید با خیال راحت به هر نقطه از جزیره سفر کرده و در صورت بروز مشکل در اتومبیل بدون پرداخت هزینه اضافی به سادگی اتومبیل خود را تعویض کنید.

یکی دیگر از مزایای اجاره اتومبیل در قشم این است که افراد می توانند لذت رانندگی با خودروهای لوکس را با قیمت ارزانی تجربه کنند.

اجاره خودرو موسسه تک سیر اجاره خودرو در قشم اجاره اتومبیل هیوندای

شرایط اجاره خودرو در قشم

همان طور که می دانید اجاره اتومبیل در قشم به دو روش مختلف امکان پذیر است.

توریست ها و افرادی که برای اولین بار به این جزیره سفر می کنند معمولا تمایل دارند از روش اجاره اتومبیل با حضور راننده بهره مند شوند.

این قابلیت به آن ها اجازه می دهد تا به سادگی و بدون هدر رفتن وقت به مکان های تفریحی مورد نظر خود بروند.

.


برخی از افراد که برای انجام امور کاری به جزیره قشم سفر می کنند و نیاز دارند که در هر ساعت از شبانه روز به اتومبیل مورد نظرشان دسترسی داشته باشند می توانند از سرویس اجاره خودرو قشم بدون راننده استفاده کنند.

این افراد می توانند به سادگی و بدون مراجعه ی حضوری از طریق سایت اتومبیل مورد نظر خود را رزرو کرده و در هر نقطه از جزیره که مد نظرشان است تحویل بگیرند.

این روش مناسب افرادی است که به هر دلیلی به وسایل نقلیه ی شخصی دسترسی ندارند.

افرادی که به دنبال ماجراجویی و لذت رانندگی در سفر به این جزیره هستند می توانند با اجاره اتومبیل های آفرود این لذت را تجربه کنند.

با اجاره اتومبیل بدون حضور راننده می توانید در هر ساعت از شبانه روز به هر نقطه ی جزیره سفر کنید.

اجاره خودرو قشم با راننده

همانطور که می دانید اجاره خودرو لوکس به دوشکل باراننده و بدون راننده صورت می گیرد.

از آنجایی که قشم شهر توریست پذیری است، در اغلب اوقات اجاره خودرو در قشم با اهداف گردشگری و توسط توریست های خارجی صورت می گیرد.

معمولا اجاره خودرو در قشم با راننده متداول تر است. چون راننده هم به مسیرها و آدرس امکان تجاری و تفریحی جزیره تسلط دارد و هم می تواند به عنوان یک راهنما سفر و مترجم به توریست ها کمک کند.

از این نظر اجاره خودرو در قشم بیشتر به صورت با راننده صورت می گیرد. لازم به ذکر است که تعرفه اجاره خودرو با راننده هم بیشتر از اجاره خودرو بدون راننده است.

البته فاکتورهای دیگری مانند نوع و مدل خودرو و مدت زمان اجاره هم در تعیین اجاره بها موثر هستند.

اجاره خودرو قشم بدون راننده

برای اجاره خودرو لوکس در قشم و دیگر نقاط ایران لازم است که تعیین کنید می خواهید خودرو را به صورت با راننده اجاره کنید یا بدون راننده، در صورتی که قصد دارید خودرو را بدون راننده اجاره کنید باید گواهینامه معتبر رانندگی داشته باشید ضمنا در طول مدتی که خودرو اجاره ای در اختیار شما قرار می گیرد؛ مسئولیت حفظ سلامت خودرو تمام وکمال برعهده شما خواهد بود.

برای اجاره خودرو بدون راننده شما باید ضمانت معتبری به شرکت اجاره دهنده تحویل دهید، بسیاری از شرکت های اجاره دهنده خودرو برای اجاره اتومبیل بدون راننده قوانین و ضوابط سخت گیرانه تری نسبت به اجاره خودرو لوکس با راننده دارند،

در مقابل بعضی دیگر از شرکت های معتبر اجاره خودرو ضوابط منعطف تری دارند و به شما این امکان را می دهند که بدون درد سر از رانندگی با یک خودرو لوکس اجاره ای لذت ببرید. ضمنا اجاره خودرو بدون راننده قشم اجاره بهای کمتری نسبت به اجاره خودرو با راننده دارد.

نکته ی مهمی که در ارتباط با اجاره ی اتومبیل بدون حضور راننده باید گفت در ابتدای امر به بیمه اتومبیل توجه داشته باشید و پیش از اقدام به این کار جوانب امر و مسئولیت هایی را که بر عهده ی فرد اجاره کننده است را در نظر بگیرید سپس اقدام کنید.

یکی از موارد پرکاربرد استفاده از رنت خودرو در جزیره قشم استفاده از این خدمات برای ترانسفر مهمانان و مسافران به فرودگاه می باشد. افراد می توانند با اجاره ی خودروهای لوکس مهمانان خود را از فرودگاه به محل مورد نظر یا بالعکس انتقال دهند.

لیست قیمت اجاره خودرو در قشم

موسسه اجاره اتومبیل تک سیر یکی از حرفه ای ترین رنت های خودرو در ایران به شمار می رود از این رو برای اطلاع مشتریان از وضعیت قیمت اتومبیل ها لیست قیمت را از طریق سایت در اختیار مشتریان قرار داده است.

افراد پیش از اقدام به اجاره ابتدا می توانند به سایت مراجعه کرده و لیست قیمت اتومبیل های لوکس اروپایی و آسیایی را مشاهده کنند و پس از آگاهی از آن ها نسبت به اجاره اتومبیل مورد نظرشان اقدام کنند.

شما می توانید در کنار انواع اتومبیل های لوکس و اسپرت، اتومبیل های ارزان را نیز مشاهده کنید.

افرادی که برای مدت زمان طولانی به اتومبیل اجاره ای نیاز دارند می توانند خودرو مورد نظر خود را از میان اتومبیل های با اجاره ی ارزان انتخاب کنند.

البته این موضوع شامل اتومبیل های لوکس نیز می شود اگر شما برای مدت زمان طولانی تری به یک اتومبیل لوکس نیاز دارید بهتر است از گزینه های اجاره هفتگی یا ماهانه استفاده کنید.

برای خواندن مطالب درمورد اجاره پورشه

قشم اجاره خودرو تهران

مدارک لازم برای اجاره خودرو در قشم

همان طور که در ابتدا اشاره کردیم اجاره خودرو قشم به دو روش متفاوت بدون حضور و با حضور راننده انجام می گیرد که با توجه به انتخاب متقاضیان ارائه ی مدارک مورد نیاز نیز متفاوت است.

همه ی موسسه های رنت اتومبیل در سراسر دنیا برای اطمینان و تضمین سلامت اتومبیل های خود که معمولا در دسته ی خودروهای لوکس با قیمت های بسیار بالا قرار می گیرند از متقاضیان اجاره ی اتومبیل مدارکی را درخواست می کنند که افراد ملزم هستند این مدارک را به موسسه ارائه کنند.

موسسه ی اجاره ی اتومبیل تک سیر نیز از این قاعده مستثنی نیست و برای اجاره اتومبیل های خود از مشتریان درخواست مدارک خاصی را دارد.

در صورتی که متقاضیان قصد داشته باشند از خدمات اجاره اتومبیل با حضور راننده بهره مند شوند لازم نیست برخی از مدارک را که مربوط به رانندگی است را ارائه کنند.

یکی از ویژگی های انتخاب اجاره اتومبیل بدون حضور راننده این است که در صورت بروز هر اتفاقی برای اتومبیل همه ی مسئولیت آن بر عهده ی راننده است.

در صورتی که قصد دارید از سرویس اجاره خودرو قشم بدون حضور راننده استفاده کنید باید مدارک زیر را به موسسه ارائه کنید.

افرادی که قصد دارند از این روش اجاره استفاده کنند باید حداقل 20 سال سن داشته باشند.

ارائه ی گواهینامه ی دارای اعتبار حداقل 6 ماه الزامی است.

ارائه ی کارت شناسایی معتبر ( ایرانیان مقیم خارج از کشور می توانند از کارت اقامت خود به عنوان کارت شناسایی استفاده کنند)

ارائه ی ودیعه 20 تا 30 درصد از قیمت روز اتومبیل یا ارائه ی یک فقره چک به ارزش اتومبیل

متقاضیان خارجی

ارائه ی اصل پاسپورت الزامی است.

با توجه به قیمت اتومبیل ملزم به پرداخت 1500 تا 5000 دلار وجه نقدی

ارائه ی گواهينامه معتبر الزامي است.

پس از انعقاد قرار داد اجاره ماليات و بيمه بدنه مبلغ مورد نظر را به اجاره اضافه مي كنند.

در صورتي كه افراد قصد دارند براي ايام تعطيلات نسبت به اجاره خودرو قشم اقدام كنند بايد 20 تا 30 درصد مبلغ اجاره را اضافه پرداخت كنند.

كيلومترهاي مجازي كه براي اتومبيل هاي معمولي در نظر مي گيرند 200 كيلومتر است و كيلومتر مجاز براي اتومبيل هاي لوكس 100 كيلومتر است در صورتي كه روزانه بیشتر از حد مجاز کیلومترهای تعیین شده رانندگی کنید قیمت كيلومترهاي اضافه محاسبه خواهد شد.

جاده هاي خاكي و آفرود 2 تا 3 برابر اجاره روزانه حساب مي شود.

اجاره پرادو

اجاره سانتافه

اجاره مازراتی

اجاره بی ام و 528

مزایای اجاره ماشین در قشم

مزایای اجاره ماشین در قشم یا در هر شهر دیگری که باشد دارای امکانات و ویژگی‌هایی است که باعث رفع نیازهای آجل اجاره‌کننده خواهد شد.

علاوه بر این اجاره ماشین در قشم دارای مزیت‌های دیگری نیز هست که در زیر به تمام این مزیت‌های خواهیم پرداخت:

• فقدان دغدغه و نگرانی نسبت به از بین رفتن ارزش خودرو: یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین مزایای اجاره خودرو در هر نقطه‌ای که باشد،در قیاس با داشتن خودروی شخصی این است که شمارا در مورد هزینه‌های سنگین استهلاک خودرو معاف می¬کند.

اجاره‌کننده نه‌تنها قادر خواهد بود با خیالی آسوده و بی‌دغدغه از هر نوع ، رنگ و مدلی از خودرو لذت ببرد ، بلکه هیچ لزومی ندارد که از هزینه‌های استهلاک خودرویی که سوار آن شده است نگران باشد.

اگر قرارداد اجاره خودرو کامل باشد، فرد اجاره‌کننده هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال خرابی و استهلاک خودرو نخواهد داشت و با فراغ بالا می‌تواند از اتومبیل انتخابی خود لذت ببرد.

برای خواندن مطالب درمورد اجاره اسپورتیج

در حالت عادی یک اتومبیل صفر به‌موازات اینکه روشن‌شده و با آن رانندگی شود حدود 30 درصد از ارزش خود را از دست می¬دهد اما در مورد اتومبیل کرایه‌ای ولو اینکه صفر هم باشد هیچ‌گونه هزینه‌ای را متوجه کرایه کننده نخواهد کرد.

• نیاز نداشتن به‌صرف هزینه اضافی برای بیمه خودرو: اگر شما بخواهید یک ماشین را کرایه کنید، باید اطمینان حاصل کنید که این شرکت اتومبیل‌های خود را بیمه کرده باشد.

درواقع این‌یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب شرکت‌های اجاره خودرو می¬باشد که بایستی از همان ابتدا آن را در نظر بگیرید.

این بیمه بدون احتیاج به‌صرف کردن هزینه‌های زیاد و درزمانی که شما آن خودرو را کرایه نموده‌اید، خودروی موردنظر را نیز پوشش می‌دهد.

در این صورت است که اگر در زمان اجاره خودرو حادثه‌ای متوجه ماشین شده و نیا تصادف کند و آسیب ببیند،در صورت برخورداری از بیمه بدنه شما از پرداخت خسارت معاف خواهید بود.

پس همواره در زمان اجاره اتومبیل موردنظر خود از بیمه‌های کامل استفاده کنید. اگرچه هزینه این نوع بیمه نسبت به بیمه‌های معمولی بیشتر است اما دیگر خیالتان اربابت آسیب دیدن احتمالی خودرو راحت خواهد بود.

• بی‌نیازی از تعمیرات و نگهداری خودرو: همه می‌دانند که هزینه‌های نگهداری و تعمیرات خودرو گاهی سر به فلک می¬کشد.

یکی دیگر از مزیت‌های مهم اتومبیل‌های کرایه‌ای این است که شما دیگر لازم نیست نگران هزینه نگهداری و تعمیرات خودرو باشد.

در این مورد خود شرکت اجاره دهنده همه اعمال لازم را برای تعمیرات و نگهداری خودرو انجام داده و شما تنها کاری که باید بکنید این است که باک بنزین را پرکنید و به جاده بزنید.

البته در برخی از شرکت‌های رنت خودرو با پرداخت مبلغ مابه‌التفاوت می‌توانید خودرویی با باک پر تحویل بگیرید.

• عدم نگرانی از مشکلات جابجایی و سفر در قشم: همان‌طور که می¬دانید جزیره قشم مکانی بسیار وسیع و بزرگ است و رفتن به برخی از مکان‌ها بسیار صعب‌العبور نیز هست.

در این مورد شما می‌توانید با اجاره مدلی از خودروی شاسی‌بلند آ فرودی به همه مکان‌های موردنظر خودسر زنده و اگر از اتومبیلی با راننده را انتخاب کنید.

کافی است تنها بنشینید و در مقصد خود از ماشین پیاده شده و از طبیعت لذت ببرید.

• عدم وجود وسیله نقلیه مناسب در قشم: باوجوداینکه جزیره قشم یکی از توریستی‌ترین مناطق خاک ایران محسوب شده .

سالانه افراد بسیاری از سراسر کشور و حتی کشورهای دیگر برای دیدن این جزیره به آنجا سفر می¬کنند اما هنوز سیستم حمل‌ونقل آن( به دلیل فضای بومی خاص اش) به‌ویژه برای مناطق بکر، قابل‌اعتماد نیست.

گاهی حتی وسیله برای رفتن به این نقاط یافت نمی¬شود. به همین دلیل شما با «رنت» یک خودروی مناسب می‌توانید با خاطری آسوده به هر نقطه‌ای که می‌خواهید بروید.

معتبر ترین مراکز اجاره خودرو قشم

منطقه قشم یکی از مناطقی است که اجازه خودرو های لوکس در آن توسط مراکز اجاره خودرو معتبر زیادی صورت می گیرد.

یکی از معتبرترین مراکز اجاره خودرو مرکز توریستی تشریفاتی تک سیر است، این مرکز با کیفیت ترین خودرو های لوکس و گران قیمت جهان را با کم ترین تعرفه و آسان ترین شرایط به صورت اجاره ای در اختیار توریست ها و هم وطنان قرار می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و آسمایی با خدمات تک سیر می توانید به وب سایت این مجموعه مراجعه کنید.

کلام آخر

امروزه موسسات «رنت» خودرو در هر استان، شهر و ناحیه¬ای از کشور وجود دارد.

اغلب این موسسات دارای تنوع بسیار بالایی در انواع و اقسام مدل و طرح و و رنگ های اتومبیل هستند و افراد متقاضی می توانند با توجه به سلیقه و هدف خود اتومبیل مورد نظر را از میان ده ها اتومبیل دیگر انتخاب کنند.

در جزیره قشم نیز وجود این موسسات بسیار زیاد شده است است. از دلایلی که می توان علت ازدیاد این بنگاه ها و موسسات را در جزیره قشم دانست

1. توریستی بودن جزیره قشم2. مساحت و بزرگی این جزیره3.به دلیل بکر بودن بسیاری از مناطق آن نیاز به خودروهای مخصوص رفتن به این مکان ها بسیار زیاد است 4.برگزاری مراسمات و تشریفات و همینطور جشن هایی چون عروسی و عقد در این نقطه از کشور به دلبل زیبایی و خاص بودن آن روز به روز در حال افزایش است و… این دلایل در کنار دیگر دلایل باعث شده که این روزها فعالیت «رنت»خودرو در جزیره قشم روز به روز رونق بیشتری بگیرد.

سوالات متداول اجاره خودرو قشم

مدارک لازم برای اجاره خودرو در قشم چیست ؟

حداقل ۲۰ سال سن

ارائه ی گواهینامه ی دارای اعتبار حداقل ۶ ماه الزامی است.

ارائه ی کارت شناسایی معتبر

ارائه ی ودیعه ۲۰ تا ۳۰ درصد از قیمت روز اتومبیل یا ارائه ی یک فقره چک به ارزش اتومبیل

مدارک لازم برای اجاره خودرو در قشم برای متقاضیان خارجی چیست ؟

ارائه ی اصل پاسپورت الزامی است.

با توجه به قیمت اتومبیل ملزم به پرداخت ۱۵۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار وجه نقدی

ارائه ی گواهينامه معتبر الزامي است.

پس از انعقاد قرار داد اجاره ماليات و بيمه بدنه مبلغ مورد نظر را به اجاره اضافه مي كنند.

كيلومترهاي مجازي برای اتومبیل های لوکس چند کیلومتر است ؟

كيلومتر مجاز براي اتومبيل هاي لوكس ۱۰۰ كيلومتر است در صورتي كه روزانه بیشتر از حد مجاز کیلومترهای تعیین شده رانندگی کنید قیمت كيلومترهاي اضافه محاسبه خواهد شد.