اجاره ماشین شاسی بلند بعنوان یک خودروی لوکس بهترین روش برای استفاده کوتاه مدت از این نوع اتومبیل در هنگام نیاز ، بدون صرف هزینه بالا برای خرید آن است که در بسیاری از موسسات مخصوص اجاره خودرو انجام می شود.

در این مقاله به شرح تمام نکات در این مورد پرداخته ایم لذا در ادامه ما را همراهی بفرمایید.

قیمت اجاره بی ام و 528

درباره اجاره بی ام و 528 چه می دانید؟ اتومبیل بی ام و 528 مناسب برای تشریفات رسمی و غیر رسمی است.

این اتومبیل علاوه بر ظاهر بسیار لوکس در دسته ی اتومبیل های اسپرت نیز قرار دارد و بسیار مورد توجه جوانان است.

موسسه تک سیر با ارائه بهترین و بروزترین اتومبیل های روز اروپایی شما را در مراسمات و تشریفات همراهی می کند.

این اتومبیل بسیار لوکس و زیبا گزینه ی مناسبی برای استقبال از مهمانان داخلی و خارجی است.

افراد می توانند این اتومبیل را براساس نیاز خود به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه اجاره كنند که هر کدام از اين زمان ها قیمت مخصوص به خود را دارند. در ادامه قیمت ها را به شکل جدول ارائه خواهیم داد

قیمت اجاره یک روزه بی ام و 528 4500000
قیمت اجاره بی ام و 528 برای یک هفته 42000000
اجاره بی ام و 528 به صورت ماهانه 12000000

نکته ی دیگری که در ارتباط با قیمت اجاره این اتومبیل مطرح است این بوده که قیمت ها در حالت با راننده و بدون راننده متفاوت است.

موسسه تک سیر به عنوان یکی از بهترین موسسات اجاره اتومبیل در ایران است. در صورتی که قصد دارید یک اتومبیل لوکس را برای مراسمات خود اجاره کرده بهتر است چند روز قبل از انجام مراسمات خود جهت اجاره اتومبیل اقدام کنید.

اتومبیل های لوکس را می توانید جهت استقبال از مهمانان خارجی انتخاب کنید. این اتومبیل بسیار زیبا و لوکس بسیار مورد توجه افراد جوان قرار می گیرد.

قیمت های اجاره با راننده

کیلومتر خارج از شهر 22500
روزانه جهت 8 ساعت در تهران 4500000

اجاره اتومبیل با راننده برای افراد مزایای زیادی را در پی خواهد داشت در صورتی که برای مراسمات خود اتومبیل به همراه راننده اجاره کنید می توانید درخواست فرم خاص برای راننده داشته باشید.

نکته ی مهمی که در مورد اجاره با راننده وجود دارد که نیاز به ارائه ی برخی مدارک نیست و در صورتيكه  حادثه ای رخ بدهد همه ي مسئوليت بر عهده ی راننده خواهد بود.

برخی از افراد تمایل دارند اتومبیل بی ام و 528 را برای انجام مسافرت ها و موقعیت های دیگر اجاره کنند که در این صورت باید مدارکی را برای اجاره اتومبیل ارائه دهند در ادامه به آن اشاره خواهد شد.

افراد می توانند اتومبیل بی ام و 528 را علاوه بر مراسمات رسمی و مسافرت ها به عنوان یک اتومبیل بسیار مناسب و شیک برای مراسم عروسی انتخاب کنند.

اجاره بی ام و 528

شرایط اجاره بی ام و 528

همان طور که در ابتدا اشاره کردیم برای اجاره بی ام و 528 تقریبا احتیاج به هیچگونه مدرکی نیست و در صورت بروز اتفاقات بر عهده ی راننده خواهد بود. در صورتی که شما تمایل دارید بر حسب موقعیت و نیازتان اتومبیل را بدون راننده اجاره نمایید باید مدارکی را ارائه کنيد که شامل داشتن حداقل 20 سال سن اجاره کننده است. افراد باید گواهینامه ای را با میزان اعتبار حداقلی 6 ماه ارائه کنند.

در زمانی که قرار است اتومبیل به مشتری تحویل داده شود باید کل اجاره اتومبیل پرداخت شود.

مشتریان موظف هستند که براساس قیمت روز اتومبیل 10 الی 20 درصد را به صورت ودیعه پرداخت کنند.

توریست های ایرانی که به عنوان اتباع خارجی به این کار اقدام می کنند باید بلیط برگشت خود ارائه کنند.

شرایط دیگری برای اجاره بی ام و 528 وجود دارد که به شرح ذیل است:

اتباع ایرانی که قصد اجاره این اتومبیل لوکس و زیبا را دارند باید یک چک را به قیمت روز اتومبیل ارائه دهند همچنین ضروری است که یک گواهی احراز شغلی و یا گواهی محل سکونت را ارائه کنند.
هزینه بنزین نیز بر عهده ی مشتریان خواهد بود.

موسسه اجاره اتومبیل تک سیر برای کارمندان دولت و نظامیان نیز شرایط خاصی ایجاد کرده است.

این افراد امکان دارند که از محل خدمت خود یک گواهی اشتغال به کار را به همراه یک چک کارمندی ارائه کنند که مبلغ این چک باید 10 درصد بیشتر از ارزش اتومبیل باشد.

برای خواندن مطالب درمورد اجاره بی ام و 630

بعد از اینکه قرارداد به پایان رسید همه ی مدارکی که ارائه شده است به صورت تمام کمال به مشتریان بازگردانده می شود.

همچنین مشتریان می توانند برای ودیعه اتومبیل خود را در پارکینگ شرکت به امانت بگذارند یا به مقدار ارزش اتومبیل طلا و جواهرات را به عنوان ودیعه بگذارند.

اجاره بی ام و 528

در صورتی که قصد دارید یک مسافرت فوق العاده را با یک اتومبیل لوکس تجربه کنید می توانید از گزینه اتومبیل بی ام و 528 استفاده کنید.

کرایه اتومبیل به همراه راننده برای مراسمات خاص و افراد غیر ایرانی مزیت هایی دارد. مانند اين كه رانندگان شاغل در شرکت تک سیر با زبان انگلیسی آشنایی دارند و می توانند به عنوان یک راهنمای خوب عمل کنند.

این افراد با اماکن و مسیرهای مناسب آشنایی کامل دارند و می توانند یک تجربه فوق العاده را برای مشتریان و توريست هاي خارجي  رقم بزنند.

مدارک لازم برای اجاره بی ام و 528

با توجه به اینکه بی ام و 528 در دسته ماشین های بسیار لوکس قرار می گیرد بنابراین شرایط و مدارک خاصی را براي مشتریان در نظر گرفته است.

اولین مورد در ارتباط با اجاره اتومبیل بی ام و 528 این است که مشتریان در هر روز اجازه دارند 100 کیلومتر تردد داشته باشند در صورتي كه از اين ميزان بيشتر باشد كيلومترهاي اضافه را محاسبه خواهند كرد.

متقاضیان ایرانی باید برای اجاره بی ام و مدارکی را نظیر:

یک عدد چک به ارزش اتومبیل

مشتریان می توانند وجه نقد یا یک سند مالکیت تهران را ارائه دهند. همچنین می توانند به میزان 20 تا 30 درصد ارزش اتومبیل را به عنوان وديعه پرداخت کنند.

مشتریان غیر ایرانی:

برای افراد غیر ایرانی ضروری است که پاسپورت خود را ارائه کنند.

می توانند 1500 تا 5000 دلار را به صورت نقدی به موسسه بدهند.

ارائه ی گواهینامه معتبر نیز الزامی است.

اجاره اتومبيل بي ام و در زمان تعطيلات نسبت به روزهاي عادي 10 تا 20 درصد اضافه تر خواهد بود.

در صورتی که قصد دارید از سرویس های کرایه اتومبیل بدون حضور راننده استفاده کنید برای هر یک روز 10 ساعت محاسبه می شود.

مسير کیلومترهای بیرون از شهر به همراه راننده به شکل رفت و برگشت محاسبه می شود.

سوالات متداول اجاره بی ام و 528

شرایط اجاره بی ام و ۵۲۸ چیست ؟

برای اجاره بی ام و ۵۲۸ تقریبا احتیاج به هیچگونه مدرکی نیست و در صورت بروز اتفاقات بر عهده ی راننده خواهد بود. در صورتی که شما تمایل دارید بر حسب موقعیت و نیازتان اتومبیل را بدون راننده اجاره نمایید باید مدارکی را ارائه کنيد که شامل داشتن حداقل ۲۰ سال سن اجاره کننده است. افراد باید گواهینامه ای را با میزان اعتبار حداقلی ۶ ماه ارائه کنند.

مدارک لازم برای اجاره بی ام و ۵۲۸ چیست ؟

یک عدد چک به ارزش اتومبیل

مشتریان می توانند وجه نقد یا یک سند مالکیت تهران را ارائه دهند. همچنین می توانند به میزان ۲۰ تا ۳۰ درصد ارزش اتومبیل را به عنوان وديعه پرداخت کنند.

مدارک لازم برای اجاره بی ام و ۵۲۸ برای مشتریان غیر ایرانی چیست ؟

برای افراد غیر ایرانی ضروری است که پاسپورت خود را ارائه کنند.

می توانند ۱۵۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار را به صورت نقدی به موسسه بدهند.

ارائه ی گواهینامه معتبر نیز الزامی است.