اجاره اتومبیل پورشه تک سیر

همانطور که می دانید فردیناند پورشه در سال 1931 شرکت خودرو پورشه را تأسیس کرد.

در اوایل دهه 1920 او توسعه کامیون کمپرسور مرسدس را نظارت میکرد

و بعد از آن اولین خودروی فولکس واگن با فرزندش فردیناند آنتون ارنست پورشه را توسعه داد.

مهندس خودرو سازی آلمانی فردیناند پورشه در تاریخ 3 سپتامبر 1875 در Maffersdorf، اتریش متولد شد.

در سن جوانی، او به فناوری علاقمند بود و به ویژه از طریق برق جذاب بود.

پورشه در سالهای 1800 تا 1931 به عنوان مهندس وسیله نقلیه موفقیت آمیز کار کرد و شرکت خود را تاسیس کرد.

در سال 1934 پورشه و پسرش فردیناند آنتون ارنست پورشه همکاری کردند تا اولین طرح های خودروی فولکس واگن را توسعه دهند.

موتور رول پورشه Porsche به شدت رضایت خود را تحسین فراوانی کرد.

بعدا در سال 1900، پورشه موتور خود را در یک مسابقه در مدار Semmering در نزدیکی وین آزمایش کرد و برنده شد.

مهندسی پورشه در مسیر موفقیت آمیز ادامه یافت.

پس از حدود هشت سال کار در لوهن در سال 1906 مدیر فنی شرکت اتریش دایملر شد.

در سال 1923، او به شرکت دایملر-موتورن-گیزلشتاکت مستقر در اشتوتگارت نقل مکان کرد، تبدیل به یک مدیر فنی و عضو هیئت اجرایی شد

در آنجا، برجسته سازی حرفه او شامل نظارت بر ساخت کمپرسور مرسدس بنز است.

برای دستیابی به موفقیت هایش، پورشه در سال 1917 در دانشگاه فنی امپریالیست درجه دکتری افتخاری دریافت کرد.

در سال 1937 جایزه ملی آلمان برای هنر و علوم اهدا شد.

پورشه در تاریخ 30 ژانویه 1951 در سن 75 سالگی در اشتوتگارت فوت کرد.

نزدیک به 60 سال بعد، در سال 2009، موزه پورشه در زفن هاوزن، حومه شهر اشتوتگارت افتتاح شد.

پورشه بسیار در حال حاضر در دنیا طرفدار دارا است و ایرانی ها هم به این خودرو و مدل های ان علاقه ای خاصی دارند موسسه اجاره اتومبیل تک سیر

این خودرو را اماده ارائه دارد.

مدارک و شرایط لازم برای  اجاره پورشه

آیا می دانید مدارک مورد نیاز برای اجاره پورشه چیست؟ همان طور که می دانید پورشه یکی از اتومبیل های سوپر لوکس و فوق العاده اروپایی است که به دلیل آپشن ها و طراحی خاص این اتومبیل طرفداران خاص خود را دارد. موسسه ی رنت اتومبیل تکسیر این امکان را به متقاضیان می دهد که به سادگی این اتومبیل زیبا را اجاره کنید. با توجه به اینکه اتومبیل پورشه از قیمت بسیار بالایی برخوردار است موسسه برای اطمینان از سلامت اتومبیل از مشتریان مدارکی را درخواست می کند.

اجاره پورشه در این موسسه به دو روش مختلف اجاره به همراه راننده و بدون حضور راننده انجام می گیرد که افراد به فراخور حالشان می توانند یکی از این گزینه ها را انتخاب کنند.

در صورتی که مشتریان از گزینه ی اجاره اتومبیل پورشه بدون حضور راننده استفاده کنند نیاز به ارائه مدارک مربوط به رانندگی نخواهند داشت.

برخی از افراد تمایل دارند تجربه لذت بخش با یک اتومبیل لوکس را امتحان کنند می توانند گزینه ی اجاره اتومبیل پورشه بدون راننده را انتخاب کنند. همه ی موسسات اجاره ی اتومبیل به دلیل محافظت از اتومبیل های گران قیمت خود از مشتریان خود درخواست ارائه ی مدارکی را می کنند. این مدارک به شرح ذیل است.

همان طور که در ابتدا اشاره کردیم روش اجاره ی بدون حضور راننده از ریسک پایین تری برخوردار است. برای اجاره ی اتومبیل پورشه باید یک گواهینامه معتبر ارائه کرد.

در هنگام اجاره این اتومبیل لازم است یک سند ملکی در تهران ارائه شود که در صورت عدم دسترسی به سند امکان ارائه وجه نقد به میزان 20 الی 30 درصد از ارزش اتومبیل است.

افرادی که از این روش اجاره ی اتومبیل استفاده می کنند باید از سن قانونی برخوردار بوده و حداقل 20 سال داشته باشند.

ارائه ی کارت شناسایی معتبر الزامی است. ایرانیان مقیم خارج از کشور می توانند از کارت اقامت خود به عنوان یک کارت شناسایی معتبر استفاده کنند.

از آنجا که تعداد زیادی از مشتریان موسسات رنت اتومبیل توریست ها و اتباع غیر ایرانی هستند شرکت برای این افراد نیز شرایطی را ارائه کرده است که شامل

ارائه اصل پاسپورت و گواهینامه ی معتبر الزامی است

این افراد موظف هستند براساس ارزش اتومبیل بین 1500 تا 5000 دلار را به عنوان ودیعه نزد موسسه به امانت بگذارند.

لیست قیمت اجاره ماشین پورشه

یکی از مهم ترین فاکتورها در هنگام اجاره پورشه دسترسی به لیست قیمت این اتومبیل است که افراد می توانند قبل از اقدام به اجاره با مراجعه به سایت تکسیر به قیمت ها دسترسی داشته باشید. با توجه به اینکه موسسه چند نوع اتومبیل پورشه در اختیار دارد در ادامه لیست قیمت ها را برای اطلاع بیشتر قرار می دهیم.

پورشه ماکان

قیمت اجاره روزانه پورشه ماکان: 28000000 تومان

قیمت اجاره هفتگی پورشه ماکان: 175000000 تومان

قیمت اجاره ماهانه پورشه ماکان: 390000000 تومان

قیمت های با راننده

قیمت اجاره برای کیلومتر خارج از شهر: 28000 تومان

اجاره روزانه پورشه ماکان برای 8 ساعت در تهران: 28000000 تومان

پورشه پانامرا

اجاره روزانه پورشه پانامرا: 15000000 تومان

اجاره هفتگی پورشه پانامرا: 90000000 تومان

اجاره ماهانه پورشه پانامرا : 300000000 تومان

قیمت های با راننده

کیلومترهای خارج از شهر: 150000 تومان

قیمت اجاره روزانه پورشه پانامرا  8 ساعت جهت استفاده در سطح شهر تهران: 15000000 تومان

پیش از آن که نسبت به اجاره ی اتومبیل مورد نظرتان اقدام کنید بهتر است لیست قیمت را بررسی کنید و با در نظر گرفتن شرایط برای اجاره اقدام کنید.

برای خواندن مطالب درمورد اجاره خودرو قشم :

مزایای اجاره پورشه

ممکن است شما جزو آن دسته از افراد باشید که شرایط خرید یک اتومبیل لوکس مانند پورشه را نداشته باشید. با اجاره این اتومبیل می توانید لذت رانندگی با یک اتومبیل فوق اسپرت را تجربه کنید. برخی از افراد که قصد دارند اتومبیل لوکس خریداری کنند اما تجربه ی رانندگی با این نوع اتومبیل ها را ندارند می توانند با کرایه اتومبیل پورشه با شرایط رانندگی این نوع اتومبیل آشنا شوند.

همان طور که می دانید پورشه یکی از اتومبیل های سریع هستند و می توانند حس ماجراجویی افراد را ارضا کنند. نکته ی دیگری که در مورد این اتومبیل وجود دارد این است که به کاربران اجازه ی استفاده از آپشن های فوق العاده ای را می دهد.

معمولا افرادی جهت اجاره پورشه اقدام می کنند که به رانندگی و سرعت علاقه ی زیادی دارند. آپشن های موجود در این اتومبیل رانندگی را بسیار جذاب تر می کند.

یکی از امکاناتی که در هنگام رانندگی با این اتومبیل فوق اسپرت می توانید تجربه کنید دسترسی به تنظیم حالت رانندگی است. شما می توانید با توجه به موقعیت خود اتومبیل را در چهار حالت طبیعی، اسپرت، شخصی و اسپرت پلاس قرار دهید.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این اتومبیل امکان تنظیم صندلی ها به 18 یا 14 حالت مختلف است که باعث راحتی سرنشینان خودرو می شود. نکته ی جالب اینکه این صندلی ها مجهز به حافظه هستند که قابلیت بازگرداندن صندلی ها را به حالت اولیه در کوتاه ترین زمان را دارند.

ممکن است شنیده باشید که مهم ترین آپشن های اتومبیل پورشه مربوط به ایمنی این خودرو است رادار تغییر لاین دارای عملکرد خاصی است به این ترتیب که در صورتی که اتومبیل هایی که در لاین مجاور به ماشین شما نزدیک می شوند سیستم تغییر لاین به شما هشدار می دهد تا به صورت ناگهانی لاین خود را تغییر ندهید. این امکانات باعث شده که به میزان زیادی درصد احتمال حوادث کاهش یافته و پورشه به یک اتومبیل با امنیت بالا تبدیل شود. این باعث می شود که افراد با خیال راحت تر به اجاره ی آن اقدام کنند.

دسترسی به چراغ های هوشمند و امکان استفاده از کروز کنترل فوق هوشمند که امکان استفاده از آن در سرعت های مابین 30 تا 210 کیلومتر وجود دارد. این قابلیت باعث می شود که فاصله ی اتومبیل با موانع و ماشین های روبرو به صورت کاملا اتوماتیک حفظ شود.

دسترسی به سیستم کنترل دینامیکی شاسی باعث می شود در پیچ ها و در زمان زاویه گرفتن بیش از اندازه ی اتومبیل فعال شده و از سرنگون شدن اتومبیل جلوگیری کند. با توجه به معرفی چند آپشن اتومبیل پورشه متوجه می شوید که این اتومبیل گزینه مناسبی در میان گزینه های خودرو لوکس است.

خرید ضایعات 

مزایای اجاره پورشه چیست ؟

یکی از امکاناتی که در هنگام رانندگی با این اتومبیل فوق اسپرت می توانید تجربه کنید دسترسی به تنظیم حالت رانندگی است. شما می توانید با توجه به موقعیت خود اتومبیل را در چهار حالت طبیعی، اسپرت، شخصی و اسپرت پلاس قرار دهید.

مهم ترین آپشن های اتومبیل پورشه چیست؟

مهم ترین آپشن های اتومبیل پورشه مربوط به ایمنی این خودرو است.

مدارک و شرایط لازم برای اجاره پورشه متقاضیان خارجی چیست ؟

ارائه اصل پاسپورت و گواهینامه ی معتبر الزامی است

این افراد موظف هستند براساس ارزش اتومبیل بین ۱۵۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار را به عنوان ودیعه نزد موسسه به امانت بگذارند.