اجاره بنز s500

درباره اجاره بنز s500 باید گفت این اتومبیل در زمره ی خودروهای لوکس و تشریفاتی قرار می گیرد. معمولا افرادی که مراسمات ویژه ای دارند ترجیح می دهند این نوع اتومبیل را اجاره کنند. اجاره اتومبیل به همراه راننده ویژگی های خاص خود را دارد. می توانید این اتومبیل را برای مراسمات رسمی مانند استقبال از مهمانان خارجی و داخلی یا برای عروسی ها از آن استفاده کرد. اتومبیل بنز یک گزینه ی مناسب برای مسافرت ها نیز به شمار می رود. قیمت اجاره این اتومبیل به همراه راننده بدین شرح است:

 • اجاره روزانه برای 8 ساعت در تهران 9000000 تومان است
 • برای کیلومترهای بیرون از شهر 60000 تومان
 • اجاره این اتومبیل در تهران به شکل روزانه که برای 8 ساعت است نیز 9000000 تومان است.

افراد برای کرایه اتومبیل به همراه راننده احتیاج به ارائه ی مدارک نخواهند داشت همچنین تمام حوادثی که برای اتومبیل رخ خواهد داد به عهده ی راننده بوده و شما در قبال این مسائل مسئولیتی نخواهید داشت. نکته ی دیگری که در ارتباط با اجاره بنز s500 وجود دارد این است که افراد می توانند براساس موقعیت فرم مناسب را برای راننده درخواست نمایند. با توجه به کلاس این اتومبیل که اغلب برای مراسم های تشریفاتی مهم استفاده می شود این امر نوعی پرستیژ اجتماعی به حساب می آید.

رانندگان موسسه تکسیر با توجه به نیازهای کاری با زبان انگلیسی آشنایی داشته و در صورت نیاز می توانند به عنوان یک راهنما برای افراد خارجی عمل کنند. این افراد با مکان های گردشگری مهم رستوران ها و مراکز خرید نیز آشنایی دارند. نکته ی دیگری که در ارتباط با اجاره اتومبیل بنز وجود دارد این است به دلیل اینکه این خودرو در دسته ی اتومبیل های لوکس قرار می گیرد باید چند روز قبل از مراسمات برای رزرو اتومبیل اقدام کنند.

اجاره بنز s500

قیمت رنت بنز S500 بدون راننده

اجاره بنز s500 بدون راننده چه شرایطی دارد. برخی از افراد تمایل دارند این اتومبیل فوق العاده لوکس را بدون راننده اجاره نمایند. برای اجاره این اتومبیل بدون راننده مشتریان موظف هستند که مدارکی را ارائه کنند که به شرح ذیل است:

 • اولین شرط برای اجاره اتومبیل بدون حضور راننده این است که مشتری حداقل 20 سال سن داشته باشد.
 • ارائه ی گواهینامه ای با اعتبار بیشتر از 6 ماه الزامی است.
 • هنگام تحویل اتومبیل به مشتری موظف است که هزینه ی اجاره را به صورت یک جا پرداخت کند.
 • مشتریان برای ودیعه بایست 10 الی 20 درصد قیمت اتومبیل را براساس قیمت روز بازار پرداخت کنند. توریست ها و اتباع ایرانی که در خارج از کشور زندگی می کنند امکان ارائه ی بلیط بازگشت را دارند.
 • علاوه بر مدارک بالا که ذکر شد افراد برای اجاره بنز s500 شرایط خاصی برای افراد مختلف وجود دارد که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.
 • اتباع ایرانی برای اجاره این اتومبیل موظف هستند که یک گواهی را جهت احراز سکونت یا احراز شغل به همراه یک فقره چک به ارزش قیمت روز اتومبیل را ارائه دهند.
 • کارمندان دولت و نظامیان نیز برای اجاره بنز s500 باید یک چک کارمندی را به ارزش 10 درصد بیشتر از قیمت بروز اتومبیل به همراه یک چک کارمندی ارائه کنند.
 • همان طور که اجاره اتومبیل به همراه راننده مزایایی دارد کرایه اتومبیل بدون حضور راننده نیز مزیت هایی دارد نظیر اینکه افراد می توانند با اجاره اتومبیل های لوکس بدون راننده از موسسه ی تک سیر به مسافرت و تعطیلات بروند. انتخاب این گزینه باعث می شود به میزان زیادی در وقت و هزینه های شما صرفه جویی شود. در صورتی که قصد دارید یک تعطیلات لذت بخش را بگذرانید می توانید با اجاره این اتومبیل با خیال راحت به مسافرت رفته و زمان و انرژی خود را برای هماهنگی با برنامه ی تاکسی و اتوبوس ها هدر ندهید.

  برای خواندن مطالب درمورد اجاره اپتیما

  اجاره بنز s500

  شرایط و مدارک لازم برای اجاره بنز S500

  • متقاضیان ایرانی و اتباع غیرایرانی هر کدام تحت شرایط خاصی امکان اجاره اتومبیل را خواهند داشت.

  مشتریان ایرانی

  • ارائه ی یک چک به ارزش قیمت اتومبیل
  • ارائه وجه نقد به میزان 20 تا 30 درصد ارزش اتومبیل یا سند مالکیت در تهران
  • ارائه ی کارت شناسایی و گواهینامه دارای اعتبار

  متقاضیان خارجی

  • ارائه ی اصل پاسپورت
  • ارائه 1500 تا 5000 دلار وجه نقد
  • متقاضی باید دارای گواهینامه معتبر باشد.
  • نکات دیگری در ارتباط با اجاره اتومبیل وجود دارد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.
  • همه ی مدارکی که از مشتریان در زمان انعقاد قرارداد اجاره دریافت شده به شکل تمام و کمال به آن ها بازگردانده خواهد شد.
  • متقاضیان اجاره خودرو بنز S500 که جزو ایرانیان خارج از کشور محسوب می شوند می توانند کارت اقامت خود را به عنوان مدرک شناسایی معتبر ارائه کنند.

  نکته ی دیگر اینکه مشتریان این امکان را دارند که به جای ودیعه اتومبیل خود را در پارکینگ موسسه به عنوان امانت بگذارند. در صورتی که به ودیعه ی نقدی دسترسی ندارند می توانند از طلا و جواهرات به ارزش ده درصد از قیمت روز خودرو به عنوان ودیعه استفاده کنند. زمانی که قرارداد پایان یافت و مشتری اتومبیل را به موسسه تحویل داد ودیعه ی دریافت شده به مشتری بازگردانده می شود.

  شرایط بیمه اجاره خودرو بنز S500

  در مورد شرایط بیمه اجاره خودرو بنز S500 باید بعد از بستن قرارداد بیمه بدنه و مالیات به مبلغ افزوده می شود. این مبلغ در زمان تعطیلات به میزان 20 تا 30 درصد اضافه می شود.

  برای خواندن مطالب درمورد اجاره اتومبیل بدون راننده

  برای اجاره اتومبیل های بدون راننده برای یک روز 10 ساعت محاسبه می شود. در مورد کیلومترهای بیرون از شهر نیز همراه با راننده را به صورت رفت و برگشت محاسبه می کنند. در مورد جاده های آفرود و خاکی باید گفت که در این موقعیت هزینه ها را به شکل 2 تا 3 برابر اجاره روزانه محاسبه خواهد شد. برای اتومبیل بنز میزان تردد مجاز در هر روز 100 کیلومتر محاسبه شده است که این عدد شامل اتومبیل های لوکس مانند مازراتی، پورشه و… نیز می شود اتومبیل هایی که در رده ی پایین تر قرار دارند روزانه مجاز هستند تا 200 کیلومتر تردد داشته باشند و هزینه کیلومترهای پس از این رقم محاسبه خواهد شد. در مورد هزینه سوخت نیز باید گفت به عهده مشتری است.