اجاره بی ام و بعنوان یک خودروی لوکس بهترین روش برای استفاده کوتاه مدت از این اتومبیل در هنگام نیاز ، بدون صرف هزینه بالا برای خرید آن است که در بسیاری از موسسات مخصوص اجاره خودرو انجام می شود.

در این مقاله به شرح تمام نکات در این مورد پرداخته ایم لذا در ادامه ما را همراهی بفرمایید.

اجاره بی ام و

شاید اگر از یک جامعه آماری نسبتا بزرگ بخواهیم لیستی بهترین و لوکس ترین خودرو های جهان را بنویسند، نام بی ام و بدون شک یکی از پر تکرار ترین گزینه هایی است که افراد در تهیه لیست خودرو های با کیفیت و لوکس جهان مورد استفاده قرار می دهند.

تولیدات این شرکت آلمانی در بالا ترین سطح کیفیت و زیبایی و تنوع به بازار عرضه شده‌اند.

اجاره بی ام و یکی از محبوب ترین گزینه های متقاضیان خودرو های اجاره ای است. در این گفتار اطلاعات بیشتری در مورد اجاره بی ام و ارائه خواهیم داد.

شرایط آسان اجاره بی ام و چیست؟

 بی ام دبلیو یک اتومبیل بسیار لوکس و محبوب است که افراد زیادی تمایل به اجاره ی آن دارند.

افراد می توانند از طریق موسسه تک سیر به سادگی برای اجاره ی این اتومبیل اقدامات لازم را انجام دهند.

برای اجاره بی ام و در صورتی که متقاضی ایرانی هستید می توانید یک فقره چک را که به ارزش اتومبیل است ارائه کرده و سند مالکیت تهران را یا 20 تا 30 درصد قیمت اتومبیل را به شکل وجه نقد را ودیعه بگذارید.

از دیگر مواردی که برای اجاره اتومبیل بی ام دبلیو باید رعایت کنید ارائه ی کارت شناسایی و گواهینامه معتبر است.

متقاضیان خارجی به عنوان مشتریان پرو پا قرص اتومبیل های اجاره ای در هر کشور هستند. با توجه به کیفیت انواع بی ام و این افراد تمایل زیادی به اجاره این اتومبیل دارند.

که شرایط آن شامل ارائه ی اصل پاسپورت، گواهینامه دارای اعتبار است. این افراد موظفند برای اجاره بی ام و 1500 تا 5000 دلار به صورت وجه نقد نزد موسسه به عنوان ودیعه ارائه کنند.

توجه داشته باشید که در زمان تعطیلات به مبلغ اجاره 20 تا 30 درصد اضافه می گردد. با توجه به قیمت میلیاردی این اتومبیل لازم است که افراد شرایط و مدارک خاصی را که مورد نظر شرکت است ارائه کنند.

در صورتی که قصد دارید این اتومبیل را برای مراسم عروسی اجاره کنید باید بدانید که کرایه این اتومبیل به صورت ساعتی محاسبه می گردد.

در صورتی که از ساعت معین بیشتر شود هزینه های ساعت های اضافه براساس تعرفه های شرکت محاسبه می گردد.

قیمت اجاره بی ام دبلیو با راننده

اجاره بی ام و ممکن است شما جزو آن دسته از افراد باشید که بخواهید از خدمات اجاره بی ام و به همراه راننده بهره بگیرید بنابراین باید با شرایط آن آشنایی داشته باشید.

در صورتی که قصد دارید از این شرایط برای اجاره اتومبیل بی ام و استفاده کنید در هنگام بروز هر حادثه ای مسئولیتی بر عهده ی شما نخواهد بود و راننده باید جوابگوی اتفاقات باشد.

استفاده از اجاره اتومبیل با راننده برای تشریفات و استقبال از مهمانان بسیار مناسب است.

متقاضیانی که قصد دارند اتومبیل بی ام و را با راننده اجاره کنند باید چند روز پیش از تحویل گرفتن اتومبیل مورد نظرتان نسبت به ارائه سفارش خود اقدامات لازم را انجام دهند.

نکته ی دیگر اینکه افراد باید لیست قیمت ها را با توجه به نوسانات بازار از طریق وب سایت چک کنند. با توجه به این که در این موقعیت مسئولیت رانندگی اتومبیل بر عهده ی فرد اجاره کننده نیست.

در این موقعیت احتیاجی نیست مدارک خاصی مانند گواهینامه را جهت رانندگی ارائه کنید. اما با توجه به اینکه اتومبیل مورد نظر بسیار لوکس و گرانقیمت است.

اما لازم است که مدارک الزامی را که توسط شرکت برای اجاره اتومبیل درخواست شده است ارائه شود.

ممکن است بیشتر افراد در هنگام اجاره اتومبیل سوالاتی در ارتباط با اجاره ی اتومبیل ها داشته باشند.

افراد این امکان را دارند که برای آگاهی از خدمات شرکت و مشاوره رایگان با کارشناسان ارتباط برقرار کرده و پرسش های خود را مطرح کنند.

محصولات مشابه

اجاره خودرو قشم

اجاره پورشه پانامرا

اجاره ماشین کروک

اجاره جنسیس کوپه

قیمت اجاره بی ام و با راننده

بی ام و ۷۳۰LI: کیلومتر خارج از شهر : 300000 تومان روزانه جهت ۸ ساعت در تهران :30000000 تومان بی ام و X6: کیلومتر خارج از شهر : 60000 تومان روزانه جهت ۸ ساعت در تهران : 9000000 تومان بی ام و ۵۳۰ ۲۰۱۷: کیلومتر خارج از شهر :1500000 تومان روزانه جهت ۸ ساعت در تهران: 15000000 تومان بی ام و ۲۲۸i کیلومتر خارج از شهر : 60000تومان روزانه جهت ۸ ساعت در تهران : 9000000 تومان بی ام و ۵۲۰ کیلومتر خارج از شهر : 22500 تومان روزانه جهت ۸ ساعت در تهران : 4500000 تومان

خودرو اجاره تهران اجاره ماشین

اجاره خودرو بی ام و تک سیر

قیمت اجاره بی ام دبلیو بدون راننده

اجاره بدون راننده اتومبیل های لوکس یک گزینه ی ایده آل برای مشتریان است.

آن ها می توانند با استفاده از این امکانات در هر ساعت از شبانه روز به یک اتومبیل مجلل و فوق العاده دسترسی داشته باشند.

در صورتی که می خواهید به مدت طولانی مانند مدت زمان های هفتگی و ماهانه از یک اتومبیل لوکس بهره مند شوید گزینه ی کرایه اتومبیل بدون حضور راننده بسیار مناسب است.

در مورد اجاره بی ام و به عنوان یک اتومبیل لوکس باید مدارکی را که شرکت تک سیر مد نظر دارند را به شرکت ارائه کنند.

در این زمینه باید افراد به بیمه ی خودرو توجه کنند. در صورتی که قصد داشته باشید برای اجاره بی ام و بدون راننده اقدام کنید لازم است مدارکی را ارائه کنید که شامل:

در درجه اول راننده باید حداقل 20 سال سن داشته باشد. ارائه ی کارت شناسایی معتبر به همراه گواهینامه دارای اعتبار حداقلی 6 ماهه پرداخت تمام اجاره اتومبیل در هنگام تحویل آن به مشتریان ارائه 10 الی 20 درصد از قیمت روز اتومبیل به عنوان ودیعه توریست ها و اتباع غیر ایرانی ملزم هستند که بلیط برگشت خود را ارائه کنند.

قیمت اجاره بی ام و بدون راننده

اجاره بی ام و بی ام و ۷۳۰LI: قیمت روزانه: 30000000 تومان قیمت هفتگی: 175000000 تومان قیمت ماهانه: 450000000 تومان بی ام و X6: قیمت روزانه 150000000 تومان قیمت هفتگی:900000000 تومان قیمت ماهانه: 3000000000 تومان بی ام و ۲۲۸i قیمت روزانه: 9000000 تومان قیمت هفتگی: 50000000 تومان قیمت ماهیانه: 150000000 تومان بی ام و ۵۲۰ قیمت روزانه: 4500000 تومان قیمت هفتگی: 42000000 تومان قیمت ماهانه: 120000000 تومان

خودرو های اجاره ای بی ام دبلیو

اجاره بی ام و قیمت اجاره بی ام و در مدل های مختلف متفاوت است که این میزان اجاره براساس ارزش اتومبیل محاسبه می شود.

این مدل اتومبیل گزینه مناسبی برای مجالس مختلف اعم از عروسی، تشریفات و مسافرت و…است.

شرکت تک سیر مدل های مختلفی از بی ام و را که شامل مدل های بی ام دبلیو 520، بی ام و ۲۲۸i، بی ام و X6، بی ام دبلیو 530 2017، بی ام و ۷۳۰LI است را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

طراحی اتومبیل های بی ام و به شکلی است که مورد توجه همه ی رنج های سنی است از این رو متقاضیان زیادی برای اجاره دارد.

این اتومبیل مناسب برای مراسمات رسمی و غیر رسمی است. در صورتی که قصد دارید اتومبیل لوکس و مناسبی را برای مسافرت اجاره نمایید انواع مختلف اتومبیل بی ام و گزینه مناسبی به شمار می رود.

برای خواندن مطالب درمورداجاره پرادو

اجاره خودرو بی ام و تک سیر

بی ام و یک شرکت چند ملیتی آلمانی است که در حال حاضر خودروها و موتور سیکلت ها تولید می کند

و تا سال 1945 موتورهای هواپیما را تولید می کرده است.

این شرکت در سال 1916 تأسیس شد و در مونیخ بایرن مستقر است.

BMW تولید وسایل نقلیه موتور در آلمان، برزیل، چین، هند، آفریقای جنوبی، انگلستان و ایالات متحده است.

خانواده کوندت سهامداران بلندمدت شرکت هستند و سهام باقیمانده متعلق به شناور عمومی است.

این شرکت دارای تاریخچه مسابقه موتورسیکلت، به ویژه در تورهای اتومبیل، فرمول 1، اتومبیل های ورزشی و جزیره من TT است.

BMW M1 1978 نخستین خودروی اسپرت با نام تجاری BMW بود و در رابطه با لامبورگینی توسعه یافت.

این اولین خودروی جاده ای بود که توسط بخش موتور سواری BMW، BMW M. تولید شد.

در سال 1980، بخش M تولید اولین مدل خود را بر اساس یک خودرو تولید منظم، E12 M535i تولید کرد. M535i پیش از BMW M5 است که در سال 1985 بر اساس پلت فرم E28 معرفی شد.

در سال 1983، اولین موتور دیزلی M21 را معرفی کرد. BMW E30 325iX اولین تولید تمام فولادی در سال 1985 بود و در سال 1987 مدل E30 اولین مدل BMW بود که در سبک واگن / املاک ساخته شده بود.

bmw اولین خودرو الکتریکی خود، خودروی شهر BMW i3 را در سال 2013 منتشر کرد. I3 همچنین اولین ماشین تولید انبوه است که ساختار بیشتری دارد که عمدتا از فیبر کربن ساخته شده است.

مدارک لازم برای اجاره بی ام و

در سال 2013، سری 4 BMW مدل های کوپه و تبدیل 3 سری را جایگزین کرد. بسیاری از عناصر سری 4 همچنان با مدل سری 3 معادل باقی مانده است.

به همین ترتیب، سری BMW 2 مدل کوپه و قابل تبدیل از سری 1 را در سال 2013 جایگزین کرد.

مدارک لازم اجاره بی ام و

اجاره خودرو بی ام و و سایر خودرو های لوکس به دو شکل با راننده و بدون راننده صورت می گیرد. در هر کدام از این حالات مدارک مورد نیاز و ضوابط اجاره خودرو متفاوت است.

برای اجاره بی ام و بدون راننده شما به یک مدرک شناسایی معتبر و ضمانتی معادل با بیست یا سی درصد از ارزش کلی خودرو دارید، این ضمانت برای حسن تعهد شما نسبت به عودت خودرو به صورت سالم به شرکت اجاره دهنده است و می تواند به شکل چک، سفته، سند ملکی، خودرو، طلا و جواهر، وجه نقد و… باشد.

نوع ضمانت و مبلغ آن را شرکت اجاره دهنده تعیین می کند. ضمنا چون هنگام اجاره بی ام و بدون راننده، اجاره گیرنده خودش هدایت خودرو را بر عهده می گیرد لازم است که گواهینامه رانندگی معتبر داشته باشد

هم چنین مبلغی تقریبا معادل پنج میلیون تومان برای خسارات احتمالی و دویست هزار تومان برای جریمه رانندگی احتمالی را نزد شرکت اجاره دهنده به ودیعه بگذارید.

برای اجاره بی ام با راننده تنها کارت شناسایی و ضمانت نامه معادل بیست یا سی درصد ارزش خودرو (مورد تأیید اجاره دهنده خودرو) کافی می باشد و نیازی به ودیعه پنج میلیون تومانی و دویست هزار تومنی و هم چنین ارائه گواهی نامه رانندگی نیست.

اجاره بی ام و در تهران

استفاده از خودروهای لوکس یکی از خواسته هایی است که افراد زیادی در پی آن هستند، اما بدلیل هزینه بالا توان خرید این نوع ماشین ها را ندارد .

در این راستا شرکت اجاره خودرو تکسیر بر آن شده تا این خواسته ی افراد را تا حد امکان با اجاره دادن ماشین های لوکس تحت شرایط و قواعد مشخص و با بهترین قیمت ها برآورده کند .

در صورت نیاز برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن  ۰۲۱۲۲۵۶۳۲۲۳  تماس حاصل بفرمایید و در صورت تمایل به بازدید حضوری به آدرس یوسف آباد، خیابان حسینی، خیابان اشک شهر، پلاک 11 مراجعه فرمایید ،همکاران ما پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

سخن پایانی

در این گفتار اطلاعاتی در مورد مدارک لازم برای اجاره بی ام و بدون راننده و با راننده و هم چنین مزایای اجاره بی ام و ارائه شد.

اجاره بی ام و به عنوان یک خودرو لوکس، با کیفیت و زیبا یکی از بهترین گزینه های است که می توانید برای مراسمات خاص، قرار های کاری مهم و خدمات دهی به توریست ها و مهمانان خارجی خود، در نظر بگیرید.

با اجاره بی ام شما می توانید با صرف کم ترین هزینه در مراسمات مهم و قرارهای ملاقات خود بسیار لاکچری و منحصر به فرد جلوه کنید.

سوالات متداول اجاره بی ام و

اجاره اتومبیل با راننده برای چه چیزی مناسب است ؟

اجاره اتومبیل با راننده برای تشریفات و استقبال از مهمانان بسیار مناسب است.

خودرو های اجاره ای بی ام دبلیو چیست ؟

شرکت تک سیر مدل های مختلفی از بی ام و را که شامل مدل های بی ام دبلیو ۵۲۰، بی ام و ۲۲۸i، بی ام و X6، بی ام دبلیو ۵۳۰ ۲۰۱۷، بی ام و ۷۳۰LI است را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

اجاره بی ام و برای متقاضیان خارجی چگونه است؟

شرایط اجاره شامل ارائه ی اصل پاسپورت، گواهینامه دارای اعتبار است. این افراد موظفند برای اجاره بی ام و ۱۵۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار به صورت وجه نقد نزد موسسه به عنوان ودیعه ارائه کنند.