اجاره بی ام 630 و بعنوان یک خودروی لوکس بهترین روش برای استفاده کوتاه مدت از این اتومبیل در هنگام نیاز ، بدون صرف هزینه بالا برای خرید آن است که در بسیاری از موسسات مخصوص اجاره خودرو انجام می شود.

در این مقاله به شرح تمام نکات در این مورد پرداخته ایم لذا در ادامه ما را همراهی بفرمایید.


قیمت اجاره بی ام و 630 

اجاره بی ام و 630 چه شرایطی دارد؟ بی ام و 630 یک اتومبیل بسیار زیبای کوپه است که در دسته ی اتومبیل های بسیار لوکس قرار می گیرد. این اتومبیل متناسب با تشریفات و مراسمات بسیار مجلل است. نکته ی دیگری که در مورد این اتومبیل وجود دارد این است که طراحی منحصر به فرد آن باعث شده که مورد توجه همه اقشار سنی قرار بگیرد. می توانید این اتومبیل را برای مسافرت یا مراسمات خاص اجاره کنید. اجاره بی ام و 630 براساس مدت زمان مورد نظر مشتریان نرخ های متفاوتی دارد که در ادامه آن ها را شرح خواهیم داد.

قیمت روزانه برای اجاره بی ام و 6309000000 تومان
قیمت هفتگی57500000 تومان
قیمت ماهانه180000000 تومان
قیمت اجاره با راننده برای هر کیلومتربیرون از شهر60000 تومان
اجاره روزانه 8 ساعت در تهران9000000

شرکت تک سیر به عنوان یکی از موسسه های با قدمت بالا در جهت کرایه اتومبیل در ایران به مشتریان خود انواع اتومبیل های روز اروپا و اتومبیل های ارزان قیمت را عرضه می کند می توانید بنا بر نیاز خود اتومبیل مورد نظرتان را به سادگی کرایه کنید. در صورتی که قصد دارید در تعطیلات از اوقات فراغت خود نهایت لذت را ببرید. در هنگام تعطیلات تقاضا برای اجاره ی اتومبیل های لوکس برای سفر بیشتر از زمان عادی است بنابراین برای اجاره باید زودتر اقدام کنید تا بتوانید اتومبیل مورد نظرتان را کرایه کنید.

محصولات مشابه

اجاره ماشین در قشم

اجاره ماشین کروک

اجاره لکسوس

اجاره بی ام و

شرایط و مدارک لازم جهت اجاره بی ام و 630 

اجاره بی ام و 630  دارای شرایط خاصی است و نیازمند ارائه ی مدارک خاصی است که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت.

در ابتدا به توضیح مدارک مورد نیاز برای اجاره این اتومبیل اشاره خواهیم کرد:

مشتریان ایرانی ضروری است که یک چک را به مبلغ اتومبیل ارائه کنند.

ارائه وجه نقد به میزان 20 تا 30 درصد ارزش اتومبیل امکان به ودیعه گذاشتن سند مالکیت در تهران

ارائه ی گواهینامه معتبر به همراه کارت شناسایی

متقاضیان خارجی لازم است که اصل پاسپورت را ارائه کنند.
می توانید برای اجاره بی ام 630 به دو شکل متفاوت اقدام کنید که هر کدام شرایط خاص خود را دارند. نکته قابل توجه اینکه برای اجاره ی اتومبیل های لوکس باید چند روز مانده به تاریخ مراسمات خود اقدام کنید.

ارائه ی 1500 تا 5000 دلار به صورت نقدی

ارائه ی گواهینامه دارای اعتبار

بی ام و 630

شرایط اجاره بی ام و با راننده

برای اجاره اتومبیل بی ام و 630 در این شرایط نیاز به ارائه ی مدرک خاصی نیست و در صورت بروز حادثه ای مسئولیت بر عهده ی راننده است و افراد هیچگونه مسئولیتی در این مورد نخواهند داشت.

اجاره اتومبیل بدون راننده

افرادی که قصد دارند اتومبیل بی ام و 630 را بدون راننده اجاره کنند باید حداقل 20 سال سن داشته باشند.

ارائه ی کارت شناسایی و گواهینامه دارای اعتبار حداقل 6 ماه الزامی است.

مبلغ اجاره باید در هنگام تحویل اتومبیل به مشتری به صورت یکجا پرداخت شود.

برای ودیعه می توانید 10 تا 20 درصد از قیمت روز اتومبیل را ارائه کنند.

اتباع غیر ایرانی و ایرانیان مقیم خارج از کشور که به عنوان توریست اقدام کرده اند باید بلیط برگشت را ارائه کنند.

اتباع ایرانی این امکان را دارند که با ارائه یک چک به قیمت روز اتومبیل یا ارائه ی گواهی محل سکونت و شغل برای اجاره اقدام کنند.

ایرانیان مقیم خارج از کشور می توانند از کارت اقامت خود به عنوان کارت شناسایی معتبر استفاده کنند.

بعد از پایان قرار داد مشتریان می توانند همه ی مدارک خود را به شکل کامل تحویل بگیرند.

برای خواندن مطالب درمورد اجاره بی ام و 528

ممکن است شما جزو آن دسته از افراد باشید که به تهران سفر کرده باشید و به هر دلیلی به اتومبیل دسترسی نداشته باشید یا با شهر تهران آشنایی نداشته باشید می توانید از اجاره بی ام 630 با راننده بهره بگیرید. رانندگان شاغل در موسسه تک سیر معمولا به همه ی مسیرها و اماکن شهر آشنایی دارند می توانند مانند یک راهنما عمل کنند. می توانید برای موقعیت های مختلف درخواست فرم مورد نظرتان را برای رانندگان درخواست کنید. این رانندگان معمولا به زبان انگلیسی آشنایی دارند و می توانند در هنگام استقبال از مهمانان خارجی بهترین عملکرد را داشته باشند.

اجاره بی ام 630 در کیش

کیش یکی از جزایر زیبا و امکان توریستی ایران است. به خاطر توریست پذیری زیاد این منطقه اجاره خودرو های لوکس در کیش بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

چون بیشتر متقاضیان اجاره خودرو در جزیره کیش گردشگران داخلی و خارجی هستند، در این منطقه اجاره خودرو لوکس به صورت با راننده رواج بیشتری دارد.

اجاره بی ام و ۶۳۰ بخاطر کیفیت بالا، زیبایی و ایمنی مطلوب یکی از بهترین انتخاب ها برای اجاره اتومبیل لوکس در کیش است.

مرکز زیادی کیش برای اجاره خودرو های لوکس وجود دارند برای اجاره خودرو شما باید به صورت حضوری یا آنلاین از شرکت اجاره دهنده استعلام بگیرید که آیا خودرو مورد نظر شما در حال حاضر در شرکت موجود است.

بعد از اینکه تایید شرکت مبنی بر اینکه خودرو مورد نظرتان به زودی می تواند در اختیار شما قرار بگیرد، مدارک و ضمانت مورد نیاز برای اجاره خودرو را به شرکت تحویل دهید یا برای شرکت ارسال کنید.

ضمانت شما که ارزشی برابر با بیست یا سی درصد ارزش کلی خودرو اجاره ای را دارد، (نوع آن می تواند چک، سفته، جواهر، سند ملکی، وجه نقد و… باشد) تا پایان مهلت اجاره و بازگردانی خودرو به شرکت، نزد شرکت می ماند.

لازم به ذکر است که در صورت اجاره بی ام و ۶۳۰ یا هر خودرو دیگر به صورت بدون راننده باید گواهی نامه رانندگی معتبر داشته باشید و مبلغ پنج میلیون تومان برای خسارات احتمالی و مبلغ ۲۰۰ هزار تومن برای جرایم رانندگی احتمالی هم به عنوان ضمانت به شرکت اجاره دهنده تحویل بدهید.

یکی از معتبر ترین مراکز اجاره بی ام و ۶۳۰ و خودرو های لوکس وارداتی شرکت توریستی – تشریفاتی تک سیر است.

این شرکت به روز ترین و با کیفیت ترین خودروهای وارداتی از جمله انواع مدل های بی ام و را با بهترین شرایط به متقاضیان اجاره می دهد.

اجاره بی ام و 630 

در صورتی که ساکن تهران هستید و به هر دلیلی به اتومبیل نیاز دارید می توانید از اجاره ی اتومبیل استفاده کنید. ممکن است شما برای هر منظوری به اجاره اتومبیل بی ام و 630 نیاز داشته باشید. اجاره اتومبیل در تهران موجب می شود که مشتریان بتوانند علاوه بر حفظ کلاس اجتماعی در حین مراسم های مختلف به میزان قابل توجه ای در هزینه های حمل و نقل مانند آژانس و تاکسی و مترو صرفه جویی کنند. 

نکته ی بسیار جالب توجه این است که بعضی از موسسه های اجاره اتومبیل در تهران بنا به درخواست مشتریان دارای مجوز طرح ترافیک هستند که آن را در اختیار مشتریان قرار می دهند با توجه به این امر مشتریان دیگر نگران این نخواهند بود که برای انجام کارهای خود در منطقه ی طرح ترافیک بدون اتومبیل باشند. یکی دیگر از مواردی که برخی از موسسات برای اجاره بی ام و 630 در تهران در اختیار مشتری های خود قرار می دهد اعزام تعمیرکار در صورت خرابی اتومبیل است.

اجاره بدون راننده بی ام و 630 در تهران به عنوان یک گزینه ی مناسب است. این اتومبیل یک گزینه ی فوق العاده برای مراسم عروسی است. این اتومبیل را می توانید برای مراسمات تشریفاتی و استقبال از مهمانان داخلی و خارجی استفاده کنید. در صورتی که برای اجاره اتومبیل بدون راننده اقدام کرده اید برای یک روز 10 ساعت محاسبه می شود.

به دلیل اینکه این اتومبیل در دسته ی خودروهای لوکس و گرانقیمت قرار می گیرد میزان کیلومتری که برای تردد اتومبیل هایی نظیر بی ام و 630 و مازراتی ، انواع بنز، پورشه و…. در یک روز مجاز است 100 کیلومتر است. در صورتی که بیشتر از این میزان تردد داشته باشید براساس قیمت روز سنجیده و دریافت می شود. هزینه ای که برای بنزین است بر عهده ی مستاجر می باشد.

مزایای اجاره بی ام و 630

بی ام ۶۳۰ یک کوپه کروکی زیبا و جذاب است که اجاره آن یکی از گزینه های پر طرفدار ترین ماشین بازان حرفه ای است. اجاره خودرو ای ام ۶۳۰ مزایای زیادی دارد برخی از این مزایا عبارت اند از:

– همانطور که گفته شد بی ام و ۶۳۰ یک خودرو کروکی است، داشتن سقف جمع شونده این خودرو را به یک گزینه عالی برای مسافرت در بهار و تابستان تبدیل کرده است.

– مبلغ اجاره بی ام ۶۳۰ در مقابل هزینه خرید این خودرو بسیار ناچیز است، با فرض اینکه شما سرمایه مورد نیاز برای خرید این خودرو گران قیمت را دارید باید بگوییم، به نظر می رسد با خرید این خودرو بخش بزرگی از سرمایه شما راکد می ماند. در حالی که با اجاره بی ام و ۶۳۰ شما می توانید از این خودرو استفاده کنید و فقط مبلغ ناچیزی بابت اجاره بها بپردازید و سرمایه خود را در بیزینس های مختلف چند برابر کنید.

– نگهداری طولانی مدت خودرو های لوکس مانند بی ام ۶۳۰ نیازمند به صرف هزینه هایی برای اخذ بیمه نامه، تامین قطعات، تعمیرات احتمالی و… این، هنگام اجاره بی ام ۶۳۰ پرداخت این هزینه ها تمام وکمال به عده شرکت اجاره دهنده خواهد بود و شما فقط از سواری خودرو لذت می برید.

اجاره بی ام و 630 در تهران

استفاده از خودروهای لوکس یکی از خواسته هایی است که افراد زیادی در پی آن هستند، اما بدلیل هزینه بالا توان خرید این نوع ماشین ها را ندارد .

در این راستا شرکت اجاره خودرو تکسیر بر آن شده تا این خواسته ی افراد را تا حد امکان با اجاره دادن ماشین های لوکس تحت شرایط و قواعد مشخص و با بهترین قیمت ها برآورده کند .

در صورت نیاز برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن  ۰۲۱۲۲۵۶۳۲۲۳  تماس حاصل بفرمایید و در صورت تمایل به بازدید حضوری به آدرس یوسف آباد، خیابان حسینی، خیابان اشک شهر، پلاک 11 مراجعه فرمایید ،همکاران ما پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

سخن پایانی

اجاره خودرو یکی از به صرفه ترین راهکارهایی است که افراد را قادر می سازد بدون صرف هزینه زیاد در مراسمات خاص، قرار های کار مهمی و برای پذیرایی از مهمانان ویژه خود از خودروهای باکیفیت مانند بی ام و ۶۳۰ استفاده کنند.

در این گفتار نکاتی پیرامون اجاره بی ام و ۶۳۰ پرداختیم. اجاره این خودرو به دو صورت با راننده و بی راننده ممکن است، برای اجاره این خودرو کافی است تا مدارک لازم و ضمانت مورد تایید شرکت اجاره دهنده خودرو را به این شرکت تحویل و خودروی مورد نظرتان را به مدت دلخواه اجاره کنید.

سوالات متداول اجاره بی ام و 630

شرایط و مدارک لازم جهت اجاره بی ام و ۶۳۰ چیست ؟

مشتریان ایرانی ضروری است که یک چک را به مبلغ اتومبیل ارائه کنند.

ارائه وجه نقد به میزان ۲۰ تا ۳۰ درصد ارزش اتومبیل امکان به ودیعه گذاشتن سند مالکیت در تهران

ارائه ی گواهینامه معتبر به همراه کارت شناسایی

اجاره بی ام و ۶۳۰ در تهران چگونه است ؟

د. ممکن است شما برای هر منظوری به اجاره اتومبیل بی ام و ۶۳۰ نیاز داشته باشید. اجاره اتومبیل در تهران موجب می شود که مشتریان بتوانند علاوه بر حفظ کلاس اجتماعی در حین مراسم های مختلف به میزان قابل توجه ای در هزینه های حمل و نقل مانند آژانس و تاکسی و مترو صرفه جویی کنند.

اجاره بی ام و ۶۳۰ چگونه است ؟

بی ام و ۶۳۰ یک اتومبیل بسیار زیبای کوپه است که در دسته ی اتومبیل های بسیار لوکس قرار می گیرد. این اتومبیل متناسب با تشریفات و مراسمات بسیار مجلل است. نکته ی دیگری که در مورد این اتومبیل وجود دارد این است که طراحی منحصر به فرد آن باعث شده که مورد توجه همه اقشار سنی قرار بگیرد