شرایط اجاره اپتیما چیست؟

 شرایط اجاره اپتیما چیست؟ ممکن است شما جزء آن دسته از افراد باشید که با اجاره اتومبیل آشنایی نداشته باشید. این صنعت در سراسر دنیا جریان دارد و سالانه افراد زیادی را به خود جلب می کند. برخی از افراد به هر دلیلی ممکن است به شهرهایی مانند تهران مسافرت کنند و نتوانند به اتومبیل شخصی خود دسترسی داشته باشند. این افراد می توانند برای حفظ پرستیژ اجتماعی و سرعت در کارها همچنین راحتی در هنگام پرداختن به فعالیت های مختلف  گزینه ی اجاره اپتیما را انتخاب کنند. نکته مهمی که در ارتباط با اجاره اتومبیل وجود دارد  این است که برخی از افراد امکان خرید اتومبیل های لوکس را ندارند از این رو می توانند از گزینه اجاره اتومبیل استفاده کنند.

اما دلیل انتخاب اجاره اپتیما چیست؟ با توجه به اینکه در سال های اخیر اتومبیل های کره ای در ایران طرفداران زیادی داشته است این اتومبیل می تواند به عنوان یک گزینه مناسب برای موقعیت های مختلف باشد. اجاره اتومبیل باعث صرفه جویی در هزینه های عبور مرور افراد می شود همچنین موجب می شود تا فرد زمان زیادی را در وقت صرفه جویی کرده و نخواهد به دنبال وسایل نقلیه باشد. استفاده از اتومبیل های اجاره ای برای افرادی مناسب است که به علت های مختلف به اتومبیل مناسب دسترسی ندارند. اپتیما یک اتومبیل نسبتا لوکس است که از آپشن های زیادی برخوردار است. افراد می توانند با اجاره این اتومبیل برای منظورهای مختلف از امکانات فوق العاده ی آن نیز برخوردار شوند. این اتومبیل با توجه به امکاناتی که در اختیار کاربران قرار می دهد از اجاره بهای مناسبی برخوردار بوده و می شود برای مراسم های رسمی و غیر رسمی از آن ها بهره برد.

مهم ترین ویژگی که اجاره اپتیما با راننده دارد این است که در این موقعیت شما نیازی نیست که مدرک یا مبلغ  زیادی را ارائه  کنید، برخی اوقات نیز در صورت بروز هر حادثه ای همه ی مسئولیت ها بر عهده ی راننده است. در صورتی که شرکت های مختلف قصد داشته باشند اتومبیل اپتیما را با راننده اجاره نمایید می توانید پوشش راننده را براساس موقعیت و نیاز خود تعیین کنید. افراد غیر ایرانی که به زبان فارسی تسلط ندارند می توانند از رانندگانی استفاده کنند که به زبان انگلیسی آشنایی دارند. نکته ی دیگر اینکه این راننده ها با نقاط مختلف شهر آشنایی کامل دارند و می توانند به عنوان یک راهنمای حرفه ای برای گردشگرهای خارجی عمل کنند.

اجاره اپتیما

قیمت اجاره اپتیما

با توجه به اینکه هرکدام از موسسات اجاره اتومبیل در ارتباط با قیمت سیاست های خود را دنبال می کند. این کمپانی با ارائه ی قیمت های مناسب به افراد این امکان را می دهد، تا براساس وضعیت اقتصادی خود یک اتومبیل را برای اجاره انتخاب کنند. اپتیما یکی از انواع اتومبیل های اجاره ای است که در کنار ظاهر بسیار زیبا و موجه ای که دارد از قیمت مناسبی نیز برخوردار است. نکته ی قابل توجه برای قیمت اجاره اپتیما این است که متقاضی درخواست اتومبیل را با راننده یا بدون راننده دارد که این قیمت در حال حاضر به شرح ذیل است و با توجه به نوساناتی که در بازار وجود دارد امکان تغییر دار آن نیز وجود دارد.

قیمت کیا اپتیما برای یک روز 2500000 تومانقیمت اجاره کیا اپتیما برای یک هفته 16100000 است.قیمت هایی که با راننده برای این اتومبیل قید شده است به این ترتیب است

برای هر کیلومتر دار بیرون از شهر 12500 تومان

برای 8 ساعت رانندگی در درون شهر تهران 2500000 تومان است.

برای خواندن مطالب درمورد اجاره اسپورتیج

شرایط اجاره کیا اپتیما بدون راننده

اگر شما جزو آن دسته از افراد هستید که قصد دارید کیا اپتیما را بدون حضور راننده اجاره کنید باید مدارکی را ارائه کنید. این مدارک شامل 20 سال سن برای فرد اجاره کننده

فرد باید دارای گواهینامه ی معتبر بوده که حداقل 6 ماه به تاریخ انقضای آن زمان باقی باشد.

ارائه ی کارت شناسایی معتبر ضروری است.

افراد باید در این موقعیت مبلغ اجاره ای را که در هنگام تحویل اتومبیل از مشتریان اتومبیل های اجاره ای با راننده دریافت می شود به صورت یکجا بپردازند.

نکته ی دیگر اینکه اجاره کنندگان اتومبیل اپتیما بدون راننده باید بنا بر شرایط به عنوان ودیعه 10 تا 20 درصد قیمت روز اتومبیل را پرداخت کنند.

اتباع ایرانی مقیم کشورهای دیگر و توریست ها باید بلیط برگشت خود را نیز ارائه دهند.

اجاره اپتیما

مدارک مورد نیاز اجاره اپتیما برای افراد ایرانی

یک چک به میزان قیمت اتومبیل

ارائه ی وجه نقد به میزان 20 الی 30 درصد یا سند مالکیت در تهران

کارت شناسایی

گواهینامه دارای اعتبار

افراد خارجی:

ارائه ی گواهینامه دارای اعتبار

اصل پاسپورت

مبلغ 1500 تا 5000 دلار به عنوان ودیعه

اجاره ماشین عروس اپتیما

مراسم عروسی یکی از اتفاقات خاص در زندگی هر فرد است و افراد تمایل دارند که این مراسم به بهترین وجه انجام شود. یکی از موارد مهم که افراد بر روی آن تاکید دارند اتومبیل مخصوص عروس و گل آرایی آن است. اتومبیل کیا اپتیما یک گزینه مناسب برای اتومبیل عروس است. افراد می توانند از میان مدل های ارائه شده برای گل آرایی از سوی شرکت تک سیر ارائه شده است مدل مورد نظرشان را ارائه کنند.

افراد باید چند روز قبل از مراسم عروسی به موسسه مراجعه کرده و با گذراندن مراحل مختلف و ارائه مبلغ و مدارک مورد نیاز اجاره اپتیما را برای مراسم اقدام کرده تا در روز مراسم اتومبیل به شکل تزیین شده در ساعت مشخص در محل مورد نظر تحویل دهد. نکته مهم در مورد کرایه اتومبیل عروس این است که اجاره بهای اتومبیل به شکل ساعتی سنجیده می شود. مدت زمان مجازی که برای اتومبیل عروس تعیین شده است از ساعت 9 صبح تا 24 شب است. در صورتی که افراد خواهان مدت زمان بیشتری باشند باید براساس تعرفه ای که در قوانین شرکت وجود دارد هزینه ها سنجیده می شود.

یکی از سرویس هایی که در سال های اخیر توسط موسسات اتومبیل های اجاره ای ارائه می شود سرویس های مربوط به اسکورت مراسمات است. این سرویس به همراه  موتورهای سنگین ،اتومبیل های ویژه مخصوص محافظت ارائه می شود. افراد می توانند با استفاده از این خدمات مراسم عروسی خود را به شکل مجلل برگزار کنند.

شرایط اجاره کیا اپتیما بدون راننده چگونه است ؟

فرد باید دارای گواهینامه ی معتبر بوده که حداقل ۶ ماه به تاریخ انقضای آن زمان باقی باشد.

ارائه ی کارت شناسایی معتبر ضروری است.

افراد باید در این موقعیت مبلغ اجاره ای را که در هنگام تحویل اتومبیل از مشتریان اتومبیل های اجاره ای با راننده دریافت می شود به صورت یکجا بپردازند.

شرایط اجاره کیا اپتیما با راننده چگونه است ؟

یک چک به میزان قیمت اتومبیل

ارائه ی وجه نقد به میزان ۲۰ الی ۳۰ درصد یا سند مالکیت در تهران

کارت شناسایی

گواهینامه دارای اعتبار

اجاره ماشین عروس اپتیما چگونه است ؟

. اتومبیل کیا اپتیما یک گزینه مناسب برای اتومبیل عروس است. افراد می توانند از میان مدل های ارائه شده برای گل آرایی از سوی شرکت تک سیر ارائه شده است مدل مورد نظرشان را ارائه کنند.