در دنیای امروز می توان گفت که خرید خودروی لوکس به دلیل هزینه های بسیار بالا از لحاظ قیمت و همچنین نگهداری اصلا مقرون به صرفه نیست و شما در صورتی که برای مدت زمان مشخصی نیاز به استفاده از خودروی خاصی را دارید، می توانید نسبت به اجاره اتومبیل اقدام کنید. این مسئله امروزه در کشور به صورت کاملا حرفه ای انجام داده می شود و شما می توانید برای دسترسی به انواع خودروهای لوکس از این شیوه استفاده داشته باشید.

در نظر داشته باشید که اجاره اتومبیل به صورت های کرایه بدون راننده و کرایه با راننده در دسترس شماست و ما در این مقاله قصد داریم در این خصوص با شما صحبت داشته باشیم. همچنین به شما در مورد بهترین سایت اجاره اتومبیل اطلاعاتی را ارائه خواهیم کرد که قطعا در انتخاب بهتر می تواند کمک کرده و یکی از بهترین شیوه های در دسترس شما می باشد. امروزه انواع خودروهای لوکس آسیایی و اروپایی با استفاده از شیوه اجاره اتومبیل در دسترس شما قرار می گیرد و شما می توانید با استفاده از شیوه اینترنتی نسبت به ثبت سفارش و اجاره اقدام کنید. اجاره اتومبیل با بهترین قیمت امروزه به یکی از مهم ترین چالش های پیش روی شما تبدیل شده است که می توانید از آن استفاده داشته باشید.

اجاره اتومبیل

اجاره اتومبیل یک صنعت پررونق در دنیا و مخصوصا در اروپا است. در ایران نیز شرکت‌های زیادی در زمینه اجاره اتومبیل فعالیت می‌کنند و به مشتریان خود خدمات مربوط به اجاره اتومبیل را ارائه می‌دهند. ممکن است خدمات اجاره خودرو در شرکت‌های مختلف با یکدیگر متفاوت باشد اما به در همه شرکت‌ها، اجاره اتومبیل به دو صورت با راننده و بدون راننده است و شما می‌توانید با توجه به نیاز خود یکی از آنها را انتخاب کنید.

اجاره اتومبیل در تهران

اگر شما ساکن تهران هستید و به هر دلیلی مانند رفت‌وآمد، انجام کارهای روزمره و… نیاز به اتومبیل یا وسیله نقلیه داشته باشید، چند راه برای آن وجود دارد:

 • استفاده از وسایل نقلیه عمومی
 • خرید خودرو
 • استفاده از آژانس
 • اجاره اتومبیل

درست است که استفاده از مترو و اتوبوس در تهران هزینه کمتری دارد اما زمان زیادی برای رسیدن به مقصد به هدر می‌رود علاوه بر آن شلوغی و ازدحام جمعیت در آنها می‌تواند موجب خستگی و به هدر رفتن انرژی انسان باشد. استفاده از مترو و اتوبوس در مواردی که مسئله زمان مهم است مناسب نیست. آژانس گرفتن نیز با اینکه در زمان صرفه جویی می‌شود، اما ممکن است در طول روز شما مجبور شوید چندین بار آژانس گرفته و به مقصد بروید و این امر ممکن است هزینه زیادی برای شما داشته باشد. خرید خودرو می‌تواند گزینه مناسبی باشد، اما با توجه به شرایط امروزه، خرید خودرو برای همگان میسر نیست. علاوه بر آن هزینه‌های نگه داری و سرویس اتومبیل را هم باید در نظر گرفت. اجاره اتومبیل بدون راننده در تهران می‌تواند علاوه بر صرفه جویی در زمان، در هزینه‌ها نیز صرفه جویی می‌شود و حداکثر راحتی را در رفت‌وآمد روزمره برای شما فراهم سازد. علاوه بر آن برخی شرکت‌های اجاره اتومبیل در تهران به درخواست مشتری برای اتومبیل مجوز طرح ترافیک دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار می‌دهند و دیگر لازم نیست نگران عبور از طرح ترافیک باشید، همچنین بعضی از شرکت‌ها درصورت خرابی اتومبیل، از طرف شرکت یک تعمیرکار برای شما اعزام می‌کنند تا اتومبیل اجاره شده را تعمیر کند. بنابراین اجاره اتومبیل بدون راننده در تهران می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

برای خواندن مطالب درمورد لیست قیمت اجاره خودرو

اجاره اتومبیل

برای کسانی که ساکن تهران نیستند، اما به تهران سفر کرده‌اند اجاره اتومبیل می‌تواند راحتی در حمل و نقل را برایشان به وجود آورد، اما درصورتی که با شهر تهران آشنا نیستند و احتمال دارد راه خود را در تهران گم کنند و همچنین برای مسافران خارجی که ممکن است رانندگی برایشان مشکل باشد، اجاره اتومبیل با راننده می‌تواند گزینه مناسبی باشد. بسیاری از رانندگان شرکت‌های اجاره اتومبیل در تهران، افراد با تجربه و کاملا آشنا به شهر تهران هستند و راهنمای مناسبی برای مسافران خارجی هستند.

انواع روش های اجاره اتومبیل 

به طور کلی می توان گفت که دو روش بسیار مهم برای اجاره اتومبیل وجود دارد که با استفاده از آن ها می توانید به انواع خودروهای روز دنیا دسترسی داشته باشید. در واقع شما می توانید بدون راننده خودروی مورد نظر خود را اجاره کنید و این روش در دسترس کسانی است که می خواهند خودشان تجربه رانندگی با خودروی لوکس را داشته باشند و یا برای کارهای روزمره برای مدت زمان طولانی می خواهید خودرو کرایه کنید و در مقابل این روش، اجاره خودرو با راننده وجود دارد که در این شیوه شما می توانید درخواست اجاره اتومبیل با وجود راننده را ارائه دهید که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود و در صورتی که خودتان شرایط رانندگی را ندارید و یا احساس می کنید که با وجود راننده می توانید بهتر از خودروی اجاره ای استفاده کنید، در دسترس شما قرار داده می شود.

این شما هستید که باید شیوه اجاره اتومبیل را انتخاب کنید و ما در ادامه بیشتر با شما در خصوص انواع روش های کرایه خودرو با شما صحبت خواهیم داشت و اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهیم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود.

اجاره اتومبیل بدون راننده برای چه کسانی مناسب تر است؟

به طور کلی می توان گفت که کرایه خودرو بدون راننده برای رانندگی خودروی لوکس در دسترس شماست و شما هر ساعت از شبانه روز می توانید از خودرو استفاده داشته باشید. همچنین برای کسانی که می خواهید به صورت مدت دار (هفتگی، ماهیانه) از خودرو استفاده داشته باشید، اجاره اتومبیل بدون راننده می تواند گزینه ای مناسب برای شما به شمار رود.

در خصوص این شیوه از اجاره خودرو باید توجه کنید که شما باید همه جوانب مسئولیت یک خودرو (که در بیشتر مواقع ماشین های لوکس می باشد) را در نظر داشته باشید و همچنین باید مدارکی که از سوی شرکت کرایه خودرو از شما درخواست می شود را ارائه دهید. همچنین باید بدانید که در این شیوه شما باید حتما به بیمه خودروی اجاره شده توجه داشته باشید و با توجه به تمامی این مسائل نسبت به انتخاب بهترین موسسه اجاره اتومبیل اقدام کنید. شرکت ما می تواند به شما انواع خودروی لوکس اروپایی و آسیایی را ارائه دهد. این روش از اجاره اتومبیل به خصوص برای مسافرت، برگزاری جشن ها و یا اجاره مدت دار گزینه ای مناسب به شمار رود.

برای اجاره اتومبیل بدون راننده چه مواردی را باید در نظر داشته باشیم؟

به طور کلی می توان گفت که موسسه اجاره اتومبیل برای این که محافظت از خودرو را به بهترین شکل ارائه دهد، مدارکی را از شما دریافت می کند که از جمله مهم ترین آن ها می توان به ارائه اصل گواهینامه برای دریافت خودرو اشاره نمود. همچنین شما برای این که در شهر تهران بتوانید از خدمات موسسه ما استفاده داشته باشید، باید حتما یک سند ملکی را ارائه دهید که در شهر تهران به ثبت رسیده باشد و در صورتی که این سند را در اختیار ندارید نیز باید حتما به اندازه 20 الی 30 درصد از قیمت خودرو را به صورت نقدی و به عنوان ودیعه ارائه دهید. این ودیعه پس از این که خودرو از سوی شما به شرکت بازگردد و شرکت مطمئن باشد که به آن خسارتی وارد نشده است، به صورت کامل به شما پرداخت خواهد شد. همچنین باید حتما لیست قیمت اجاره اتومبیل را از وب سایت ما دریافت کنید. در نهایت نیز می توان گفت که ارائه کارت شناسایی برای دریافت خودرو از سوی مشتری الزامی می باشد.

اجاره اتومبیل بدون راننده برای چه کسانی مناسب است؟

در مقابل شیوه اول (اجاره ماشین بدون راننده) شما می توانید با راننده نیز نسبت به اجاره خودرو اقدام کنید که در این شیوه شما حتما باید در نظر داشته باشید که این روش به عنوان یک روش کم ریسک تر برای اجاره خودرو به شمار می رود و توسط بسیاری از افراد مورد توجه قرار گرفته است. در نظر داشته باشید که در این روش که بیشتر برای کارهای تشریفات و یا ترانسفر های فرودگاهی مورد استفاده قرار می گیرد، انواع خودروهای روز دنیا در دسترس شما قرار می گیرد و شما می توانید از این شیوه به سادگی استفاده داشته باشید.

اجاره اتومبیل با راننده برای کمتر از ده ساعت میسر نبوده و در صورتی که کار شما کمتر از ده ساعت به طول بینجامد، باز هم باید هزینه های کامل را بپردازید. همچنین شما می توانید از میان خودروهای لوکسی که در بازار عرضه می شود، بهترین گزینه را انتخاب کرده و نسبت به ثبت سفارش اقدام کنید. به این منظور می توانید به وب سایت ما وارد شده و نسبت به ثبت سفارش اجاره اتومبیل با بهترین قیمت اقدام کنید. در ادامه بیشتر در خصوص این شیوه با شما صحبت خواهیم داشت.

شرایط اجاره خودرو با راننده چیست؟

در صورتی که می خواهید نسبت به اجاره اتومبیل با راننده اقدام کنید، حتما باید چند روز پیش از این که می خواهید خودرو را تحویل بگیرید، نسبت به ارائه سفارش خود اقدام کرده و همچنین می توانید از وب سایت ما نسبت به دریافت دریافت لیست قیمت ها اقدام کنید. همچنین در نظر داشته باشید که هزینه هایی مانند ترانسفر فرودگاهی به صورت مشخص در وب سایت قرار دارد و شما می توانید از وب سایت برای دسترسی به اطلاعات مورد نیاز خود اقدام کنید. با توجه به این که مسئولیت رانندگی خودرو با شما نیست، مدارک خاصی برای رانندگی نباید ارائه دهید ولی ارائه سایر مدارک در صورت صلاح دید شرکت الزامی بوده و به خصوص برای خودروهای لوکس اروپایی باید حتما هماهنگی های لازم را انجام دهید. در ادامه نیز لازم است که به سایر شرایط اجاره اتومبیل با راننده توجه داشته باشید و بر این اساس اقدام کنید. در صورتی که سوالی در خصوص اجاره خودرو داشته باشید و می خواهید مشاوره رایگان در این خصوص داشته باشید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود.

کدام روش برای اجاره اتومبیل مناسب تر است؟

به طور کلی می توان گفت که شیوه های مختلفی برای اجاره خودرو امروزه در دسترس شماست و می توانید از آن ها استفاده داشته باشید. هر کدام از روش های بیان شده در این مقاله می تواند برای شما مفید واقع باشد ولی باید در نظر داشته باشید که حتما باید شرایط را بسنجید و بر این اساس نسبت به اجاره اتومبیل اقدام کنید. به طور کلی می توان گفت که شیوه اجاره اتومبیل با راننده می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای کسانی باشد که نمی خواهند مسئولیت رانندگی یک خودروی لوکس را قبول کنند. همچنین در صورتی که شما می خواهید یک خودروی واقعا خاص را رانندگی کنید و از آن لذت ببرید، می توانید از شیوه اجاره خودرو بدون راننده استفاده کنید.

در واقع می توان گفت که بر اساس پارامترهایی مانند هزینه، نوع نیاز و نوع درخواست شما می توانید از شیوه های مختلفی برای اجاره اتومبیل استفاده کرده و از آن استفاده داشته باشید. در صورتی که سوالی هم در این خصوص داشته باشید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سوالات خود را در این زمینه بپرسید.

اپلیکیشن اجاره اتومبیل

شاید شما هم تا کنون فکر می‌کردید با نصب اپلیکیشن اجاره اتومبیل می‌توانید به راحتی اتومبیل مورد نظر خود را اجاره کنید و نیازی به ارائه مدارک نیست اما این موضوع صحت ندارد. درست است که برخی از شرکت‌های اجاره اتومبیل،یک اپلیکیشن اجاره اتومبیل دارند، اما باید بدانید این اپلیکیشن‌ها برای اهداف خاصی طراحی شده است به طور مثال به مشتریان نوع اتومبیل‌های موجود جهت اجاره را اطلاع دهند و یا اینکه مشتری اطلاعاتی درمورد اتومبیلی که قصد اجاره آن را دارد به دست آورد، اما از طریق این اپلیکیشن‌ها به هیچ وجه نمی‌توان اتومبیل اجاره کرد و حتما باید جهت اجاره اتومبیل بدون راننده به شرکت مربوطه مراجعه کرد. در واقع می‌توان گفت که هدف طرح این اپلیکیشن‌ها در ایران صرفا افزایش آگاهی مشتریان است تا بتوانند با آگاهی کامل مناسب‌ترین و بهترین گزینه را برای اجاره اتومبیل انتخاب کنند. در کشورهای اروپایی به دلیل داشتن کارت اعتباری امکان اجاره اتومبیل از طریق اپلیکیشن وجود دارد، اما در ایران فعلا این امکان وجود ندارد. اگر می‌گوییم اجاره اتومبیل در ایران از طریق نرم افزار ممکن نیست به این دلیل است که این کار هم برای صاحب اتومبیل و هم برای شخص اجاره کننده ممکن است ریسک بالایی داشته باشد و در این زمینه می‌تواند سواستفاده‌های زیادی صورت گیرد. در ادامه به برخی از این ریسک‌ها اشاره میکنیم:

 • بسیاری از اتومبیل‌ها که قرار است اجاره داده شود قیمت میلیاردی دارند و شخص یا شرکتی که قرار است اتومبیل را اجاره دهد، بدون داشتن هیچ مدرک و ضمانتی از طرف اجاره کننده چطور می‌تواند اعتماد کرده و اتومبیل را در اختیار اجاره کننده قرار دهد.
 • ممکن اتومبیل دارای مشکلات و نقص‌هایی باشد و چطور می‌توان وقتی اتومبیل را ندیده‌ایم از سالم بودن آن مطمئن شد.
 • از کجا می‌توان مطمئن شد که اتومبیل مورد اجاره واقعا متعلق به شخص اجاره دهنده می‌باشد و سرقتی نیست و بعد از اجاره برایمان ایجاد مشکل نمیکند
 • ممکن است برخی از افراد قصد آزار داشته باشند و آدرس‌های نادرست برای تحویل به شما ارائه دهند.
 • در این اپلیکیشن‌ها هیچ تضمینی وجود ندارد که شرکت اجاره دهنده اتومبیل معتبر باشد و مشکلی برای مشتری ایجاد نشود.

بنابراین این اپلیکشن‌ها کارایی زیادی در ایران ندارند و همانطور که گفته شد صرفا برای اطلاع رسانی مناسب هستند.

اجاره اتومبیل ارزان قیمت

می‌توان گفت اجاره اتومبیل ارزان قیمت درخواست بسیاری از مشتریان اجاره اتومبیل است. گاهی افرادی که به هر دلیلی برای مدتی به اجاره اتومبیل احتیاج دارند نمی‌خواهند هزینه زیادی برای آن پرداخت کنند و تمایل دارند اتومبیلی با مبلغ ارزان‌تر اجاره کنند. اجاره اتومبیل‌ ارزان شامل اتومبیل‌های ایرانی مانند سمند، پرشیا، پژو۲۰۶ و… و اتومبیل‌های خارجی مانند سراتو و سانتافه است. اتومبیل‌های پژو۲۰۶، سمند، ال۹۰ و پژو۴۰۵ از ارزانترین اتومبیل‌ها هستند و معمولا سمند کمترین مبلغ اجاره را دارد و برای کسانی که می‌خواهند هزینه کمتری پرداخت کنند بهترین انتخاب است.

خدمات اجاره اتومبیل

 • اجاره اتومبیل برای مراسمات خاص مانند عروسی یکی از خدمات پرکاربرد شرکت‌های اجاره اتومبیل است. در اکثر شرکت‌ها، مشتری می‌تواند نوع گل آرایی اتومبیل را انتخاب کند و شرکت آن را برای روز معین آماده و تحویل مشتری بدهد. اجاره اتومبیل برای عروسی به صورت ساعتی محاسبه می‌شود و معمولا ساعت مجاز کرایه اتومبیل برای عروسی از ساعت۹ صبح تا ۱۲ شب است، اما در صورت نیاز به زمان بیشتر هزینه آن طبق تعرفه محاسبه می‌شود.
 • در برخی شرکت‌ها در صورت اجاره اتومبیل با راننده شما می‌توانید با هماهنگی شرکت، نوع پوشش راننده را انتخاب کنید.
 • برخی شرکت‌ها برای اجاره اتومبیل بیش از یک ماه ابزار و وسایلی مانند چادر مسافرتی، صندلی کودک، زنجیر چرخ و… را به صورت رایگان در اختیار مشتری قرار می‌دهند.
 • اغلب مسافران خارجی زبان فارسی را بلد نیستند، همچنین به دلیل ناآشنا بودن با کشور از اکثر اماکن گردشگری ایران بی‌خبر هستند. یکی از خدماتی که شرکت‌های اجاره اتومبیل ارائه می‌دهند اجاره اتومبیل با راننده مسلط به زبان انگلیسی به مسافران خارجی است. با توجه به اینکه اکثر رانندگان شرکت‌های اجاره اتومبیل آموزش دیده هستند و با شهر خود آشنایی کامل دارند، می‌توانند راهنمای مناسبی برای توریست‌ها باشند و به آنها هم برای دیدن اماکن گردشگری و هم برای خرید کمک کنند.
 • خدمات اسکورت یکی از خدمات پرطرفدار اجاره اتومبیل است. اسکورت معمولا تعدادی موتور سنگین یا اتومبیل‌های لوکس ویژه‌ای که همراه اتومبیل اجاره شده و در اطراف آن هستند. اسکورت اغلب برای محافظت از افراد مهم استفاده می‌شود، اما به تازگی مورد توجه بسیاری از عروس دامادها قرار گرفته و از آن برای زیبایی بخشیدن و جلوه بیشتر مراسم عروسی نیز استفاده می‌شود.

 

برای خواندن مطالب درمورد کرایه خودرو

کاربرد اجاره اتومبیل

اجاره اتومبیل کاربردهای بسیاری دارد. در ادامه تعدادی از آنها را برای شما شرح می‌دهیم

برای انجام کارهای روزمره خود به خوردو نیاز دارید

دوست دارید در روز عروسی خود یک اتومبیل لوکس داشته باشید

قصد رفتن به سفر با کل خانواده یا دوستان خود را دارید و به یک اتومبیل احتیاج دارید

به هر دلیلی به اتومبیل شخصی خود دسترسی ندارید

اتومبیل جدیدی خریداری کرده‌اید اما هنوز به دست شما نرسیده است

قصد خرید اتومبیلی دارید اما از امکانات و آپشن‌های آن بی اطلاع هستید و دوست دارید قبل از خرید استفاده از آن اتومبیل را تجربه کنید

مهمان مهمی دارید و تمایل دارید با اتومبیل مناسبی در مقابل او ظاهر شوید

و بسیاری موارد دیگر که اجاره اتومبیل می‌تواند به شما کمک کند.

مدارک مورد نیاز برای اجاره اتومبیل

برای اجاره اتومبیل با راننده به هیچ مدرک خاصی نیاز نیست زیرا تمام مسئولیت اتومبیل به عهده راننده است و شما در برابر اتفاقاتی که ممکن است برای اتومبیل رخ دهد هیچ وظیفه‌ای ندارید، اما در صورتی که شما بخواهید اتومبیل بدون راننده اجاره کنید باید مدارکی را ارائه کنید. شرایط و مدارک لازم برای اجاره اتومبیل بدون راننده عبارت است از:

داشتن حداقل۲۰ سال سن، داشتن گواهینامه معتبر با حداقل ۶ ماه اعتبار، ارائه کارت شناسایی معتبر، پرداخت کل مبلغ اجاره اتومبیل در زمان تحویل اتومبیل به مشتری، پرداخت۱۰ الی۲۰ درصد از قسمت روز اتومبیل به عنوان ودیعه و ارائه بلیط برگشت برای توریست‌ها و اتباع ایرانی مقیم خارج از کشور

علاوه بر مدارک گفته شده، مدارک دیگری برای هرکدام از افراد زیر وجود دارد:

 • مدارک مورد نیاز اجاره اتومبیل برای اتباع ایرانی: ارائه یک فرقه چک به میزان ارزش روز اتومبیل و ارائه یک گواهی احراز شغلی یا احراز محل سکونت
 • مدارک مورد نیاز اجاره اتومبیل برای کارمندان دولتی یا نظامی: ارائه گواهی عادی اشتغال به کار از محل خدمت و ارائه یک فرقه چک کارمندی به میزان۱۰ درصد بیشتر از قیمت روز اتومبیل

نکات مهم ارائه مدارک جهت اجاره اتومبیل

 1. تمام مدارک بعد از پایان قرارداد به مشتری بازگردانده می‌شود.
 2. کارت اقامت ایرانیان مقیم خارج از کشور به عنوان مدرک شناسایی قابل قبول است.
 3. مشتری می‌تواند به جای ودیعه نقدی خودروی شخصی خود را در پارکینگ شرکت به امانت بگذارد، همچنین به جای ودیعه نقدی، می‌توان طلا و جواهرات به ارزش ۱۰ درصد از قیمت روز اتومبیل نزد شرکت به امانت گذاشت. در پایان قرارداد و بعد از تحویل اتومبیل به شرکت ودیعه به مشتری پس داده می‌شود.

نتیجه گیری

امروزه روش های مختلفی برای اجاره اتومبیل از سوی مرکز اجاره اتومبیل در دسترس شما می باشد و در صورتی که می خواهید از این شیوه استفاده داشته باشید می توانید از وب سایت ما استفاده داشته باشید. شما با استفاده از این روش می توانید در کوتاه ترین زمان به انواع خودروی روز دنیا استفاده داشته باشید. ما در این مقاله اطلاعاتی را در این خصوص در اختیار شما قرار دادیم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود. هزینه های اجاره اتومبیل ارائه شده از سوی شرکت ما بسیار کاهش داده شده است تا شما بتوانید با خیال راحت تری از خودروهای لوکس امروزی استفاده داشته باشید.

چگونگی کرایه اتومبیل بدون راننده

یک تیم اختصاصی برای پاسخگویی به نیاز شما برای گرفتن ماشین در هر ساعت اماده پاسخ گویی به مشتریان می باشند .

تکسیر در جهت رضایت مشتری سعی دارد خدمات اجاره اتومبیل را با قیمت‌های مناسب به مشتریان خود ارائه دهد و در تلاش است تا روزبه‌روز خدمات ارزنده تر و بهتری را ارائه دهد.

لذت بردن از تعطیلات نوروزی خود با خدمات کرایه اتومبیل تک سیر

بسیاری از مسافران به دلیل سهولت حرکت با استفاده از ماشین در مقایسه با وسایل دیگر حمل و نقل،

در طول تعطیلات خود، اجاره ماشین را انتخاب می کنند

در برخی از شهرها و مقصد ها، وسایل معمول حمل و نقل، مانند اتوبوس ها و تاکسی ها

برای انعطاف پذیری و سرعت حرکت از یک مکان به مکان دیگر کافی نیست.

علاوه بر این، اجاره خودرو در حین مسافرت به معنای کاهش هزینه ها است،

زیرا تاکسی ها و هزینه های حمل و نقل در برخی از شهرها هزینه بالایی را در بر میگیرد

در این مورد،کرایه ماشین بدون راننده ممکن است بهترین راه برای استفاده از طول تعطیلات خود باشد.

اجاره اتومبیل در حین سفر مطمئنا بهترین گزینه برای جلوگیری از اتهامات عنوان شده تاکسی

و اتلاف وقت در انتظار برنامه اتوبوس و حمل و نقل عمومی است و مناسب ترین گزینه برای بزرگترین آزادی حرکت است

موسسه تک سیر از شروع کننده های رنت خودرو در ایران می باشد که یک دهه است که اتومبیل بدون راننده اجاره می دهد.

یک سیر خودرو های فوق لوکس وجود دارد که برای اولین بار توسط تیم تک سیر شروع به کرایه دادن شده است مانند خودرو مازاراتی و پورشه پانامرا .

به خیالی آسوده می توانید برای تعطیلات اول سال جدید خود یک اتومبیل چه داخلی و چه خارجی کرایه کرده و بدون فوت وقت از تعطیلات بهاری خود لذت ببرید.

اجاره اتومبیل چیست؟

اجاره اتومبیل یک صنعت پررونق در دنیا و مخصوصا در اروپا است. در ایران نیز شرکت‌های زیادی در زمینه اجاره اتومبیل فعالیت می‌کنند و به مشتریان خود خدمات مربوط به اجاره اتومبیل را ارائه می‌دهند.

اپلیکیشن اجاره اتومبیل چیست ؟

این اپلیکیشن‌ها برای اهداف خاصی طراحی شده است به طور مثال به مشتریان نوع اتومبیل‌های موجود جهت اجاره را اطلاع دهند و یا اینکه مشتری اطلاعاتی درمورد اتومبیلی که قصد اجاره آن را دارد به دست آورد

اجاره اتومبیل ارزان قیمت چگونه است ؟

اجاره اتومبیل ارزان قیمت درخواست بسیاری از مشتریان اجاره اتومبیل است. گاهی افرادی که به هر دلیلی برای مدتی به اجاره اتومبیل احتیاج دارند نمی‌خواهند هزینه زیادی برای آن پرداخت کنند و تمایل دارند اتومبیلی با مبلغ ارزان‌تر اجاره کنند