اجاره ماشین در قشم

تک سیر موسسه اجاره خودرو یی می باشد که علاوه بر تهران در قشم نیز ماشین کرایه می دهد

همینطور که میدونید این موسسه در کنار خودرو های خارجی ون های لوکس هم اماده ارائه دارد

در قشم نیز همه خودرو های ما تنوع زیادی دارد و همگی از هر نظر سالم می باشند.

خودرو کرایه ای قشم

برای خواندن مطالب درمورد اجاره ماشین

اجاره خودرو ارزان در قشم 

اجاره خودرو قشم چه شرایطی دارد؟ موسسه تک سیر به عنوان یکی از موسسات قدیمی رنت خودرو در ایران است که امکان اجاره اتومبیل ارزان را در قشم فراهم کرده است. اجاره خودرو قشم مزیت های زیادی برای مسافران  به دنبال دارد. افرادی که با هدف سفر تفریحی به قشم می روند. در صورت استفاده از وسایل نقلیه شخصی باید استهلاک زیادی را پرداخت کنند. اگر گزینه استفاده از وسایل نقلیه عمومی انتخاب کنند باید زمان و هزینه های زیادی را صرف کنند. با استفاده از خدمات اجاره خودرو قشم می توانید با خیال راحت به هر نقطه از جزیره سفر کرده و در صورت بروز مشکل در اتومبیل بدون پرداخت هزینه اضافی به سادگی اتومبیل خود را تعویض کنید. یکی دیگر از مزایای اجاره اتومبیل در قشم این است که افراد می توانند لذت رانندگی با خودروهای لوکس را با قیمت ارزانی تجربه کنند.

اجاره خودرو موسسه تک سیر اجاره خودرو در قشم اجاره اتومبیل هیوندای

شرایط اجاره خودرو در قشم

همان طور که می دانید اجاره اتومبیل در قشم به دو روش مختلف امکان پذیر است. توریست ها و افرادی که برای اولین بار به این جزیره سفر می کنند معمولا تمایل دارند از روش اجاره اتومبیل با حضور راننده بهره مند شوند این قابلیت به آن ها اجازه می دهد تا به سادگی و بدون هدر رفتن وقت به مکان های تفریحی مورد نظر خود بروند.

.


برخی از افراد که برای انجام امور کاری به جزیره قشم سفر می کنند و نیاز دارند که در هر ساعت از شبانه روز به اتومبیل مورد نظرشان دسترسی داشته باشند می توانند از سرویس اجاره خودرو قشم بدون راننده استفاده کنند. این افراد می توانند به سادگی و بدون مراجعه ی حضوری از طریق سایت اتومبیل مورد نظر خود را رزرو کرده و در هر نقطه از جزیره که مد نظرشان است تحویل بگیرند. این روش مناسب افرادی است که به هر دلیلی به وسایل نقلیه ی شخصی دسترسی ندارند. افرادی که به دنبال ماجراجویی و لذت رانندگی در سفر به این جزیره هستند می توانند با اجاره اتومبیل های آفرود این لذت را تجربه کنند. با اجاره اتومبیل بدون حضور راننده می توانید در هر ساعت از شبانه روز به هر نقطه ی جزیره سفر کنید

نکته ی مهمی که در ارتباط با اجاره ی اتومبیل بدون حضور راننده باید گفت در ابتدای امر به بیمه اتومبیل توجه داشته باشید و پیش از اقدام به این کار جوانب امر و مسئولیت هایی را که بر عهده ی فرد اجاره کننده است را در نظر بگیرید سپس اقدام کنید.

یکی از موارد پرکاربرد استفاده از رنت خودرو در جزیره قشم استفاده از این خدمات برای ترانسفر مهمانان و مسافران به فرودگاه می باشد. افراد می توانند با اجاره ی خودروهای لوکس مهمانان خود را از فرودگاه به محل مورد نظر یا بالعکس انتقال دهند.

لیست قیمت اجاره خودرو در قشم

موسسه اجاره اتومبیل تک سیر یکی از حرفه ای ترین رنت های خودرو در ایران به شمار می رود از این رو برای اطلاع مشتریان از وضعیت قیمت اتومبیل ها لیست قیمت را از طریق سایت در اختیار مشتریان قرار داده است. افراد پیش از اقدام به اجاره ابتدا می توانند به سایت مراجعه کرده و لیست قیمت اتومبیل های لوکس اروپایی و آسیایی را مشاهده کنند و پس از آگاهی از آن ها نسبت به اجاره اتومبیل مورد نظرشان اقدام کنند.

شما می توانید در کنار انواع اتومبیل های لوکس و اسپرت، اتومبیل های ارزان را نیز مشاهده کنید. افرادی که برای مدت زمان طولانی به اتومبیل اجاره ای نیاز دارند می توانند خودرو مورد نظر خود را از میان اتومبیل های با اجاره ی ارزان انتخاب کنند. البته این موضوع شامل اتومبیل های لوکس نیز می شود اگر شما برای مدت زمان طولانی تری به یک اتومبیل لوکس نیاز دارید بهتر است از گزینه های اجاره هفتگی یا ماهانه استفاده کنید.

برای خواندن مطالب درمورد اجاره پورشه

قشم اجاره خودرو تهران

مدارک لازم برای اجاره خودرو در قشم

همان طور که در ابتدا اشاره کردیم اجاره خودرو قشم به دو روش متفاوت بدون حضور و با حضور راننده انجام می گیرد که با توجه به انتخاب متقاضیان ارائه ی مدارک مورد نیاز نیز متفاوت است. همه ی موسسه های رنت اتومبیل در سراسر دنیا برای اطمینان و تضمین سلامت اتومبیل های خود که معمولا در دسته ی خودروهای لوکس با قیمت های بسیار بالا قرار می گیرند از متقاضیان اجاره ی اتومبیل مدارکی را درخواست می کنند که افراد ملزم هستند این مدارک را به موسسه ارائه کنند. موسسه ی اجاره ی اتومبیل تک سیر نیز از این قاعده مستثنی نیست و برای اجاره اتومبیل های خود از مشتریان درخواست مدارک خاصی را دارد.

در صورتی که متقاضیان قصد داشته باشند از خدمات اجاره اتومبیل با حضور راننده بهره مند شوند لازم نیست برخی از مدارک را که مربوط به رانندگی است را ارائه کنند. یکی از ویژگی های انتخاب اجاره اتومبیل بدون حضور راننده این است که در صورت بروز هر اتفاقی برای اتومبیل همه ی مسئولیت آن بر عهده ی راننده است.

در صورتی که قصد دارید از سرویس اجاره خودرو قشم بدون حضور راننده استفاده کنید باید مدارک زیر را به موسسه ارائه کنید.

افرادی که قصد دارند از این روش اجاره استفاده کنند باید حداقل ۲۰ سال سن داشته باشند.

ارائه ی گواهینامه ی دارای اعتبار حداقل ۶ ماه الزامی است.

ارائه ی کارت شناسایی معتبر ( ایرانیان مقیم خارج از کشور می توانند از کارت اقامت خود به عنوان کارت شناسایی استفاده کنند)

ارائه ی ودیعه ۲۰ تا ۳۰ درصد از قیمت روز اتومبیل یا ارائه ی یک فقره چک به ارزش اتومبیل

متقاضیان خارجی

ارائه ی اصل پاسپورت الزامی است.

با توجه به قیمت اتومبیل ملزم به پرداخت ۱۵۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار وجه نقدی

ارائه ی گواهينامه معتبر الزامي است.

پس از انعقاد قرار داد اجاره ماليات و بيمه بدنه مبلغ مورد نظر را به اجاره اضافه مي كنند.

در صورتي كه افراد قصد دارند براي ايام تعطيلات نسبت به اجاره خودرو قشم اقدام كنند بايد ۲۰ تا ۳۰ درصد مبلغ اجاره را اضافه پرداخت كنند.

كيلومترهاي مجازي كه براي اتومبيل هاي معمولي در نظر مي گيرند ۲۰۰ كيلومتر است و كيلومتر مجاز براي اتومبيل هاي لوكس ۱۰۰ كيلومتر است در صورتي كه روزانه بیشتر از حد مجاز کیلومترهای تعیین شده رانندگی کنید قیمت كيلومترهاي اضافه محاسبه خواهد شد.

جاده هاي خاكي و آفرود ۲ تا ۳ برابر اجاره روزانه حساب مي شود.

مدارک لازم برای اجاره خودرو در قشم چیست ؟

حداقل ۲۰ سال سن

ارائه ی گواهینامه ی دارای اعتبار حداقل ۶ ماه الزامی است.

ارائه ی کارت شناسایی معتبر

ارائه ی ودیعه ۲۰ تا ۳۰ درصد از قیمت روز اتومبیل یا ارائه ی یک فقره چک به ارزش اتومبیل

مدارک لازم برای اجاره خودرو در قشم برای متقاضیان خارجی چیست ؟

ارائه ی اصل پاسپورت الزامی است.

با توجه به قیمت اتومبیل ملزم به پرداخت ۱۵۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار وجه نقدی

ارائه ی گواهينامه معتبر الزامي است.

پس از انعقاد قرار داد اجاره ماليات و بيمه بدنه مبلغ مورد نظر را به اجاره اضافه مي كنند.

كيلومترهاي مجازي برای اتومبیل های لوکس چند کیلومتر است ؟

كيلومتر مجاز براي اتومبيل هاي لوكس ۱۰۰ كيلومتر است در صورتي كه روزانه بیشتر از حد مجاز کیلومترهای تعیین شده رانندگی کنید قیمت كيلومترهاي اضافه محاسبه خواهد شد.