• تویوتا پرادو ۴ درب

   • روزانه: ۶/۰۰۰/۰۰۰

    هفتگی:۳۹/۰۰۰/۰۰۰

    ماهانه: ۱۵۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان

   • قیمت های با راننده

    کیلومتر خارج از شهر : ۳۵/۰۰۰ تومان

    روزانه جهت ۸ ساعت در تهران : ۶/۰۰۰/۰۰۰ تومان

اجاره پرادو بعنوان یک خودروی لوکس بهترین روش برای استفاده کوتاه مدت از این اتومبیل در هنگام نیاز ، بدون صرف هزینه بالا برای خرید آن است که در بسیاری از موسسات مخصوص اجاره خودرو انجام می شود.

در این مقاله به شرح تمام نکات در این مورد پرداخته ایم لذا در ادامه ما را همراهی بفرمایید.

آنچه در ادامه خواهید خواند:

شرایط و مدارک لازم جهت اجاره پرادو

شرایط اجاره پرادو در تهران

قیمت اجاره پرادو بدون راننده

قیمت اجاره پرادو با راننده

قیمت اجاره پرادو 2و 4 درب بدون راننده

اجاره پرادو

پرادو یکی از شاسی بلند های محبوب و قدرتمند و خودرویی لوکس و تجملی است که در ایران طرفداران زیادی دارد.

اجاره پرادو به عنوان خودرویی که دارای توانایی بالا در جاده های خاکی، برفی و آفرود و ظاهر لاکچری و تجملی و کابینی راحت و جا دار یکی از گزینه های محبوب طرفداران خودرو های اجاره ای است.

در این گفتار اطلاعات تکمیلی در زمینه اجاره پرادو ارائه خواهیم داد.

شرایط و مدارک لازم جهت اجاره پرادو

 برای اجاره پرادو چه شرایطی لازم است؟ اتومبیل پرادو یکی از اتومبیل های شاسی بلند بسیار زیبا است که از محبوبیت بالایی برخوردار است.

متقاضیان اجاره این اتومبیل می توانند در دو حالت اجاره ماشین بدون راننده یا به همراه راننده اقدام کنند که هر کدام شرایط خاص خود را دارند.

این موسسه امکان اجاره دو نوع پرادو را در اختیار متقاضیان قرار می دهد که شامل تویوتا پرادو چهار درب و پرادو دو درب می شود.

این اتومبیل در عین لوکس بودن بسیار جادار است و گزینه ی مناسبی برای مسافرت به شمار می رود.

شرکت تک سیر به عنوان یکی از قدیمی ترین موسسات اجاره اتومبیل در ایران برای راحتی متقاضیان اتومبیل های لوکس و روز دنیا را در اختیار آن ها قرار می دهند.

افراد برای اجاره پرادو باید مدارکی را به شرکت ارائه کنند که شامل :

متقاضیان ایرانی: ارائه ی یک چک به ارزش اتومبیل پرادو ارائه ی سند مالکیت در تهران یا 20 تا 30 درصد وجه نقد به میزان قیمت اتومبیل ارائه ی کارت شناسایی و گواهینامه ی معتبر الزامی است.

متقاضیان خارجی: ارائه ی اصل پاسپورت پرداخت 1500 تا 5000 دلار وجه نقد ارائه ی گواهینامه معتبر

قیمت اجاره پرادو بدون راننده

برای اجاره پرادو بدون راننده باید مدارک لازم را ارائه کنید که به شرح ذیل می باشد افراد باید برای اجاره پرادو بدون راننده حداقل ۲۰ سال سن داشته باشند و گواهینامه ی و کارت شناسایی معتبر را نیز ارائه کنند.

در مورد گواهینامه باید حداقل ۶ ماه اعتبار داشته باشد. نکته ی دیگر اینکه در هنگام تحویل اتومبیل به مشتری باید مبلغ کل اجاره به صورت یکجا پرداخت شود.

مبلغ دریافتی که به عنوان ودیعه در نظر گرفته شده است معادل ۱۰ الی ۲۰ درصد قیمت روز اتومبیل پرادو است.

توریست ها و اتباع ایرانی مقیم خارج از کشور موظف هستند که بلیط برگشت خود را ارائه کنند

قیمت اجاره پرادو با راننده

اجاره پرادو در تهران شرایط خاص خود را دارد. مهم ترین ویژگی اجاره اتومبیل با راننده در تهران این است که مشتریان نیاز به ارائه ی مدارک خاصی نخواهند داشت و در صورت بروز حادثه ای مسئولیت آن بر عهده ی راننده می باشد.

افرادی که متقاضی اجاره اتومبیل پرادو با راننده هستند باید چند روز پیش از تاریخ مورد نظرشان برای تحویل خودرو از طریق سایت takseir.com برای رزرو اتومبیل مورد نظرشان اقدامات لازم را انجام دهند.

از دیگر ویژگی های اجاره ی اتومبیل پرادو با راننده در تهران این است که می توانید برای راننده فرم و لباس مورد نظرتان را درخواست کنید.

با توجه به اینکه درصد زیادی از مشتریان شرکت های اجاره اتومبیل را مسافران و توریست های خارجی تشکیل می دهند بنابراین گزینه اجاره پرادو با راننده برای این افراد بسیار مناسب است.

رانندگان شرکت به زبان انگلیسی مسلط هستند و می توانند نقش یک راهنمای خبره را ایفا کنند.

اجاره پرادو

شرایط اجاره پرادو در تهران

 ممکن است شما در تهران زندگی کنید و یا برای انجام اموری به تهران سفر کنید.

مسلما برای انجام کارهای روزمره خود نیازمند دسترسی به وسایل نقلیه خواهید بود.

افراد می توانند با اتومبیل شخصی، آژانس، مترو و دیگر وسایل نقلیه عمومی رفت و آمد کنند.

که هر کدام در کنار هزینه هایی که دارد مطمئنا مدت زمان زیادی از وقت شما را هدر خواهند داد.

نمونه های دیگر خودروهای اجاره ای

برای خواندن مطالب درمورد اجاره بی ام و

 قیمت اجاره پرادو 2 و 4 درب بدون راننده

اجاره روزانه : 3500000 اجاره هفتگی: 22400000 اجاره ماهانه: 69000000 علاوه بر مدارکی که در بالا قید شد برای اجاره اتومبیل پرادو بدون راننده مدارک و شرایط خاص دیگری نیز وجود دارد که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

اتباع ایرانی برای اجاره این اتومبیل می توانند مدارکی را که شامل: گواهی احراز سکونت و احراز شغلی و یک فقره چک به ارزش قیمت روز اتومبیل است را ارائه کنند.

اجاره پرادو

مدارکی که کارمندان دولت و نظامیان ملزم به ارائه ی آن هستند شامل: نسبت به ارائه ی یک چک کارمندی با مبلغی معادل 10 درصد بیشتر از ارزش قیمت روز اتومبیل همچنین ارائه گواهی احراز شغلی اقدام کنند.

نکته ی مهم اینکه پس از سر رسید قرار داد همه ی مدارک به مشتریان بازگردانده خواهد شد. ایرانیانی که مقیم خارج از کشور هستند می توانند کارت اقامت خود را به عنوان مدرک ارائه کنند.

متقاضیان این امکان را دارند اتومبیل شخصی خود را به جای ودیعه در پارکینگ شرکت به امانت بگذارند.

در صورتی که امکان ارائه ودیعه ی نقدی وجود ندارد مشتریان می توانند به ارزش 10 درصد از قیمت روز اتومبیل پرادو طلا و جواهرات به امانت بگذارند.

مشتریان پس از پایان قرارداد به صورت تمام و کمال ودیعه ی خود را باز پس می گیرند. استفاده از خدمات اجاره پرادو بدون راننده برای افرادی مناسب است که قصد دارند به مسافرت بروند.

بیشترین سوالات پرسیده شده توسط کاربران

1-آیا می توانم برای یک ماه یا بیشتر در پرادو ماشین کرایه کنم؟بله، و خبر خوب این است که شرکت ها اغلب هر چه مدت اجاره شما طولانی تر باشد، نرخ های پایین تری را ارائه می دهند. معاملات اجاره ماشین بلندمدت ما را در پرادو جستجو کنید و یک معامله چشمگیر به دست آورید.
2-اگر کمتر از 25 سال سن دارم، کجا می توانم یک ماشین کرایه پرادو پیدا کنم؟این بستگی به شرکت‌های اجاره‌ای خودرو دارد که در پرادو یافت می‌شوند. آنها اغلب سیاست های سنی متفاوتی دارند. اگر مکانی را پیدا کرده اید که به رانندگان زیر 25 سال خدمات می دهد، توجه داشته باشید که ممکن است هزینه های اضافی اعمال شود. قبل از برداشتن کلید وسیله نقلیه خود، درباره هرگونه هزینه اضافی تحقیق کنید.
3-بهترین ماشین کرایه در پرادو چیست؟ما یافتن برترین خودروهای اجاره‌ای در پرادو را در یک مکان بسیار آسان کرده‌ایم. آخرین پیشنهادهای ما را بررسی کنید یا تاریخ سفر خود را وارد کنید و از فیلترها برای یافتن سواری کامل خود استفاده کنید، سپس به جاده بروید. شما به راحتی می توانید ارائه دهندگان و معاملات را با هم مقایسه کنید، و همچنین از رتبه بندی مهمان برای کمک به انتخاب بهترین ماشین برای خود استفاده کنید.

این اتومبیل به دلیل طراحی خاص و فوق العاده ای که دارد موجبات راحتی سرنشینان را به سادگی فراهم می کند.

با استفاده از این گزینه می توانید یک تعطیلات فوق العاده را تجربه کنید.اجاره ماشین پرادو تک سیر 09121114005.

همینطور که می دونید ماشین تویوتا پرادو دارای دو مدل چهار درب و دو درب است که موسسه تک سیر هر دو آنان دارا است برای مشتریان با هر سلیقه خاص.

خودرو پرایدو از لحاظ فنی یک خودرو تمام عیار و کاملی می باشد.در کشور ما نیز خصوصا دو درب آن طرفدار های زیادی دارا است

کارخانه تویوتا ژاپن همینطور که می دونید بسیار خاص روی این اتومبیل کار کرده است و زیبایی ظاهری آن هم منحصر به فرد است

اجاره ماشین ایرانی

برای خواندن مطالب درمورد اجاره پورشه ماکان

اجاره پرادو با مناسب ترین قیمت

اینکه مناسب ترین قیمت برای اجاره پرادو و سایر خودرو های لوکس اجاره ای چه قیمتی است به صورت دقیق قابل محاسبه نیست.

شما می توانید قیمت اجاره پرادو را در وب سایت های معتبر به صورت آنلاین مشاهده کنید، اما به طور کلی باید بدانید که قیمت اجاره پرادو و سایر خودرو های اجاره ای ثابت نیست

چون قیمت اجاره این خودرو ها توسط شرکت های اجاره دهنده خودرو و بسته به ارزش روز آن ها تعیین و هم زمان با نوسانات قیمت خودرو در بازار این تعرفه ها هم تغییر می کنند.

در ضمن میزان اجاره تعیین شده برای خودرو پرادو به فاکتور هایی مانند مدت زمان اجاره خودرو، اجاره خودرو به صورت با راننده یا بدون راننده، سال تولید و میزان کارکرد خودرو، زیبایی ظاهری و نمای بیرونی و درونی خودرو و حتی فاکتور هایی مانند روز های تعطیل رسمی و نوع مسیر خودرو (خاکی، معمولی، کوهستانی) و… هم بستگی دارد

اما به طور کلی می توان گفت مناسب ترین قیمت برای اجاره پرادو و سایر خودرو های اجاره ای در معتبر ترین مراکز اجاره دهنده خودرو تعریف می شود

شما با مراجعه به مراکز معتبر اجاره دهنده خودرو می توانید این خودرو را در بهترین و به صرفه ترین قیمت اجاره کنید.

شرکت تک سیر یکی از معتبر ترین مراکز اجاره دهنده خودرو و تامین کنندگان برتر تشریفات است که با مجوز رسمی و سال ها تجربه درخشان در این زمینه خودرو های لوکس با کیفیت را اجاره می دهد.

مزایای اجاره پرادو

اجاره پرادو به عنوان یکی از محبوب ترین خودرو های خارجی در نزد ایران مزایای بسیاری دارد.

این خودرو بسیار با کیفیت و لاکچری است و امکانات و آپشن های فراوانی دارد.بعضی از مزایای اجاره پرادو به شرح زیر هستند.

پرادو یک خودرو زیبا، جادار و بسیار شیک است که در ایران بالات رین سطح تجمل و لوکس بودن را القا می کند. استفاده از این خودرو برای قرار های کاری و مراسمات رسمی یکی از بهترین گزینه هاست.

مزایای اجاره پرادو

– خودرو های لوکس و گران قیمت مانند پرادو در ایران مشمول پرداخت مالیات می شوند.

شما با اجاره پرادو تا زمان دلخواه می توانید از این خودرو استفاده کنید بدون آنکه نیازی به پرداخت مالیات داشته باشید

چون مالیات این خودرو ها توسط شرکت های اجاره دهنده پرداخت می شود.

– پرادو یک خودرو زیبا، جادار و بسیار شیک است که در ایران بالات رین سطح تجمل و لوکس بودن را القا می کند. استفاده از این خودرو برای قرار های کاری و مراسمات رسمی یکی از بهترین گزینه هاست.

– خودرو های لوکس و گران قیمت مانند پرادو در ایران مشمول پرداخت مالیات می شوند. شما با اجاره پرادو تا زمان دلخواه می توانید از این خودرو استفاده کنید بدون آنکه نیازی به پرداخت مالیات داشته باشید چون مالیات این خودرو ها توسط شرکت های اجاره دهنده پرداخت می شود.

– با اجاره پرادو شما به ازای پرداخت مبلغ بسیار نا چیزی در برابر قیمت خرید این خودرو با سوار شدن بر این خودرو فوق لوکس ایمنی خود را تضمین می کنید و می توانید در مهمانی ها، تفریحات، قرار های کاری و… با این خودرو تجملی و لوکس سطح مالی و جایگاه اجتماعی خود را ارتقا دهید.

– خرید خودرو های گران قیمت مانند پرادو نیازمند به صرف هزینه هایی برای نگهداری این خودرو است. از جمله این هزینه ها می توان به هزینه اخذ بیمه نامه، تامین قطعات، تعمیرات احتمالی، معاینات فنی، هزینه پارکینگ و… اشاره کرد؛ اما با اجاره پرادو نیازی به پرداخت هیچ یک از این هزینه های جانبی نیست و شما فقط با پرداخت هزینه مربوط به اجاره خودرو می توانید از امکانات و مزایای آن استفاده کنید.

اجاره پرادو در کیش

جزیره کیش یکی از مهم ترین شهر های توریستی ایران است، چون معمولا توریست های زیادی به این جزیره زیبا سفر می کنند.

صنعت اجاره خودرو های لوکس در کیش رونق بسیاری دارد. اغلب توریست هایی که از کشور های خارجی به کیش می آیند از خودرو های اجاره ای لوکس استفاده می کنند.

خودرو پرادو یکی از بهترین و مناسب ترین خودرو های اجاره ای است که در کیش متقاضیان زیادی دارد.

اجاره پرادو می تواند به صورت با راننده و یا بدون راننده باشد. در هر کدام از این حالات شرایط اجاره متفاوت است

در اغلب اوقات اجاره خودرو در کیش بیشر با راننده صورت می گیرد، چون راننده هم به مسیر ها و آدرس امکان تجاری و تفریحی جزیره تسلط دارد و هم می تواند به عنوان یک راهنما سفر و مترجم به توریست ها کمک کند.

لازم به ذکر است که تعرفه اجاره خودرو با راننده هم بیشتر از اجاره خودرو بدون راننده است.

البته فاکتور های دیگری مانند نوع و مدل خودرو و مدت زمان اجاره هم در تعیین اجاره بها موثر هستند.

البته اجاره خودرو بدون راننده هم برای افرادی که به هر دلیل تمایل دارند خودشان خودرو را هدایت کنند ممکن است اما شرایط و ضوابط آن با اجاره خودرو با راننده کمی متفاوت است.

اجاره پرادو در تهران

استفاده از خودروهای لوکس یکی از خواسته هایی است که افراد زیادی در پی آن هستند، اما بدلیل هزینه بالا توان خرید این نوع ماشین ها را ندارد .

در این راستا شرکت اجاره خودرو تکسیر بر آن شده تا این خواسته ی افراد را تا حد امکان با اجاره دادن ماشین های لوکس تحت شرایط و قواعد مشخص و با بهترین قیمت ها برآورده کند .

در صورت نیاز برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن  ۰۲۱۲۲۵۶۳۲۲۳  تماس حاصل بفرمایید و در صورت تمایل به بازدید حضوری به آدرس یوسف آباد، خیابان حسینی، خیابان اشک شهر، پلاک 11 مراجعه فرمایید ،همکاران ما پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

سخن پایانی

در این گفتار به معرفی و بیان ویژگی های خودرو پرادو پرداختیم و اطلاعاتی در مورد اجاره این خودرو لوکس و یکی از معتبر ترین مراکز اجاره دهنده خودرو در تهران اطلاعاتی ارائه دادیم.

شما با اجاره این خودرو با کیفیت و لاکچری می توانید با حداقل هزینه به مدت دلخواه برای حضور در مراسمات و جشن ها و یا قرار های کاری مهمتان و به صورت با راننده یا بدون راننده از این خودرو استفاده کنید و از کیفیت و کارایی آن لذت ببرید.

سوالات متداول اجاره پرادو

شرایط و مدارک لازم جهت اجاره پرادو برای متقاضیان ایرانی چیست ؟

ارائه ی یک چک به ارزش اتومبیل پرادو ارائه ی سند مالکیت در تهران یا ۲۰ تا ۳۰ درصد وجه نقد به میزان قیمت اتومبیل ارائه ی کارت شناسایی و گواهینامه ی معتبر الزامی است.

شرایط و مدارک لازم جهت اجاره پرادو برای متقاضیان خارجی چیست ؟

ارائه ی اصل پاسپورت پرداخت ۱۵۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار وجه نقد ارائه ی گواهینامه معتبر

شرایط اجاره پرادو در تهران چگونه است؟

یکی از راه حل های بسیار مناسب برای افرادی که قصد دارند با سرعت به انجام امور روزمره خود در تهران بپردازند اجاره پرادو در تهران است. شما با استفاده از این موقعیت می توانید تا حدودی در مصرف هزینه ها صرفه جویی کنی