• روزانه: ۲۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان

    هفتگی: ۱۲۶/۰۰۰/۰۰۰ تومان

    ماهانه: ۴۲۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان

  • قیمت های با راننده

    کیلومتر خارج از شهر : ۲۰۰/۰۰۰ تومان

    روزانه جهت ۸ ساعت در تهران : ۲۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان


اجاره پورشه ماکان و بعنوان یک خودروی لوکس بهترین روش برای استفاده کوتاه مدت از این اتومبیل در هنگام نیاز ، بدون صرف هزینه بالا برای خرید آن است که در بسیاری از موسسات مخصوص اجاره خودرو انجام می شود.

در این مقاله به شرح تمام نکات در این مورد پرداخته ایم لذا در ادامه ما را همراهی بفرمایید.

در ادامه خواهیم خواند:

اجاره اتومبیل پورشه تک سیر

مدارک و شرایط لازم برای  اجاره پورشه

مزایای اجاره پورشه

لیست قیمت اجاره ماشین پورشه

ارزانترین قیمت اجاره پورشه ماکان

اجاره اتومبیل پورشه تک سیر

همانطور که می دانید فردیناند پورشه در سال 1931 شرکت خودرو پورشه را تأسیس کرد.

در اوایل دهه 1920 او توسعه کامیون کمپرسور مرسدس را نظارت میکرد

و بعد از آن اولین خودروی فولکس واگن با فرزندش فردیناند آنتون ارنست پورشه را توسعه داد.

مهندس خودرو سازی آلمانی فردیناند پورشه در تاریخ 3 سپتامبر 1875 در Maffersdorf، اتریش متولد شد.

در سن جوانی، او به فناوری علاقمند بود و به ویژه از طریق برق جذاب بود.

پورشه در سالهای 1800 تا 1931 به عنوان مهندس وسیله نقلیه موفقیت آمیز کار کرد و شرکت خود را تاسیس کرد.

در سال 1934 پورشه و پسرش فردیناند آنتون ارنست پورشه همکاری کردند تا اولین طرح های خودروی فولکس واگن را توسعه دهند.

موتور رول پورشه Porsche به شدت رضایت خود را تحسین فراوانی کرد.

بعدا در سال 1900، پورشه موتور خود را در یک مسابقه در مدار Semmering در نزدیکی وین آزمایش کرد و برنده شد.

مهندسی پورشه در مسیر موفقیت آمیز ادامه یافت.


مدارک و شرایط لازم برای  اجاره پورشه

مدارک و شرایط لازم برای  اجاره پورشه

آیا می دانید مدارک مورد نیاز برای اجاره پورشه چیست؟ همان طور که می دانید پورشه یکی از اتومبیل های سوپر لوکس و فوق العاده اروپایی است که به دلیل آپشن ها و طراحی خاص این اتومبیل طرفداران خاص خود را دارد.

موسسه ی رنت اتومبیل تکسیر این امکان را به متقاضیان می دهد که به سادگی این اتومبیل زیبا را اجاره کنید.

با توجه به اینکه اتومبیل پورشه از قیمت بسیار بالایی برخوردار است موسسه برای اطمینان از سلامت اتومبیل از مشتریان مدارکی را درخواست می کند.

اجاره پورشه در این موسسه به دو روش مختلف اجاره به همراه راننده و بدون حضور راننده انجام می گیرد که افراد به فراخور حالشان می توانند یکی از این گزینه ها را انتخاب کنند.

در صورتی که مشتریان از گزینه ی اجاره اتومبیل پورشه بدون حضور راننده استفاده کنند نیاز به ارائه مدارک مربوط به رانندگی نخواهند داشت.

برخی از افراد تمایل دارند تجربه لذت بخش با یک اتومبیل لوکس را امتحان کنند می توانند گزینه ی اجاره اتومبیل پورشه بدون راننده را انتخاب کنند.

همه ی موسسات اجاره ی اتومبیل به دلیل محافظت از اتومبیل های گران قیمت خود از مشتریان خود درخواست ارائه ی مدارکی را می کنند. این مدارک به شرح ذیل است.

همان طور که در ابتدا اشاره کردیم روش اجاره ی بدون حضور راننده از ریسک پایین تری برخوردار است. برای اجاره ی اتومبیل پورشه باید یک گواهینامه معتبر ارائه کرد.

در هنگام اجاره این اتومبیل لازم است یک سند ملکی در تهران ارائه شود که در صورت عدم دسترسی به سند امکان ارائه وجه نقد به میزان 20 الی 30 درصد از ارزش اتومبیل است.

افرادی که از این روش اجاره ی اتومبیل استفاده می کنند باید از سن قانونی برخوردار بوده و حداقل 20 سال داشته باشند.

ارائه ی کارت شناسایی معتبر الزامی است. ایرانیان مقیم خارج از کشور می توانند از کارت اقامت خود به عنوان یک کارت شناسایی معتبر استفاده کنند.

از آنجا که تعداد زیادی از مشتریان موسسات رنت اتومبیل توریست ها و اتباع غیر ایرانی هستند شرکت برای این افراد نیز شرایطی را ارائه کرده است که شامل

ارائه اصل پاسپورت و گواهینامه ی معتبر الزامی است

این افراد موظف هستند براساس ارزش اتومبیل بین 1500 تا 5000 دلار را به عنوان ودیعه نزد موسسه به امانت بگذارند.

برای خواندن مطالب درمورد اجاره خودرو قشم :

خرید ضایعات 

محصولات مشابه

مدارک لازم برای اجاره خودرو

اجاره ماشین در قشم

اجاره بی ام و 630

اجاره ماشین کروک

مزایای اجاره پورشه

ممکن است شما جزو آن دسته از افراد باشید که شرایط خرید یک اتومبیل لوکس مانند پورشه را نداشته باشید. با اجاره این اتومبیل می توانید لذت رانندگی با یک اتومبیل فوق اسپرت را تجربه کنید.

برخی از افراد که قصد دارند اتومبیل لوکس خریداری کنند اما تجربه ی رانندگی با این نوع اتومبیل ها را ندارند می توانند با کرایه اتومبیل پورشه با شرایط رانندگی این نوع اتومبیل آشنا شوند.

همان طور که می دانید پورشه یکی از اتومبیل های سریع هستند و می توانند حس ماجراجویی افراد را ارضا کنند.

نکته ی دیگری که در مورد این اتومبیل وجود دارد این است که به کاربران اجازه ی استفاده از آپشن های فوق العاده ای را می دهد.

معمولا افرادی جهت اجاره پورشه اقدام می کنند که به رانندگی و سرعت علاقه ی زیادی دارند. آپشن های موجود در این اتومبیل رانندگی را بسیار جذاب تر می کند.

یکی از امکاناتی که در هنگام رانندگی با این اتومبیل فوق اسپرت می توانید تجربه کنید دسترسی به تنظیم حالت رانندگی است.

شما می توانید با توجه به موقعیت خود اتومبیل را در چهار حالت طبیعی، اسپرت، شخصی و اسپرت پلاس قرار دهید.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این اتومبیل امکان تنظیم صندلی ها به 18 یا 14 حالت مختلف است که باعث راحتی سرنشینان خودرو می شود.

نکته ی جالب اینکه این صندلی ها مجهز به حافظه هستند که قابلیت بازگرداندن صندلی ها را به حالت اولیه در کوتاه ترین زمان را دارند.

ممکن است شنیده باشید که مهم ترین آپشن های اتومبیل پورشه مربوط به ایمنی این خودرو است رادار تغییر لاین دارای عملکرد خاصی است به این ترتیب که در صورتی که اتومبیل هایی که در لاین مجاور به ماشین شما نزدیک می شوند سیستم تغییر لاین به شما هشدار می دهد تا به صورت ناگهانی لاین خود را تغییر ندهید.

این امکانات باعث شده که به میزان زیادی درصد احتمال حوادث کاهش یافته و پورشه به یک اتومبیل با امنیت بالا تبدیل شود. این باعث می شود که افراد با خیال راحت تر به اجاره ی آن اقدام کنند.

دسترسی به چراغ های هوشمند و امکان استفاده از کروز کنترل فوق هوشمند که امکان استفاده از آن در سرعت های مابین 30 تا 210 کیلومتر وجود دارد.

این قابلیت باعث می شود که فاصله ی اتومبیل با موانع و ماشین های روبرو به صورت کاملا اتوماتیک حفظ شود.

دسترسی به سیستم کنترل دینامیکی شاسی باعث می شود در پیچ ها و در زمان زاویه گرفتن بیش از اندازه ی اتومبیل فعال شده و از سرنگون شدن اتومبیل جلوگیری کند.

با توجه به معرفی چند آپشن اتومبیل پورشه متوجه می شوید که این اتومبیل گزینه مناسبی در میان گزینه های خودرو لوکس است.

لیست قیمت اجاره ماشین پورشه

یکی از مهم ترین فاکتورها در هنگام اجاره پورشه دسترسی به لیست قیمت این اتومبیل است که افراد می توانند قبل از اقدام به اجاره با مراجعه به سایت تکسیر به قیمت ها دسترسی داشته باشید. با توجه به اینکه موسسه چند نوع اتومبیل پورشه در اختیار دارد در ادامه لیست قیمت ها را برای اطلاع بیشتر قرار می دهیم.

پورشه ماکان

قیمت اجاره روزانه پورشه ماکان: 28000000 تومان

قیمت اجاره هفتگی پورشه ماکان: 175000000 تومان

قیمت اجاره ماهانه پورشه ماکان: 390000000 تومان

اجاره اتومبیل پورشه تک سیر

قیمت های با راننده

قیمت اجاره برای کیلومتر خارج از شهر: 28000 تومان

اجاره روزانه پورشه ماکان برای 8 ساعت در تهران: 28000000 تومان

پورشه پانامرا

اجاره روزانه پورشه پانامرا: 15000000 تومان

اجاره هفتگی پورشه پانامرا: 90000000 تومان

اجاره ماهانه پورشه پانامرا : 300000000 تومان

قیمت های با راننده

کیلومترهای خارج از شهر: 150000 تومان

قیمت اجاره روزانه پورشه پانامرا  8 ساعت جهت استفاده در سطح شهر تهران: 15000000 تومان

پیش از آن که نسبت به اجاره ی اتومبیل مورد نظرتان اقدام کنید بهتر است لیست قیمت را بررسی کنید و با در نظر گرفتن شرایط برای اجاره اقدام کنید.

ارزانترین قیمت اجاره پورشه ماکان

تعرفه اجاره پورشه ماکان به عنوان یکی از لوکس ترین خودرو های وارداتی به فاکتور های متعددی بستگی دارد.

سال تولید و میزان کارکرد خودرو، نمای ظاهر و زیبایی آن، اجاره خودرو به صورت با راننده یا بدون راننده، مدت زمان اجاره خودرو، آپشن های اضافی خودرو و… همگی در تعیین میزان اجاره بها پورشه ماکان نقش دارند.

در واقع این شرکت اجاره دهنده خودرو است که میزان اجاره بها را برای هر خودرو بر حسب فاکتور های ذکر شده و سایر معیار های تعرفه اجاره را برای خودرو تعیین می کند.

از طرفی چون مبلغ اجاره بهای خودرو بر حسب میزان ارزش روز خودرو تعیین می شود و نوسانات اقتصادی به صورت دائم ارزش روز خودرو ها را تحت تاثیر قرار می دهند، میزان تعرفه اجاره خودرو نیز تحت تأثیر ارزش روز خودرو ها متغییر است.

بنابراین تعیین ارزان ترین مبلغ برای اجاره پورشه ماکان عملا به قسمت روز خودرو و تعرفه تعیین شده توسط شرکت اجاره دهنده بستگی دارد.

اما به طور کلی می توان گفت ارزان ترین مبلغ اجاره پورشه ماکان و سایر خودرو های لوکس را می توانید در وب سایت های معتبر اجاره خودرو ببینید.

یکی از وب سایت های معتبر و با سابقه اجاره خودرو وب سایت تک سیر به نشانی www.takseir.com است که می توانید با مراجعه به آدرس اینترنتی آن، ارزان ترین مبلغ اجاره پورشه ماکان و سایر خودرو های لوکس را مشاهده کنید.

اجاره پورشه ماکان در تهران

استفاده از خودروهای لوکس یکی از خواسته هایی است که افراد زیادی در پی آن هستند، اما بدلیل هزینه بالا توان خرید این نوع ماشین ها را ندارد .

در این راستا شرکت اجاره خودرو تکسیر بر آن شده تا این خواسته ی افراد را مانند اجاره پورشه ماکان و اجاره دادن ماشین های لوکس تحت شرایط و قواعد مشخص و با بهترین قیمت ها برآورده کند .

در صورت نیاز برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن  ۰۲۱۲۲۵۶۳۲۲۳  تماس حاصل بفرمایید و در صورت تمایل به بازدید حضوری به آدرس یوسف آباد، خیابان حسینی، خیابان اشک شهر، پلاک 11 مراجعه فرمایید ،همکاران ما پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

سخن پایانی

اجاره خودرو پورشه ماکان یکی از روش هایی است که به افراد این امکان را می دهد برای مدت دلخواه این خودرو را برای مراسمات خاص و قرار های کاری یا تفریحات خود سوار شوند.

در این گفتار نکاتی پیرامون اجاره خودرو پورشه ماکان به صورت با راننده و بی راننده پرداختیم تا اطلاعات کامل تری در زمینه اجازه خودرو پورشه ماکان، تعرفه ها و شرایط آن کسب کنید.

سوالات متداول پورشه ماکان

مزایای اجاره پورشه چیست ؟

یکی از امکاناتی که در هنگام رانندگی با این اتومبیل فوق اسپرت می توانید تجربه کنید دسترسی به تنظیم حالت رانندگی است. شما می توانید با توجه به موقعیت خود اتومبیل را در چهار حالت طبیعی، اسپرت، شخصی و اسپرت پلاس قرار دهید.

مهم ترین آپشن های اتومبیل پورشه چیست؟

مهم ترین آپشن های اتومبیل پورشه مربوط به ایمنی این خودرو است.

مدارک و شرایط لازم برای اجاره پورشه متقاضیان خارجی چیست ؟

ارائه اصل پاسپورت و گواهینامه ی معتبر الزامی است

این افراد موظف هستند براساس ارزش اتومبیل بین ۱۵۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار را به عنوان ودیعه نزد موسسه به امانت بگذارند.