• کیا اپتیما NEW

   • روزانه: ۳/۰۰۰/۰۰۰ تومان

    هفتگی: ۲۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان

    ماهانه: ۷۵/۰۰۰/۰۰۰ تومان

   • قیمت های با راننده

    کیلومتر خارج از شهر : ۱۴/۰۰۰ تومان

    روزانه جهت ۸ ساعت در تهران : ۳/۰۰۰/۰۰۰تومان

اجاره اپتیما بعنوان یک خودروی لوکس بهترین روش برای استفاده کوتاه مدت از این اتومبیل در هنگام نیاز ، بدون صرف هزینه بالا برای خرید آن است که در بسیاری از موسسات مخصوص اجاره خودرو انجام می شود.

در این مقاله به شرح تمام نکات در این مورد پرداخته ایم لذا در ادامه ما را همراهی بفرمایید.

اجاره اپتیما

کیا اپتیما یک سدان با جثه متوسط و کارکرد عالی و کیفیت قابل قبول است. نظر سنجی های این خودرو به طور مشهودی نشان دهنده کیفیت و کارایی بالای این محصول شرکت کیا موتور کره است.

از آنجایی که اپتیما ظاهری شیک، سواری فوق العاده و فنی مطلوبی دارد و نیز قیمت خرید و اجاره آن در مقابل رقبای آلمانی و آمریکایی بسیار کمتر است، از پر طرفدار ترین خودرو های وارداتی ایران است.

هم چنین اجاره اپتیما در بین خودرو های اجاره ای آمار قابل قبولی دارد. در این گفتار تمامی نکات مهم پیرامون اجاره اپتیما را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

شرایط اجاره اپتیما چیست؟

 شرایط اجاره اپتیما چیست؟ ممکن است شما جزء آن دسته از افراد باشید که با اجاره اتومبیل آشنایی نداشته باشید.

این صنعت در سراسر دنیا جریان دارد و سالانه افراد زیادی را به خود جلب می کند. برخی از افراد به هر دلیلی ممکن است به شهرهایی مانند تهران مسافرت کنند و نتوانند به اتومبیل شخصی خود دسترسی داشته باشند.

این افراد می توانند برای حفظ پرستیژ اجتماعی و سرعت در کارها همچنین راحتی در هنگام پرداختن به فعالیت های مختلف  گزینه ی اجاره اپتیما را انتخاب کنند.

نکته مهمی که در ارتباط با اجاره اتومبیل وجود دارد  این است که برخی از افراد امکان خرید اتومبیل های لوکس را ندارند از این رو می توانند از گزینه اجاره اتومبیل استفاده کنند.

اما دلیل انتخاب اجاره اپتیما چیست؟ با توجه به اینکه در سال های اخیر اتومبیل های کره ای در ایران طرفداران زیادی داشته است این اتومبیل می تواند به عنوان یک گزینه مناسب برای موقعیت های مختلف باشد.

محصولات مشابه

کرایه خودرو

اجاره ماشین لوکس

شرایط اجاره خودرو

کرایه اتومبیل

اجاره اتومبیل باعث صرفه جویی در هزینه های عبور مرور افراد می شود همچنین موجب می شود تا فرد زمان زیادی را در وقت صرفه جویی کرده و نخواهد به دنبال وسایل نقلیه باشد.

استفاده از اتومبیل های اجاره ای برای افرادی مناسب است که به علت های مختلف به اتومبیل مناسب دسترسی ندارند.

اپتیما یک اتومبیل نسبتا لوکس است که از آپشن های زیادی برخوردار است. افراد می توانند با اجاره این اتومبیل برای منظورهای مختلف از امکانات فوق العاده ی آن نیز برخوردار شوند.

این اتومبیل با توجه به امکاناتی که در اختیار کاربران قرار می دهد از اجاره بهای مناسبی برخوردار بوده و می شود برای مراسم های رسمی و غیر رسمی از آن ها بهره برد.

مهم ترین ویژگی که اجاره اپتیما با راننده دارد این است که در این موقعیت شما نیازی نیست که مدرک یا مبلغ  زیادی را ارائه  کنید، برخی اوقات نیز در صورت بروز هر حادثه ای همه ی مسئولیت ها بر عهده ی راننده است.

در صورتی که شرکت های مختلف قصد داشته باشند اتومبیل اپتیما را با راننده اجاره نمایید می توانید پوشش راننده را براساس موقعیت و نیاز خود تعیین کنید.

افراد غیر ایرانی که به زبان فارسی تسلط ندارند می توانند از رانندگانی استفاده کنند که به زبان انگلیسی آشنایی دارند.

نکته ی دیگر اینکه این راننده ها با نقاط مختلف شهر آشنایی کامل دارند و می توانند به عنوان یک راهنمای حرفه ای برای گردشگرهای خارجی عمل کنند.

برای خواندن مطالب درمورد اجاره خودرو لوکس

مزایای اجاره اپتیما

اپتیما به عنوان یک خودرو لوکس و با کیفیت یکی از پر متقاضی ترین خودرو های اجاره ای در ایران است و اکثر شرکت های اجاره دهنده خودرو کیا اپتیما را در لیست خودرو های اجاره ای خود دارند.

اجاره اپتیما مزایای بسیاری برای مستاجر دارد که بعضی از آن ها عبارت ‌اند از:

– اپتیما یک خودرو زیبا، جادار و بسیار شیک است که در ایران طرفداران زیادی دارد. تجمل و زیبایی در کنار کیفیت و راحتی از ویژگی هایی هستند که اپتیما را متمایز کرده اند.

– استفاده از این خودرو برای قرار های کاری و مراسمات رسمی و مهم، مهمانی های دوستانه، تفریحات فصلی و… یکی از بهترین گزینه ها است.

– خودرو های وارداتی و گران قیمت مانند اپتیما در ایران مشمول پرداخت مالیات می شوند. شما با اجاره اپتیما تا زمان دلخواه می توانید از این خودرو استفاده کنید بدون آنکه نیازی به پرداخت مالیات داشته باشید چون مالیات این خودرو ها توسط شرکت های اجاره دهنده پرداخت می شود.

– خودرو اپتیما یک خودرو وارداتی لوکس و گران قیمت است که خرید آن نیازمند به پرداخت هزینه ی زیادی است. با اجاره اپتیما می توانید با کم ترین هزینه برای مدت دلخواه از این خودرو استفاده کنید.

– هنگامی که برای خرید یک خودرو لوکس مانند اپتیما پول زیادی پرداخت می کنید، بخشی از سرمایه در گردش شما به یک کالای مصرفی تعلق می گیرد.

با اجاره اپتیما شما از مزایای این خودرو بهره مند می شوید بدون اینکه نگران افت قیمت، استهلاک و… یا پرداخت هزینه های نگهداری خودرو، تامین قطعات، اخذ بیمه، معاینه فنی و… باشید.

اجاره اپتیما

قیمت اجاره اپتیما

با توجه به اینکه هرکدام از موسسات اجاره اتومبیل در ارتباط با قیمت سیاست های خود را دنبال می کند.

این کمپانی با ارائه ی قیمت های مناسب به افراد این امکان را می دهد، تا براساس وضعیت اقتصادی خود یک اتومبیل را برای اجاره انتخاب کنند.

اپتیما یکی از انواع اتومبیل های اجاره ای است که در کنار ظاهر بسیار زیبا و موجه ای که دارد از قیمت مناسبی نیز برخوردار است.

نکته ی قابل توجه برای قیمت اجاره اپتیما این است که متقاضی درخواست اتومبیل را با راننده یا بدون راننده دارد که این قیمت در حال حاضر به شرح ذیل است و با توجه به نوساناتی که در بازار وجود دارد امکان تغییر دار آن نیز وجود دارد.

قیمت کیا اپتیما برای یک روز 2500000 تومانقیمت اجاره کیا اپتیما برای یک هفته 16100000 است.قیمت هایی که با راننده برای این اتومبیل قید شده است به این ترتیب است

برای هر کیلومتر دار بیرون از شهر 12500 تومان

برای 8 ساعت رانندگی در درون شهر تهران 2500000 تومان است.

اجاره اپتیما با راننده

اجاره پورشه ماکان با راننده، یکی از بهترین انتخاب ها برای گردشگران است زیرا راننده خودرو به مسیر های مختلف مسلط است و می تواند به راحتی مسافران را به مقصد برساند.

از طرفی بعضی از افراد که برای قرار های کاری مهم و مراسمات ویژه مانند مراسم ازدواج و جشن های مهم نسبت به اجاره پورشه ماکان اقدام کرده اند، ترجیح می دهند که پورشه ماکان را با راننده اجاره کنند تا با خیال راحت و بدون دغدغه رانندگی از سوار شدن بر یکی از لوکس ترین و با کیفیت ترین خودرو های جهان لذت ببرند.

قیمت کیا اپتیما برای یک روز 2500000 تومانقیمت اجاره کیا اپتیما برای یک هفته 16100000 است.قیمت هایی که با راننده برای این اتومبیل قید شده است به این ترتیب است

برای هر کیلومتر دار بیرون از شهر 12500 تومان

برای 8 ساعت رانندگی در درون شهر تهران 2500000 تومان است.

برای خواندن مطالب درمورد اجاره اسپورتیج

شرایط اجاره کیا اپتیما بدون راننده

اگر شما جزو آن دسته از افراد هستید که قصد دارید کیا اپتیما را بدون حضور راننده اجاره کنید باید مدارکی را ارائه کنید. این مدارک شامل 20 سال سن برای فرد اجاره کننده

فرد باید دارای گواهینامه ی معتبر بوده که حداقل 6 ماه به تاریخ انقضای آن زمان باقی باشد.

ارائه ی کارت شناسایی معتبر ضروری است.

افراد باید در این موقعیت مبلغ اجاره ای را که در هنگام تحویل اتومبیل از مشتریان اتومبیل های اجاره ای با راننده دریافت می شود به صورت یکجا بپردازند.

نکته ی دیگر اینکه اجاره کنندگان اتومبیل اپتیما بدون راننده باید بنا بر شرایط به عنوان ودیعه 10 تا 20 درصد قیمت روز اتومبیل را پرداخت کنند.

اتباع ایرانی مقیم کشورهای دیگر و توریست ها باید بلیط برگشت خود را نیز ارائه دهند.

معتبر ترین مراکز اجاره اپتیما در تهران

یکی از مهم ترین نکاتی که هنگام اجاره اپتیما و سایر خودرو های لوکس به آن توجه ویژه داشته باشید، مرکزی است که برای اجاره خودرو به آن مراجعه می کنید.

اگر شرکت اجاره دهنده خودرو به اندازه کافی معتبر نباشد، ممکن است مشکلات متعددی در هنگام اجاره خودرو برای متقاضی پیش بیاید.

از جمله این مشکلات می توان به قیمت گران اجاره خودرو، سوئ استفاده از سند ملکی با چک و سفته ای که بابت ضمانت نزد شرکت باقی می مانده است و… اشاره کرد؛ بنابراین انتخاب یک مرکز معتبر برای اجاره خودرو بسیار حائز اهمیت است.

در تهران و دیگر شهر های بزرگ مانند مازندارن و… که صنعت اجاره خودرو رونق بیشتری احتمال وجود مراکز اجاره دهنده نا معتبر هم بیشتر است.

با این حال همواره مراکز اجاره دهنده معتبر و سابقه ای در زمینه اجاره خودرو و تامین تشریفات فعالیت دارند که هم دارای مجوز رسمی و معتبر هستند و هم سوابق آن ها و نشان دهنده حسن تعهد و مشتری مداری آن هاست.

یکی از این مراکز برای مرکز توریستی تشریفاتی تک سیر است. این مرکز با مجوز رسمی از اتحادیه خودرو کرایه و هم چنین سال ها تجربه درخشان در زمینه اجاره انواع خودرو های لوکس یکی از بهترین مراکز اجاره خودرو در تهران و جزیره قشم است.

اجاره اپتیما

مدارک مورد نیاز اجاره اپتیما برای افراد ایرانی

یک چک به میزان قیمت اتومبیل

ارائه ی وجه نقد به میزان 20 الی 30 درصد یا سند مالکیت در تهران

کارت شناسایی

گواهینامه دارای اعتبار

افراد خارجی:

ارائه ی گواهینامه دارای اعتبار

اصل پاسپورت

مبلغ 1500 تا 5000 دلار به عنوان ودیعه

اجاره ماشین عروس اپتیما

مراسم عروسی یکی از اتفاقات خاص در زندگی هر فرد است و افراد تمایل دارند که این مراسم به بهترین وجه انجام شود.

یکی از موارد مهم که افراد بر روی آن تاکید دارند اتومبیل مخصوص عروس و گل آرایی آن است.

اتومبیل کیا اپتیما یک گزینه مناسب برای اتومبیل عروس است. افراد می توانند از میان مدل های ارائه شده برای گل آرایی از سوی شرکت تک سیر ارائه شده است مدل مورد نظرشان را ارائه کنند.

افراد باید چند روز قبل از مراسم عروسی به موسسه مراجعه کرده و با گذراندن مراحل مختلف و ارائه مبلغ و مدارک مورد نیاز اجاره اپتیما را برای مراسم اقدام کرده تا در روز مراسم اتومبیل به شکل تزیین شده در ساعت مشخص در محل مورد نظر تحویل دهد.

نکته مهم در مورد کرایه اتومبیل عروس این است که اجاره بهای اتومبیل به شکل ساعتی سنجیده می شود.

مدت زمان مجازی که برای اتومبیل عروس تعیین شده است از ساعت 9 صبح تا 24 شب است.

در صورتی که افراد خواهان مدت زمان بیشتری باشند باید براساس تعرفه ای که در قوانین شرکت وجود دارد هزینه ها سنجیده می شود.

یکی از سرویس هایی که در سال های اخیر توسط موسسات اتومبیل های اجاره ای ارائه می شود سرویس های مربوط به اسکورت مراسمات است.

این سرویس به همراه  موتورهای سنگین ،اتومبیل های ویژه مخصوص محافظت ارائه می شود.

افراد می توانند با استفاده از این خدمات مراسم عروسی خود را به شکل مجلل برگزار کنند.

برای خواندن مطالب درمورد اجاره مازراتی

اجاره اپتیما در تهران

استفاده از خودروهای لوکس یکی از خواسته هایی است که افراد زیادی در پی آن هستند، اما بدلیل هزینه بالا توان خرید این نوع ماشین ها را ندارد .

در این راستا شرکت اجاره خودرو تکسیر بر آن شده تا این خواسته ی افراد را تا حد امکان با اجاره دادن ماشین های لوکس تحت شرایط و قواعد مشخص و با بهترین قیمت ها برآورده کند .

در صورت نیاز برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن  ۰۲۱۲۲۵۶۳۲۲۳  تماس حاصل بفرمایید و در صورت تمایل به بازدید حضوری به آدرس یوسف آباد، خیابان حسینی، خیابان اشک شهر، پلاک 11 مراجعه فرمایید ،همکاران ما پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

سخن پایانی

اپتیما یکی از بهترین و به صرفه ترین خودرو های لوکس اجاره ای است. شما با اجاره اپتیما به صورت با راننده با بدون راننده می توانید با پرداخت مبلغی اندک به عنوان اجاره بها و ارائه ضمانت معتبر به شرکت اجاره خودرو از این خودرو تا زمان دلخواه استفاده کنید و از امکانات و آپشن های بی نظیر آن لذت ببرید.

هنگام اجاره خودرو باید مدارک و ضمانت معتبر داشته باشید و برای اجاره خودرو به یک شرکت معتبر اجاره دهنده مراجعه کنید که مجوز رسمی و سابقه درخشانی داشته باشد تا با خیال راحت از سوار شدن بر اپتیمای خوش نشین و زیبا لذت ببرید.

سوالات متداول اجاره اپتیما

شرایط اجاره کیا اپتیما بدون راننده چگونه است ؟

فرد باید دارای گواهینامه ی معتبر بوده که حداقل ۶ ماه به تاریخ انقضای آن زمان باقی باشد.

ارائه ی کارت شناسایی معتبر ضروری است.

افراد باید در این موقعیت مبلغ اجاره ای را که در هنگام تحویل اتومبیل از مشتریان اتومبیل های اجاره ای با راننده دریافت می شود به صورت یکجا بپردازند.

شرایط اجاره کیا اپتیما با راننده چگونه است ؟

یک چک به میزان قیمت اتومبیل

ارائه ی وجه نقد به میزان ۲۰ الی ۳۰ درصد یا سند مالکیت در تهران

کارت شناسایی

گواهینامه دارای اعتبار

اجاره ماشین عروس اپتیما چگونه است ؟

. اتومبیل کیا اپتیما یک گزینه مناسب برای اتومبیل عروس است. افراد می توانند از میان مدل های ارائه شده برای گل آرایی از سوی شرکت تک سیر ارائه شده است مدل مورد نظرشان را ارائه کنند.