برای افزودن متن مورد نظرتان اینجا کلیک کنید

اجاره بی ام و 528 بعنوان یک خودروی لوکس بهترین روش برای استفاده کوتاه مدت از این نوع اتومبیل در هنگام نیاز ، بدون صرف هزینه بالا برای خرید آن است که در بسیاری از موسسات مخصوص اجاره خودرو انجام می شود.

در این مقاله به شرح تمام نکات در این مورد پرداخته ایم لذا در ادامه ما را همراهی بفرمایید.

اجاره بی ام و 528

بی ام و ۵۲۸ یکی از بهترین و بی رقیب ترین تولیدات شرکت خودرو سازی آلمانی است. که زیبایی چشم نواز، کیفیت و ایمنی فوق العاده و آپشن های متعدد آن این خودرو را به یکی از بی رقیب ترین خودرو های جهان تبدیل کرده است.

اجاره بی ام ۵۲۸ توسط برخی از شرکت های اجاره دهنده خودرو در ایران ممکن است. در این گفتار اطلاعات تکمیلی در زمینه اجاره بی ام و ۵۲۸ ارائه خواهیم داد.

مزایای اجاره بی ام و 528

شما هنگام اجاره بی ام و 528 با پرداخت هزینه اجاره خودرو می توانید به مدت دلخواه از این خودرو لوکس و باکیفیت استفاده کنید.

در حالی که برای خرید این خودرو باید مبلغ بسیار هنگفتی بپردازید و بخش بزرگی از سرمایه تان را راکد کنید.

-بی ام و 528 یک خودرو زیبا، جادار و بسیار شیک است که در ایران بالا ترین سطح تجمل و لوکس بودن را القا می کند.
استفاده از این خودرو برای قرار های کاری و مراسمات ویژه مانند جشن عروسی و… یکی از بهترین گزینه ها است.

– هنگام اجاره بی ام و 528 پرداخت هزینه های نگهداری که شامل مبالغی برای انجام تنظیمات فنی، تعمیرات احتمالی، خرید قطعات، دریافت بیمه و… می شود تماما بر عهده شرکت اجاره دهنده است و مستاجر فقیه هزینه اجاره خودرو سوخت آن را می پردازد.

– خودرو های وارداتی و لوکس در ایران مشمول پرداخت مالیات های سنگینی می شود. از طرفی خرید این خودرو ها و وارد کردنشان به کشور کار بسیار سختی است، ضمنا پیدا کردن برخی قطعات برای خودرو های لوکس گاها کار بسیار طاقت فرسا و سختی است. با اجاره بی ام و ۵۲۸ یا هر خودرو لوکس دیگر شما به عنوان مستاجر از پرداخت مالیات و جست و جو برای یافتن قطعات معاف هستید و فقط از مزایای این خودرو با کیفیت بهره مند می شوید.

شرایط اجاره بی ام و 528

همان طور که در ابتدا اشاره کردیم برای اجاره بی ام و 528 تقریبا احتیاج به هیچگونه مدرکی نیست و در صورت بروز اتفاقات بر عهده ی راننده خواهد بود.

در صورتی که شما تمایل دارید بر حسب موقعیت و نیازتان اتومبیل را بدون راننده اجاره نمایید باید مدارکی را ارائه کنيد که شامل داشتن حداقل 20 سال سن اجاره کننده است.

افراد باید گواهینامه ای را با میزان اعتبار حداقلی 6 ماه ارائه کنند.

اجاره بی ام و 528

در صورتی که قصد دارید یک مسافرت فوق العاده را با یک اتومبیل لوکس تجربه کنید می توانید از گزینه اتومبیل بی ام و 528 استفاده کنید.

کرایه اتومبیل به همراه راننده برای مراسمات خاص و افراد غیر ایرانی مزیت هایی دارد. مانند اين كه رانندگان شاغل در شرکت تک سیر با زبان انگلیسی آشنایی دارند و می توانند به عنوان یک راهنمای خوب عمل کنند.

این افراد با اماکن و مسیرهای مناسب آشنایی کامل دارند و می توانند یک تجربه فوق العاده را برای مشتریان و توريست هاي خارجي  رقم بزنند.

اجاره بی ام و 528 بدون راننده

برای مراسم ازدواجتان و هر جشن دیگری، برای یک قرار کاری مهم و هم چنین برای رفتن به تفریح و گشت زدن در اتوبان های شهر، خودرو بی ام و ۵۲۸ یکی از بهترین گزینه های موجود است.

اجاره بی ام و ۵۲۸ بدون راننده به شما این امکان را می دهد از سوار شدن بر یک خودرو لوکس، گران قیمت و البته با کیفیت لذت ببرید.

لازم به ذکر است برای اجاره بی ام و ۵۲۸ بدون راننده نیاز است که علاوه بر ضمانت اجاره خودرو که معادل بیست تا سی درصد ارزش خودرو است، ضمانت دیگری بابت خسارات احتمالی و جریمه رانندگی احتمالی به شرکت اجاره دهنده بپردازید و ضمنا حتما گواهی نامه معتبر رانندگی داشته باشید.

بعد از اینکه قرارداد به پایان رسید همه ی مدارکی که ارائه شده است به صورت تمام کمال به مشتریان بازگردانده می شود.

همچنین مشتریان می توانند برای ودیعه اتومبیل خود را در پارکینگ شرکت به امانت بگذارند یا به مقدار ارزش اتومبیل طلا و جواهرات را به عنوان ودیعه بگذارند.

مزایای اجاره بی ام و 528

در زمانی که قرار است اتومبیل به مشتری تحویل داده شود باید کل اجاره اتومبیل پرداخت شود.

مشتریان موظف هستند که براساس قیمت روز اتومبیل 10 الی 20 درصد را به صورت ودیعه پرداخت کنند.

توریست های ایرانی که به عنوان اتباع خارجی به این کار اقدام می کنند باید بلیط برگشت خود ارائه کنند.

شرایط دیگری برای اجاره بی ام و 528 وجود دارد که به شرح ذیل است:

اتباع ایرانی که قصد اجاره این اتومبیل لوکس و زیبا را دارند باید یک چک را به قیمت روز اتومبیل ارائه دهند همچنین ضروری است که یک گواهی احراز شغلی و یا گواهی محل سکونت را ارائه کنند.
هزینه بنزین نیز بر عهده ی مشتریان خواهد بود.

موسسه اجاره اتومبیل تک سیر برای کارمندان دولت و نظامیان نیز شرایط خاصی ایجاد کرده است.

این افراد امکان دارند که از محل خدمت خود یک گواهی اشتغال به کار را به همراه یک چک کارمندی ارائه کنند که مبلغ این چک باید 10 درصد بیشتر از ارزش اتومبیل باشد.

برای خواندن مطالب درمورد اجاره بی ام و 630

مدارک لازم برای اجاره بی ام و 528

با توجه به اینکه بی ام و 528 در دسته ماشین های بسیار لوکس قرار می گیرد بنابراین شرایط و مدارک خاصی را براي مشتریان در نظر گرفته است.

اولین مورد در ارتباط با اجاره اتومبیل بی ام و 528 این است که مشتریان در هر روز اجازه دارند 100 کیلومتر تردد داشته باشند در صورتي كه از اين ميزان بيشتر باشد كيلومترهاي اضافه را محاسبه خواهند كرد.

متقاضیان ایرانی باید برای اجاره بی ام و مدارکی را نظیر:

یک عدد چک به ارزش اتومبیل

مشتریان می توانند وجه نقد یا یک سند مالکیت تهران را ارائه دهند. همچنین می توانند به میزان 20 تا 30 درصد ارزش اتومبیل را به عنوان وديعه پرداخت کنند.

مشتریان غیر ایرانی:

برای افراد غیر ایرانی ضروری است که پاسپورت خود را ارائه کنند.

می توانند 1500 تا 5000 دلار را به صورت نقدی به موسسه بدهند.

ارائه ی گواهینامه معتبر نیز الزامی است.

اجاره اتومبيل بي ام و در زمان تعطيلات نسبت به روزهاي عادي 10 تا 20 درصد اضافه تر خواهد بود.

در صورتی که قصد دارید از سرویس های کرایه اتومبیل بدون حضور راننده استفاده کنید برای هر یک روز 10 ساعت محاسبه می شود.

مسير کیلومترهای بیرون از شهر به همراه راننده به شکل رفت و برگشت محاسبه می شود.

اجاره بی ام و 528 در تهران

استفاده از خودروهای لوکس یکی از خواسته هایی است که افراد زیادی در پی آن هستند، اما بدلیل هزینه بالا توان خرید این نوع ماشین ها را ندارد .

در این راستا شرکت اجاره خودرو تکسیر بر آن شده تا این خواسته ی افراد را تا حد امکان با اجاره دادن ماشین های لوکس تحت شرایط و قواعد مشخص و با بهترین قیمت ها برآورده کند .

در صورت نیاز برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن  ۰۲۱۲۲۵۶۳۲۲۳  تماس حاصل بفرمایید و در صورت تمایل به بازدید حضوری به آدرس یوسف آباد، خیابان حسینی، خیابان اشک شهر، پلاک 11 مراجعه فرمایید ،همکاران ما پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

سخن پایانی

اجاره خودرو یکی از به صرفه ترین راهکار هایی است که افراد را قادر می سازد، بدون صرف هزینه زیاد در مراسمات و جشن های ویژه، قرار های کاری مهم خود از خودرو های با کیفیت مانند بی ام و ۵۲۸ استفاده کنند.

در این گفتار نکاتی پیرامون اجاره بی ام و ۵۲۸ پرداختیم. دقت کنید که به صرفه ترین راه برای اجاره بی درد سر یک خودرو شیک، سالم و تمیز با قیمت مناسب مراجعه به یک شرکت اجاره دهنده معتبر است.

سوالات متداول اجاره بی ام و 528

شرایط اجاره بی ام و ۵۲۸ چیست ؟

برای اجاره بی ام و ۵۲۸ تقریبا احتیاج به هیچگونه مدرکی نیست و در صورت بروز اتفاقات بر عهده ی راننده خواهد بود. در صورتی که شما تمایل دارید بر حسب موقعیت و نیازتان اتومبیل را بدون راننده اجاره نمایید باید مدارکی را ارائه کنيد که شامل داشتن حداقل ۲۰ سال سن اجاره کننده است. افراد باید گواهینامه ای را با میزان اعتبار حداقلی ۶ ماه ارائه کنند.

مدارک لازم برای اجاره بی ام و ۵۲۸ چیست ؟

یک عدد چک به ارزش اتومبیل

مشتریان می توانند وجه نقد یا یک سند مالکیت تهران را ارائه دهند. همچنین می توانند به میزان ۲۰ تا ۳۰ درصد ارزش اتومبیل را به عنوان وديعه پرداخت کنند.

مدارک لازم برای اجاره بی ام و ۵۲۸ برای مشتریان غیر ایرانی چیست ؟

برای افراد غیر ایرانی ضروری است که پاسپورت خود را ارائه کنند.

می توانند ۱۵۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار را به صورت نقدی به موسسه بدهند.

ارائه ی گواهینامه معتبر نیز الزامی است.